Nowy, unikalny styl

ARBOS 5130

 

 

 

 

   Boss jest tylko Jeden !!!  

  ARBOS 5000

    5100 - 110 KM 
    5115 - 122 KM
    5130 - 136 KM 

 

 

 

Wizja Arbos dotyczy odzyskania renomy marki uznanej i cenionej już w przeszłości za jakość, innowacyjność i wydajność. To właśnie te wartości zostały wskrzeszone razem z marką Arbos, która ustanowiła również bardzo korzystny dla wymagających klientów stosunek jakości do ceny.

Ciągniki Arbos 5000 - nowoczesne ciągniki rolnicze, charakteryzujące się unikalnym wzornictwem, zwartą konstrukcją i wzorowymi parametrami technicznymi. Maszyny, które są w stanie całkowicie spełnić oczekiwania stawiane przez dzisiejszych rolników. Seria ta charakteryzuje się bardzo bogatym seryjnym wyposażeniem co zdecydowanie przesądza o jej konkurencyjności na polskim rynku. 

 

110 KM
110 KM
122 KM
122 KM
136 KM
136 KM

Ciągniki sadownicze Arbos 4000 - to kategoria zwinnych, stabilnych i mocnych maszyn przygotowanych do ciężkiej pracy w każdych warunkach. Ciągniki o wysokim przedziale mocy relatywnie do swojej masy z kilkoma wersjami kabiny oraz dużą ilością możliwości rozbudowy hydrauliki ciągnika.

 

80-102 KM
80-102 KM
60-75 KM
80-102 KM

Ciągnki ARBOS serii 3000 - oto seria ciągników o prostej i kompaktowej konstrukcji, które znane są przede wszystkim ze swojej niezawodności. Najbardziej charakterystycznymi cechami tejże serii jest sprawdzona jednostka napędowa Lombardini LDW w dwóch wersjach 3 i 4-ero cylindrowej oraz charakterystyczne wersje: platformowa i z kabiną.

38-48 KM

Opryskiwacze Arbos - to przede wszystkim opryskiwacze zawieszane o pojemnościach od 800 do 1200l o bardzo wytrzymałej ramie zabezpieczanej kataforezą co daje możliwość szerokiego spektrum zastosowania. Opryskwiacze wyposażone są w wysokiej jakości dysze strumieniowe, które zazwyczaj sterowane są za pomocą komputera  XTRONIC.

Siewniki Arbos to sprawdzone konstrukcje z opatentowanym systemem dozowania nawozu z podwójnym przewodem rurowym, systemem generowania podciśnienia niezbędnego dla precyzyjnych elementów siewnych, pneumatycznym dystrybutorem nasion czy systemem ekspresowej zmiany szerokości międzyrzędzi. Te i wszystkie pozostałe zalety tychże siewników to atuty przemawiające na korzyść marki Arbos na tej również płaszczyźnie oferując rolnikom całą gamę możliwości przystosowanych do ich specyficznych potrzeb.

Maszyny uprawowe Arbos dają możliwość zachowania dużej wydajności ziemi nawet w trudnych warunkach obecności resztek pożniwnych. W ofercie marki znajdziemy brony obrotowe z wałem Packera przystosowane do gleb średnich i ciężkich oraz przeznaczone do najcięższych warunków głębosze z regulowanym rozstawem zębów w wersji z wałem lub bez.

Chwastowniki marki Arbos to grupa implementów z ramą stałą czy składaną hydraulicznie lub ręcznie, które znajdą swoje zastosowanie w wielu gospodarstwach. Precyzja pracy, bezpieczeństwo i prostota konstrukcji to główne zalety i cechy produktów Arbos tej grupy, które odzwierciedlone są przez popularność wśród europejskich rolników.

O MARCE Arbos

Historia marki Arbos sięga aż XIX wieku kiedy to rodzina Bubba zaczyna produkować w swoim w warsztacie w Santimento we Włoszech najpierw młocarnię(1896r.), osprzęt a następnie ciągniki z silnikami średnioprężnymi. Rodzina Bubba w 1952 przejmuje fabrykę rowerów Arbos i od tej pory Arbos zaczyna produkować również kombajny. Po przejęciu przez Amerykanów w 1964 roku Arbos zaczyna się jednoznacznie kojarzyć z jakością wykonania i innowacją, która przyczyniła się do rozwoju rolnictwa za sprawą m.in. słynnych kombajnów Arbos. 
Pomimo doskonałych produktów firma została zamknięta w 1994 roku po to aby wskrzesić swoją działalność w 2015 roku z nowym kapitałem i dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Ciągniki, kombajny i maszyny towarzyszące Arbos to połączenie renomy, tradycji, nowoczesności i innowacyjności.

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna