Strona główna Aktualności Promocje Dopłaty Serwis Części E-sklep O Firmie Kariera Kontakt

FELLA Maszyny zielonkowe - Kosiarki będnowe i dyskowe, Zgrabiarki, Przetrząsacze
 

Finansowanie fabryczne AGCO Finance dla maszyn zielonkowych Fella:

 

  •    2 lata, wpłata 25 % ceny brutto, oprocentowanie 0%. Raty miesięczne
  •    3 lata, wpłata 25% ceny brutto, oprocentowanie 1,55%. Raty miesięczne

 Powyższe obowiązuje do wyczepania zapasów objętych promocyjnym finansowaniem.

 

Podane oferty i kalkulacje nie mają charakteru oferty w myśl przepisów kodeksu cywilnego. Udzielenie finansowania zależy m.in. od pozytywnej decyzji kredytowej i ustanowienia wymaganych zabezpieczeń.

 
 

Do 2 lat gwarancji - specjalne warunki dla maszyn zielonkowych Fella.

O szczegóły pytaj sprzedawców i dealerów.

 
Maszyny rolnicze do zbioru zielonek to specjalność niemieckiej firmy FELLA. Wieloletnie doświadczenie oraz stosowanie w produkcji wysokiej jakości materiałów zaowocowało produkcją maszyn zielonkowych o najwyższej jakości i światowej renomie.
FELLA została nagrodzona za kompletnie na nowo zaprojektowany model kosiarki bębnowej KM 3140 FP. Kosiarka bębnowa KM 3140 FP wzbudziła sensację w Hanoverze swoim wyjątkowym nowoczesnym designem, który odzwierciedla nowoczesne rozwiązania techniczne w niej zastosowane.
 
 
Niezawodne maszyny do koszenia trawy - kosiarki dyskowe lub kosiarki bębnowe oferujemy Państwu o różnej szerokości roboczej w zależności od potrzeb gospodarstwa. Kosiarki FELLA mogą być wyposażone w kondycjoner lub inaczej nazywany spulchniacz. Do przetrząsania trawy i siana, FELLA oferuje przetrząsacze karuzelowe. Kolejnym ogniwem w zbiorze siana jest zgrabiarka, która służy do formowania pokosów. Zgrabiarki karuzelowe występują z jednym, dwoma i czteroma wirnikami zgrabiającym.
 
 

WSZYSTKIE MASZYNY ROLNICZE  NOWE i UŻYWANE  łatwiejsze wyszukiwanie   

(ciągniki kombajny przyczepy pługi siewniki agregaty opryskiwacze rozsiewacze rozrzutniki... - ceny maszyn używanych oraz  ceny nowych po pokazach).