MASSEY FERGUSON 4700

TERAZ W PRMOCYJNEJ OFERCIE

od 119 000 zł netto 

 

512 721 512 

BERGMANN  

dla profesjonalistów

 

 

 

 

 

dowiedz się wiecej

0% - Finansowanie Fabryczne Rostselmash

- RATY DO 10 LAT 

- fINanSOWANIE vat

- pierwsza rata PO ŻNIWACH

- oBOWIĄZUJE do wyczerpania zapasów

    513 600 630  WCZESNE DECYZJE PROCENTUJĄ

ALLEGRO

kupuj z nami przez internet

Szeroka oferta części zamiennych

 

 

 

allegro

ARBOS

Nowe Ciągniki w Naszej OFERCIE

 

 

Dowiedz się więcej

 

ROSTSELMASH

Nowe Kombajny w Naszej OFERCIE

Od 1 sierpnia w naszej ofercie kombajny

Rostselmash - zapisz się na pokaz 

Dowiedz się więcej

 

Fendt 1000 Vario

KRÓL JEST TYLKO JEDEN

500 koni mechanicznych - przyszłość rolnictwa

Dowiedz się więcej

 

 

QUADY POLARIS

EMOCJE, REKREACJA, PRACA

 

 

 

 

KRAMER KL 43.8

Teraz z nowym 100 km Silnikiem 

Ładowarka z homologacja ciągnika rolniczego

wyposażona w silnik z odpowiednim zapasem mocy.

 

Nie ma lepszego sposobu na transport

bel z pola na teren gospodarstwa. 

Dowiedz się więcej

OpenFarm

 

Już 19 – 20 maja 2018 roku na terenie lotniska w Przasnyszu odbędzie się II Edycja Targów Rolniczych „Open Farm” – największej wystawy rolnej województwa mazowieckiego. Organizatorzy przewidują obecność ponad 400 wystawców z całej Polski oraz około 40 tys. zwiedzających! To bez wątpienia doskonała okazja, aby zaprezentować setkom firm i indywidualnym rolnikom swoją ofertę, najlepsze produkty i usługi.  Podczas I Edycji dopisała nie tylko piękna pogoda, ale i goście – Targi Open Farm odwiedziło około 20 tys. zwiedzających oraz 235 wystawców. To z całą pewnością sukces nie tylko organizatorów, ale i całego powiatu przasnyskiego oraz bodziec do dalszej, wytężonej pracy.

 

Jakie atrakcje przewidzieliście dla zwiedzających?

Równocześnie celem będzie, jak najlepsze przywitanie zwiedzających, którzy odwiedzą stanowiska poszczególnych wystawców, skorzystają z możliwości przetestowania sprzętu, uczestnictwa w pokazach oraz możliwości zakupu różnorodnych produktów. Ważną częścią targów będzie również możliwość połączenia czasu na zwiedzanie z uczestnictwem w mszy świętej i liturgii Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki), która dla wielu osób podkreśla istotę misji rolniczej. W chwilach przerwy można odpocząć na przygotowanych miejscach rekreacyjnych i skorzystać z oferty stoisk grillowych. Warto przypomnieć, że na zakończenie imprezy odbędzie się losowanie nagrody specjalnej – agregatu podorywkowego GRUBER S. Organizatorzy zapewniają także bezpłatny wstęp oraz parkingi.

 

Nowości

Organizatorzy Targów Open Farm przygotowali szereg nowości, które uatrakcyjnią przebieg imprezy oraz wyznaczą nowe standardy w przygotowaniu ogólnopolskich wydarzeń rolniczych. Warto wymienić specjalną strefy dla dzieci, która urozmaici czas najmłodszych. Ponadto uczestnicy o zdolnościach artystycznych skorzystają z konkursów na najlepszą relację video z Targów Open Farm. Oprócz tego targi będą świetną okazją do spotkania z YouTuberami zajmującymi się tematyką rolniczą, którzy skorzystają ze specjalnej Strefy VIP, a w przygotowanym ogródku YouTube odbędą się spotkania z fanami. Ponadto ze względu na olbrzymie zainteresowanie graczy  w trakcie I Edycji Targów Open Farm, odbędą się mistrzostwa w Farming Simulator 2017 z jeszcze większą ilością stanowisk komputerowych i atrakcyjnymi nagrodami!

 

Targi Open Farm to świetne miejsce dla wystawców, którzy odnajdą komfortowe miejsce do prezentacji swoich produktów i usług przed szerokim odbiorcą. Z kolei z perspektywy zwiedzających uczestnictwo w imprezie to doskonała okazja na zapoznanie się z nowinkami rolniczymi oraz spędzenie wspaniałego czasu z rodziną!

 

 

 

Poniżej film z relacją naszego dealera firmy Garbowski sp. z o.o. z zeszłorocznej edycji OpenFarm.