Strona główna Aktualności Promocje Dopłaty Serwis Części E-sklep O Firmie Kariera Kontakt

O sklepie

> Części >

Nowoczesny magazyn części zamiennych powstał w 2006 roku i kontynuuje profesjonalną obsługę klienta z przestrzeni prawie 20-stu lat.

Nowoczesność systemu wynika z dostosowania do potrzeb branży rolniczej i zastosowania najnowocześniejszych systemów magazynowania, dostępnych na rynku europejskim. 

 

Zastosowany system regałów niemieckiej firmy Lean Lift, pozwala na szybsze pobieranie części z magazynu, daję większą powierzchnie magazynową oraz zabezpiecza przed uszkodzeniami pobieranego towaru.


 

Innowacyjna zasada przyjeżdżania towaru do sprzedawcy pozwala również obsłużyć większą ilość klientów w tym samym czasie.

 

W Polsce jesteśmy pierwszą firmą handlową, która stosuje taki system do obsługi klienta hurtowego jak i detalicznego.

Wspierani dostosowanym specjalnie do naszych potrzeb oprogramowaniem komputerowym, stworzyliśmy unikatowy system obsługi klienta.

 

 

 

 

 Maksymalną pojemność magazynu szacujemy na 45 000 pozycji katalogowych.

 

Tak duża powierzchnia magazynowa jest możliwa dzięki nowoczesnemu systemowi regałów Lean Lift i daje możliwość ciągłego rozwoju firmy.

Duża ilość towarów znajdujących się w magazynie zapewnia szybką i efektywną obsługę klienta, ponieważ nie musisz czekać na części, które są często potrzebne. Takie części czekają na Ciebie w naszym magazynie.
Nasza powierzchnia magazynowa = 2 000 m2 pozwala na magazynowanie długich, bardzo ciężkich i nietypowych towarów.

Również towary na europaletach i w specjalnych skrzyniach magazynowane są w pomieszczeniach sterylnych i zabezpieczonych przed działaniem warunków atmosferycznych.

Stosowane do przemieszczania tych towarów specjalne wózki elektryczne najwyższej jakości (Linde) zapobiegają powstawaniu uszkodzeń i znacznie przyspieszają pracę. 

 

Aby unikać błędów i przyspieszyć proces przyjmowania towarów, zastosowaliśmy system rozpoznawania – radiowych czytników kodów kresowych.


 

Takie urządzenie posiada każdy z 11 sprzedawców i z dowolnego miejsca w magazynie może przyjąć, wydać bądź sprawdzić dostępność każdego produktu.
 

W ten sposób unikamy niewydajnego pisania na kartkach i zawsze działamy w oparciu o rzeczywisty stan magazynowy w danym momencie. Aby dopasować sie do specyfiki naszej branży zastosowaliśmy również

tzw. system regałów z antresolą (klasyczny) - firmy Olejnik.

Możliwość mechanicznej regulacji wysokości półek powoduje że podobnie jak w systemie Lean Lift jesteśmy w stanie dopasować się maksymalnie do naszych potrzeb.

System ten przyczynia się do zwiększenia efektywności obsługi klienta i pojemności magazynu.


 


  

W sklepie do sprzedaży oferujemy części oryginalne i zamienniki do ciągników i maszyn następujących marek:


 

 

               
 

              
 

          

                     
 

     

 

 

Wysyłka towaru

 

Sprawdź paczkę w DPD    Sprawdź paczkę w DHL
DPDspecjalizuje się w mniejszych opakowaniach
DHL pomimo wyższej ceny za przesyłkę oferuję dostawę
towarów cięższych i niestandardowych oraz ma 
jedną z największych sieci dystrybucji w Polsce.
 

Klient wybiera kuriera, jakim chce otrzymać zakupione towary.

 

Należy pamiętać, że za czas dostawy i jej jakość od momentu zapakowania i przekazania paczki wybranemu kurierowi – zależy tylko i wyłącznie od firmy wskazanej przez klienta.

 

 
Paczka wysłana w dniu zamówienia dotrze do Państwa na następny dzień w godzinach popołudniowych (w obu firmach kurierskich). Jeżeli zdarzy się że paczka nie dotrze następnego dnia - to można sprawdzić jej status (linki podane powyżej) poprzez internet (wpisując numer listu przewozowego paczki) lub dzwoniąc do danej firmy kurierskiej (zawsze trzeba znać numer listu przewozowego).

Nasi sprzedawcy w momencie potwierdzania zamówienia - podają numer listu przewozowego Państwa paczki.

Jeżeli zapomnicie Państwo jaki to numer - zawsze można zadzwonić drugi raz i ponownie dowiedzieć się tej informacji.

Dodatkowo dla klientów, którzy udostępnią nam adres e-mailowy - wysyłamy potwierdzenie z numerem listu przewozowego poprzez pocztę elektroniczną.

 

Każdego dnia roboczego można umówić się na odbiór paczki następnego dnia po wysyłce, rano w najbliższym punkcie firmy spedycyjnej.

Paczki wysłane w piątek docierają do klienta w poniedziałek, ale można uzgodnić i odebrać je w sobotę rano w najbliższym punkcie firmy spedycyjnej.

 - adresy biur DPD na stronie: http://www.dpd.com.pl/subpage.asp?ID_kat=4&ID=60&Mark=14

 - adresy biur DHL: http://www.dhl.com.pl/pl/express/wyslij_przesylke/dhl_service_point.html

 

Paczki
 
DPD
 
DHL
 
do 10 kg 15netto (przelew lub pobranie) 16,50 netto (przelew)
17,60 netto (pobranie) + 1% wartości paczki
do 30 kg
 
16 netto (przelew lub pobranie) 18,80 netto (przelew)
19,91 netto (pobranie) + 1% wartości paczki
Powyżej 30 kg
 
lub niewymiarowe
 
nie obsługuje
indywidualnie obliczana cena


 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć (poniżej)
Obejrzyj film o naszym sklepie (poniżej galerii)

  


 

 

W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama olei takich marek jak Fuchs, Total Claas, które można stosować w prawie wszystkich maszynach rolniczych.

 

Fachowi i kompetentni sprzedawcy doradzą Ci w doborze odpowiednich części i olei do Twoich maszyn.

 

Możliwa również sprzedaż przez sklep internetowy (e-sklep). Ta forma sprzedaży usprawni szybkość zamówienia i orientację w cenach na poszczególne produkty.Sprawdź, który olej zastosować !!!

 

 Specjalna oferta na oleje i środki smarne dla rolnictwa - wiodących firm w tej dziedzinie, dotyczy zarówno maszyny produkcji krajowej jaki i zagranicznej wszelkich marek. Są to produkty stworzone specjalnie dla rolnictwa i są zalecane do stosowania w najbardziej zaawansowanym sprzęcie rolniczym (Fendt, Massey Ferguson, Claas itp...). 
  

Kliknij na poniższe zdjęcie Fuchs lub Total Claas - aby dowiedzieć się jaki olej będzie pasował do Państwa maszyny. Wszystkie wymienione oleje i smary można kupić w naszym sklepie.