Strona główna Aktualności Promocje Dopłaty Serwis Części E-sklep O Firmie Kariera Kontakt

PRZYCZEPY rolnicze, budowlane, kontenerowe METALTECH wozy paszowe komunalne

Przyczepa rolnicza Metal Tech - film z YouTube                                        Zdjęcia przyczep rolniczych MetalTech z flickr

 

PRZYCZEPY rolnicze, budowlane, kontenerowe, komunalne, wozy paszowe METALTECH.

Metaltech Mirosławiec to spółka założona 1 Kwietnia 1992 roku. Zakład od początku produkuje maszyny i urządzenia rolnicze, szczególnie zajął się produkcją przyczep rolniczych i maszyn do produkcji i zadawania sianokiszonki. Nadrzędnym celem jest stałe dostosowywanie rozwiązań do potrzeb klientów i dbałość o najwyższą jakość swoich wyrobów. Metaltech posiada własne biuro konstrukcyjne.

Metaltech  w Mirosławcu  produkuje następujące przyczepy i urządzenia rolnicze.
- przyczepy rolnicze, wywrotki : przyczepy DBprzyczepy TB (do materiałów sypkich, zbóż, kukurydzy), przyczepy TS (przystosowane do transportowania roślin okopowych - skrzynia ładunkowa ma gładkie wnętrze co zmniejsza do minimum uszkodzenia podczas załadunku i rozładunku),
- przyczepy budowlane i komunalneprzyczepy budowlane (gruz, kamienie, żwir, ziemia...), przyczepy hakowe (polecane tam, gdzie logistyka oparta jest na kontenerach, a szczególnie w tych miejscach gdzie  utrudniony jest transport samochodami, np. na podmokłe pola, drogi leśne itp. Możliwość zastosowania szerokiego ogumienia powoduje, że doskonale spisują się w trudnych warunkach drogowych).
- wozy paszowe : Wóz paszowy WP 6, WP 8, WP 10, WP 12  (miksowanie, przygotowanie i zadawanie pasz, dozowanie paszy na jedną lub drugą stronę, dla bydła przy udziale tylko jednego operatora i jednego ciągnika z ładowaczem czołowym lub ładowarki samobieżnej).

Zobacz oferty z cenami:  wszystkie przyczepy rolnicze    wszystkie maszyny rolnicze używane

WSZYSTKIE MASZYNY ROLNICZE  NOWE i UŻYWANE  łatwiejsze wyszukiwanie   

(ciągniki kombajny przyczepy pługi siewniki agregaty opryskiwacze rozsiewacze rozrzutniki... - ceny maszyn używanych oraz  ceny nowych po pokazach)


Kliknij obrazek przyczepy aby zobaczyć dane techniczne