Polaris Scrambler 1000

89 - 89 KM

Polaris Scrambler 1000  - pojazd zaprojektowany do wyczynowej szybkiej jazdy. Za napęd służy mu 89 konna jednostka ProStar o pojemności 952 cm3, co czyni go jednym z najmocniejszych pojazdów w swojej klasie.

Unikalny stworzyny przez firmę Polaris system montowania akcesoriów takich jak kufry, torby itp.  Silnik PROSTAR o mocy 31 KM  Napęd na 4 koła   
 Homologacja-Traktor – 2
 
Cena: 49 999

 

89 Konny silnik Polaris ProStar posiada jeden wałek rozrządu w głowicy oraz podwójny wałek wyważający w bloku silnika. Kolejną rzeczą, która wpływa na doskonałą kulture pracy i osiągi jednosti jest unikatowa konstrukcja wału korbowego z przesunieciem tłoków o 270 stopni. Podwójny wahacz poprzeczny z przodu i niezalezne tylne zawieszenie z tyłu o duzym skoku, zapewniaja optymalny komfort i wygode przy każdych prędkościach. Najlepszy system 4x4 szybko załącza napęd na wszystkie koła, działa dokładnie w tym momencie kiedy potrzebujesz więcej trakcji i zapewnia optymalną przyczepność na każdej nawierzchni. Agresywna stylistyka pojazdu nie pozostawia nam złudzeń co do tego do jakich zastosowań maszyna została stworzona. 

 

-SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 952cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 89hp @ 7250 RPM
Moment obrotowy: 92.9 Nm @ 6000 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie: Podwójny wahacz poprzeczny
Skok zawieszenia 22.9 cm
Tylne zawieszenie:Wielowahaczowe Dual A-Arm stabilizator poprzeczny 
Skok zawieszenia 26 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 9-14
Tylne Koła: 26 x 11-14
Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 11.3/22.7 kg
Zbiornik paliwa: 19.9 L
Prześwit: 29.2 cm
Wymiary: (D x S x W) 209 x 123 x 123 cm
Ładowność: 235 kg
Rozstaw osi: 134.6 cm
Masa na sucho: 356 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

Zobacz MOżliwości napędu w Scrambler 1000

 

O marce Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna