Strona główna Aktualności Promocje Dopłaty Serwis Części E-sklep O Firmie Kariera Kontakt

PROMOCJA CENOWA !!! FINANSOWANIE FABRYCZNE na ciągniki FENDT i Massey Ferguson do 31.12.2013

  

 

 

PROMOCJA CENOWA

Na ciągniki: Fendt i Massey Ferguson
specjalny upust cenowy w kwocie od 2 000 € do 10 000 €
w zależności od wybranego modelu i specyfikacji.
 
 
FINANSOWANIE FABRYCZNE
na preferencyjnych warunkach:
Na wszystkie ciągniki  Fendt.
W przypadku tych ciągników możliwe jest łączenie promocji cenowej z finansowaniem fabrycznym. Finansowanie fabryczne na ciągniki rolnicze, traktory.
 
 
Pilnie skontaktuj się ze swoim dealerem aby dowiedzieć się więcej ponieważ ilość ciągników objętych promocją cenową i finansowaniem fabrycznym jest ograniczona i zostanie zakończona 31.12.2013 r. Jeśli objęte promocją modele zostaną sprzedane przed upływem grudnia 2013 roku, to w takich modelach promocja się zakończy.
 
 

Zobacz wszystkie nasze promocje i wyprzedaże  

 

  

  

 

 

Film z YouTube prezentujący nowe ciągników FENDT seria 700 SCR Vario

 

 

 

Ceny ciągników rolniczych FENDT i Massey Ferguson są w promocji cenowej. Promocja ta trwa do 31.12.2013 r. a liczba ciągników jest ograniczona. Udzielamy rabaty od 2000 euro do 10000 euro rabatu w zależności od modelu i specyfikacji technicznej. Dodatkowo na traktory FENDT 300 VARIO i FENDT 700 SCR VARIO, na preferencyjnych warunkach, jest FINANSOWANIE FABRYCZNE, które może się łączyć z dodatkowymi rabatami na ciągniki. Ciągniki FENDT i Massey Ferguson są bardzo ekonomiczne, komfortowe i ekologiczne, gdyż wyposażone w system SCR Adblue oraz silniki DeutzPerkinsSisu Diesel. Kombajny zbożowe FENDT i MF idealne do zbioru zbóż i kukurydzy. Do zbioru słomy, siana i sianokiszonki są nowoczesne i wydajne prasy zwijające FENDT, prasy rolujące Massey Ferguson. W ciągłej sprzedaży mamy przyczepy rolnicze METALTECH, pługi obracalne UNIA Grudziądz, ładowarki rolnicze Massey Ferguson, rozrzutniki obornika Agromet Brzeg, opryskiwacze rolnicze, opryskiwacze sadownicze PILMET, ładowacze czołowe STOLL, siewniki zbożowe Famarol, siewniki punktowe do kukurydzy i buraków MONOSEM i inne nowe maszyny rolnicze. Na naszej stronie internetowej znajdują się również ogłoszenia rolnicze na używane maszyny rolniczeużywane traktory, ciągniki innych marek: CaseDeut-Fahr,  ZetorValtra,  John DeereKubotaSame, McCormick, URSUS, Landini i Steyr oraz kombajny zbożowe marek: Claas, New Holland, John Deere a także  prasy zwijające i kostkujące podobne do ogłoszeń na traktorpoolagriaffaires oraz allegro.

 

PROMOCJA CENOWA !!! FINANSOWANIE FABRYCZNE na ciągniki FENDT i Massey Ferguson do 31.12.2013