Strona główna Aktualności Promocje Dopłaty Serwis Części E-sklep O Firmie Kariera Kontakt

05.11.2012 - Prezentacja nowości Massey Ferguson - filia Pasłęk, Kruszewski

> Aktualności > Aktualności, wydarzenia >

MF 76005-ego listopada 2012 roku w Filii Korbanek w Pasłęku, prowadzonej przez Państwa Kruszewskich, odbyła się prezentacja nowości Massey Ferguson. Przedstawiono najnowsze ciągniki Massey Ferguson serii MF7600 i MF8600. Przy okazji, wszyscy zaproszeni goście mogli się zapoznać z całą dostępną serią ciągników rolniczych MF, dostępnych w naszej ofercie. Ciągniki serii MF 7600 wzbudziły ogromne zainteresowanie, tym bardziej, że model Massey Ferguson 7624 Dyna-VT otrzymał Złoty Medal na Targach Polagra Premiery 2012. Warto również dodać, że ciągnik otrzymał również tytuł "Ciągnik Roku 2012" (" Tractor Of The Year 2012") w kategorii designu w międzynarodowym konkursie, którego rozstrzygnięcie miało miejsce na Międzynarodowych Targach Agritechnica 2011. Poniżej mogą obejrzeć Państwo film prezentujący nowoczesny design tych nowych ciągników:

 

 

Ciągnik nagrodzony medalem, Massey Ferguson 7624, wyposażony jest w bezstopniową przekładnię napędową Dyna-VT. Silnik ciągnika o mocy sięgającej 236 KM jest wyposażony w technologię redukującą emisję spalin SCR 2-giej generacji (wykorzystującą roztwór mocznika AdBlue). Innowacyjna technologia SCR została wyposażona w Katalizator Utleniający Diesela DOC (Diesel Oxydation Catalyst). W wyposażeniu opcjonalnym ciągnika możliwa jest hydrauliczna amortyzacja kabiny "OptiRide Plus". Komfortowa obsługa, niskie zużycie paliwa, zaawansowana technologia - to słowa kluczowe, opisujące również najnowszą serię ciągników Massey Ferguson 7600. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z prezentacji nowych ciągników i maszyn Massey Ferguson.

 

Prezentacja nowości Massey Ferguson w Pasłęku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezentacja nowości Massey Ferguson 5 listopada 2012, w Pasłęku. Na zdjęciu model: MF 7626 z przekładnią napędową Dyna-6.

 

Goście zaproszeni na prezentację nowości Massey Ferguson

Goście zaproszeni na prezentację nowości Massey Ferguson.

 

Dane techniczne ciągników MF 7600

Przedstawienie danych technicznych ciągników MF 7600 oraz rozwiązań technologicznych.

 

Prezentacja układu SCR drugiej generacji

Prezentacja układu SCR drugiej generacji stosowanego w ciągnikach Massey Ferguson.

 

Każdy z rolników miał okazję do wypróbowania ciągników

Każdy z rolników miał okazję do wypróbowania ciągników Massey Ferguson. Nie tylko tych najnowszych, ale także wszystkich modeli dostępnych w naszej ofercie.

 

Massey Ferguson 7614

Massey Ferguson 7614 - jeden z modeli nowej serii ciągników.

 

 MF 7600 i MF8600

Serie nowych ciągników MF 7600 i MF8600.

 

Ciągniki Massey Ferguson

Ciągniki Massey Ferguson - zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ciągników rolniczych.

 

Próbna jazda ciągnikami

Każdy mógł wypróbować ciągniki w czasie jazdy.

 

Pełna oferta ciągników MF

Pełna oferta ciągników MF - klienci chętnie zapoznawali się także z serią ciągników MF5400.

 

Massey Ferguson 7626 Dyna-VT

Massey Ferguson 7626 Dyna-6

 

Zapraszamy jeszcze do obejrzenia filmu o ciągniku, który otrzymał Złody Medal na tegorocznej Polagrze w Poznaniu, a także nagrodę Maszyny Roku.