Siezkarnia samojezdna RSM F2650 slajd na korbanek.pl

ROSTSELMASH RSM SERII F

Nowoczesna sieczkarnia o wysokiej wydajności

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Kombajn zbożowy Rostselmash RSM 161 podczas pracy żniwnej

OFERTA NA KOMBAJNY ROSTSELMASH

Z ROCZNIKA 2019 

OBEJMUJĄCA NASTĘPUJĄCE MASZYNY: 

Nova ( 175 KM)

   379 900 PLN netto

Vector ( 228 KM)

  414 900 PLN netto

Acros 595 Plus ( 333 KM)

  599 000 PLN netto

RSM 161 ( 380 KM)

  799 000 PLN netto

Dowiedz się więCEJ

Ciagnik Arbos skutecznie pracujacy w polu

NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWÓŃ    513 600 630

 

Slajeder 2 lata gwarancji Faresin na stronie korbanek.pl

2 LATA GWARANCJI FARESIN 

- GWARANCJA FABRYCZNA

- 2 lata lub 2000 mth 

 SPRAWDŹ MODELE FARESIN 

Dwa Ciagniki Arbos Serii 5000 z informacja o wydluzonej gwarancji
darmowe ogłoszenia maszyn rolniczych używanych  strona Korbanek

KORBANEK PAWEŁ

Prezes Zarządu

PILARCZYK PRZEMYSŁAW

Dyrektor Handlowy

pilarczykp@korbanek.pl

KĘDRA ARTUR

Dyr. ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

kedraa@korbanek.pl

BAWOLSKI PAWEŁ

Dyrektor Sprzedaży

bawolskip@korbanek.pl

MAKROREGION WALEWICZ roman JAKUB

Walewicz ROMAN Jakub

walewiczr@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

Zdunek Mariusz

zdunekm@korbanek.pl

Dealer
Wierzchowiska II (woj. lubelskie)

Paweł Gniewek

gniewekp@korbanek.pl

Dealer
Antolka (woj. Małopolskie)

 

Drobny Sławomir

drobnys@korbanek.pl

Dealer
Zapałów (woj. podkarpackie)

MAKROREGION ARTUR ZMUDZIŃSKI

Zmudziński Artur

zmudzinskia@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

LEnartowicz Marcin

lenartowiczm@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Wiliński Jakub

wilinskij@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Kruszewski Roman

kruszewskir@korbanek.pl

Dealer
Pasłek / Pokrzydowo

Blejwas Karol

blejwask@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

MAKROREGION Rudzik Robert

Rudzik ROBERT

rudzikr@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

Horczak Adam

horczaka@korbanek.pl

Dealer
Goniądz

Brzozowski Grzegorz

brzozowskig@korbanek.pl

Dealer
Gołdap

Rogowski Robert

rogowskir@korbanek.pl

Dealer
Łomża

Grabowski Jerzy

grabowskij@korbanek.pl

Dealer
Karniewo (k. Makowa Mazowieckiego)

MAKROREGION Dariusz MAj

maj Dariusz

majd@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

błoch Kazimierz

blochk@korbanek.pl

Kordynator
Makro-Regionalny

Jarych Dariusz

jarychd@korbanek.pl

Dealer

Mroczeń (k. Kępna)

MAKROREGION FeLlmann MArcin

Fellmann MarCin

fellmannm@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

Łagodzki Łukasz

lagodzkil@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Nowak Dariusz

nowakd@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Szymczak Dariusz

szymczakd@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

MAKROREGION STĘPLEWSKI GRZEGORZ

Stęplewski Grzegorz

steplewskig@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

Szczepanik Adam

szczepanika@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Olszówka Zdzisław

olszowkaz@korbanek.pl

Koordynator
Święte

Wójcik Nel

wojcikn@korbanek.pl

Dealer
Podgaje