IM WCZEŚNIEJ TYM TANIEJ !

promocja NA kombajnY rostselmash 

OBEJMUJĄCA WSZYSTKIE MASZYNY: 

Nova ( 175 KM)

359 900 PLN netto

Vector ( 228 KM)

389 900 PLN netto

Acros 595 Plus ( 333 KM)

589 900 PLN netto

RSM 161 (380 KM)

789 000 PLN netto

Tourm 770 (520 KM)

956 000 PLN netto

Dowiedz się więCEJ

NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWÓŃ    513 600 630

 

MASSEY FERGUSON 4700

TERAZ W PRMOCYJNEJ OFERCIE

od 119 000 zł netto 

 

512 721 512 

Korbanek Sp. z o.o. staje się autoryzowanym partnerem marki ARBOS w Polsce

 

Włoska firma ARBOS podpisała umowę dealerską z KORBANEK Sp. z o.o.

 

 

_r4_c2_r4_c2.jpg

 

Największy producent sprzętu rolniczego w Chinach koncern LOVOL będący właścicielem marek ARBOS, Goldoni i MaterMacc  oraz firma KORBANEK podjęli decyzję o nawiązaniu współpracy mającej na celu sprzedaż i serwis maszyn rolniczych ARBOS na terenie Polski.

 

Koncern LOVOL został utworzony w 1998 roku. Obecnie zatrudnia 15 tyś pracowników, a głównymi gałęziami produkcji są ciągniki i maszyny rolnicze, maszyny budowlane oraz pojazdy transportowe. W roku 2016 koncern LOVOL osiągnął dochód wynoszący 2,8 miliarda dolarów amerykańskich. Koncern poprzez przyjętą strategię ekspansji globalnej posiada swoje centra operacyjne oraz rozwojowe w wielu krajach świata w tym w Chinach we Włoszech oraz w Japonii.

 

W celu najlepszego dostosowania produktów dla rynków europejskich LOVOL zakupił i doinwestował markę ARBOS której początki sięgają roku 1896, fabrykę Goldoni, specjalizującą się w ciągnikach dla sadów i winnic oraz fabrykę MaterMacc znaną z maszyn uprawowych, siewnych i ochrony roślin.  Firma zatrudnia 2 tyś wysoce wyspecjalizowanych inżynierów między innymi we Włoszech gdzie produkowane są ciągniki rolnicze i maszyny towarzyszące ARBOS.

 

Dla Spółki Korbanek podjęcie współpracy z włoską firmą ARBOS mającej na celu sprzedaż jej produktów w tym ciągników rolniczych, sadowniczych i komunalnych oznacza możliwość dotarcia do klientów, którzy poszukują nowoczesnych i wydajnych rozwiązań oferowanych przy dobrej relacji ceny do jakości.

 

Głównymi założeniami biznesowymi firmy ARBOS dla maszyn rolniczych jest skoncentrowanie się na rolnikach poszukujących wydajnych i nowoczesnych maszyn za dostępną cenę dla małych, średnich i dużych gospodarstw rolnych, gospodarstw sadowniczych, oraz firm usługowych i komunalnych. Współpraca pomiędzy firmą ARBOS i Spółką KORBANEK na bardzo ważnym rynku jakim jest Polska pozwoli na wymianę doświadczeń oraz opracowanie strategii dopasowanej do oczekiwań polskich rolników.

 

Śledź wiadomości !!!

 

ZOBACZ OFERTĘ CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH ARBOS