Strona główna Aktualności Promocje Dopłaty Serwis Części E-sklep O Firmie Kariera Kontakt

TARGI POLSKIE ZBOŻA MODRZE POKAZY POLOWE CIĄGNIKÓW I MASZYN

> Aktualności > Targi, kalendarz imprez >

TARGI POLSKIE ZBOŻA MODRZE POKAZY POLOWE CIĄGNIKÓW I MASZYN

 

"Organizator największej wystawy rolniczej w Wielkiej Brytanii CEREALS EVENT, firma Haymarket Exhibitions (Wielka Brytania) połączyła siły z koncernem Montgomery International specjalizującym się w organizowaniu targów, aby wspólnie przygotować wystawę Cereals Event Poland - Polskie Zboża.

  

Impreza odbyła się w dniach 4 i 5 czerwca 2009 roku w miejscowości Modrze, 30 km od Poznania. Teren został udostępniony dzięki spółce TopFarms, wchodzącej w skład brytyjskiego koncernu Spearhead International. Polskie Zboża będą pierwszym tego typu wydarzeniem branżowym w Polsce skierowanym do profesjonalnych gospodarstw i ekspertów.
  
Impreza odbędzie się na terenie czynnego gospodarstwa, w samym sercu ogromnego obszaru rolniczego, a w jej ramach zaprezentowane zostaną czołowe polskie firmy z branży rolniczej oraz próby polowe i pokazy na żywo: prezentacje poletek doświadczalnych, maszyn rolniczych, opryskiwaczy i sprzętów opryskujących Syngenta oraz tzw. strefa nowych perspektyw rolniczych (Arable Outlook area) poświęcona energii odnawialnej, biopaliwom i uprawom nieżywnościowym" (źródło i więcej informacji na www.polskiezboza.com )

 

NOWOŚCIĄ NA TARGI POLSKIE ZBOŻA MODRZE BYŁY INDYWIDUALNE POKAZY POLOWE CIĄGNIKÓW I MASZYN ROLNICZYCH NA NASZYM INDYWIDUALNYM POLETKU POKAZOWYM. ZAPREZENTOWALIŚMY TRAKTORY ROLNICZE FENDT, MASSEY FERGUSON, ŁADOWACZE CZOŁOWE STOLL

 

 

 

 

Zdjęcia, kilm YouTube - wystawy, targi, pokazy rolnicze - prezentacja nowości, ciągniki, traktory, maszyny rolnicze

 

 Wystawa rolnicza POLSKIE ZBOŻA 2009. Targi rolnicze.

  

TARGI POLSKIE ZBOŻA MODRZE POKAZY POLOWE CIĄGNIKÓW I MASZYN

 

 Poniżej prezentujemy Państwu kilka zdjęć z wystawy POLSKI ZBOŻA MODRZE 2009