IM WCZEŚNIEJ TYM TANIEJ !

promocja NA kombajnY rostselmash 

OBEJMUJĄCA WSZYSTKIE MASZYNY: 

Nova ( 175 KM)

359 900 PLN netto

Vector ( 228 KM)

389 900 PLN netto

Acros 595 Plus ( 333 KM)

589 900 PLN netto

RSM 161 (380 KM)

789 000 PLN netto

Tourm 770 (520 KM)

956 000 PLN netto

Dowiedz się więCEJ

NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWÓŃ    513 600 630

 

MASSEY FERGUSON 4700

TERAZ W PRMOCYJNEJ OFERCIE

od 119 000 zł netto 

 

512 721 512 

OpenFarm

 

Już 19 – 20 maja 2018 roku na terenie lotniska w Przasnyszu odbędzie się II Edycja Targów Rolniczych „Open Farm” – największej wystawy rolnej województwa mazowieckiego. Organizatorzy przewidują obecność ponad 400 wystawców z całej Polski oraz około 40 tys. zwiedzających! To bez wątpienia doskonała okazja, aby zaprezentować setkom firm i indywidualnym rolnikom swoją ofertę, najlepsze produkty i usługi.  Podczas I Edycji dopisała nie tylko piękna pogoda, ale i goście – Targi Open Farm odwiedziło około 20 tys. zwiedzających oraz 235 wystawców. To z całą pewnością sukces nie tylko organizatorów, ale i całego powiatu przasnyskiego oraz bodziec do dalszej, wytężonej pracy.

 

Jakie atrakcje przewidzieliście dla zwiedzających?

Równocześnie celem będzie, jak najlepsze przywitanie zwiedzających, którzy odwiedzą stanowiska poszczególnych wystawców, skorzystają z możliwości przetestowania sprzętu, uczestnictwa w pokazach oraz możliwości zakupu różnorodnych produktów. Ważną częścią targów będzie również możliwość połączenia czasu na zwiedzanie z uczestnictwem w mszy świętej i liturgii Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki), która dla wielu osób podkreśla istotę misji rolniczej. W chwilach przerwy można odpocząć na przygotowanych miejscach rekreacyjnych i skorzystać z oferty stoisk grillowych. Warto przypomnieć, że na zakończenie imprezy odbędzie się losowanie nagrody specjalnej – agregatu podorywkowego GRUBER S. Organizatorzy zapewniają także bezpłatny wstęp oraz parkingi.

 

Nowości

Organizatorzy Targów Open Farm przygotowali szereg nowości, które uatrakcyjnią przebieg imprezy oraz wyznaczą nowe standardy w przygotowaniu ogólnopolskich wydarzeń rolniczych. Warto wymienić specjalną strefy dla dzieci, która urozmaici czas najmłodszych. Ponadto uczestnicy o zdolnościach artystycznych skorzystają z konkursów na najlepszą relację video z Targów Open Farm. Oprócz tego targi będą świetną okazją do spotkania z YouTuberami zajmującymi się tematyką rolniczą, którzy skorzystają ze specjalnej Strefy VIP, a w przygotowanym ogródku YouTube odbędą się spotkania z fanami. Ponadto ze względu na olbrzymie zainteresowanie graczy  w trakcie I Edycji Targów Open Farm, odbędą się mistrzostwa w Farming Simulator 2017 z jeszcze większą ilością stanowisk komputerowych i atrakcyjnymi nagrodami!

 

Targi Open Farm to świetne miejsce dla wystawców, którzy odnajdą komfortowe miejsce do prezentacji swoich produktów i usług przed szerokim odbiorcą. Z kolei z perspektywy zwiedzających uczestnictwo w imprezie to doskonała okazja na zapoznanie się z nowinkami rolniczymi oraz spędzenie wspaniałego czasu z rodziną!

 

 

 

Poniżej film z relacją naszego dealera firmy Garbowski sp. z o.o. z zeszłorocznej edycji OpenFarm.