Nowy, unikalny styl

ARBOS 5130

 

 

 

 

   Boss jest tylko Jeden !!!  

  ARBOS 5000

    5100 - 110 KM 
    5115 - 122 KM
    5130 - 136 KM 

 

 

 

Wizja firmy Arbos to doskonałe połączenie wartości marki już uznanej w przeszłości - jakość, technologia, wydajność to wytyczne, które charakteryzowały cały etap projektowania nowych produktów: Innowacje technologiczne dostępne dla wszystkich klientów szukających produktu o doskonałym stosunku ceny do jakości.

Ciągniki Arbos - nowoczesne ciągniki rolnicze, charakteryzujące się unikalnym wzornictwem, zwartą konstrukcją i wzorowymi parametrami technicznymi. Maszyny, które są w stanie całkowicie spełnić oczekiwania stawiane przez dzisiejszych rolników.

110-136 KM

O MARCE Arbos

Hasło przewodnie marki brzmi "Twoja przyszłość jest naszą przyszłością" i dlatego też Arbos zaangażowany jest w ciągły proces innowacji technologicznych w celu poprawy jakości nowoczesnej produkcji rolnej. Firma poszukuje rozwiązań, które chronią środowisko i zapewniają postęp w globalnym i złożonym świecie, dzięki temu potrafi zaspokoić nowe potrzeby żywieniowe człowieka, efektywnie wykorzystując zasoby bazujące na naturalnych cyklach biologicznych. Koncentrując się na rozwoju rolnictwa i bazując na najnowocześniejszych technologiach, oferuje innowacyjne rozwiązania o doskonałej opłacalności. Innowacje oznaczają trwałość, ale również prostotę, a uproszczenie i prostota są nadal synonimem poprawy.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna