IM WCZEŚNIEJ TYM TANIEJ !

promocja NA kombajnY rostselmash 

OBEJMUJĄCA WSZYSTKIE MASZYNY: 

Nova ( 175 KM)

364 900 PLN netto

Vector ( 228 KM)

394 900 PLN netto

Acros 595 Plus ( 333 KM)

599 000 PLN netto

RSM 161 (380 KM)

799 000 PLN netto

Tourm 770 (520 KM)

986 000 PLN netto

Dowiedz się więCEJ

NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWÓŃ    513 600 630

 

MASSEY FERGUSON 4700

TERAZ W PRMOCYJNEJ OFERCIE

od 119 000 zł netto 

 

512 721 512 

KORBANEK PAWEŁ

Prezes Zarządu

PILARCZYK PRZEMYSŁAW

Dyrektor Handlowy

pilarczykp@korbanek.pl

KĘDRA ARTUR

Dyr. ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

kedraa@korbanek.pl

BAWOLSKI PAWEŁ

Dyrektor Sprzedaży

bawolskip@korbanek.pl

MAKROREGION WALEWICZ roman JAKUB

Walewicz ROMAN Jakub

walewiczr@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

Zdunek Mariusz

zdunekm@korbanek.pl

Dealer
Wierzchowiska II (woj. lubelskie)

Artur Krupa

krupaa@korbanek.pl

Dealer
Antolka (woj. Małopolskie)

Nowakowski Mariusz

nowakowskim@korbanek.pl

Dealer
Gojców (woj. świętokrzyskie)

Drobny Sławomir

drobnys@korbanek.pl

Dealer
Zapałów (woj. podkarpackie)

Lasota Grzegorz

lasotag@korbanek.pl

Koordynator
Radom (woj. mazowieckie - południe)

MAKROREGION ARTUR ZMUDZIŃSKI

Zmudziński Artur

zmudzinskia@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

LEnartowicz Marcin

lenartowiczm@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Wiliński Jakub

wilinskij@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Kruszewski Roman

kruszewskir@korbanek.pl

Dealer
Pasłek / Pokrzydowo

Blejwas Karol

blejwask@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

MAKROREGION Rudzik Robert

Rudzik ROBERT

rudzikr@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

Horczak Adam

horczaka@korbanek.pl

Dealer
Goniądz

Brzozowski Grzegorz

brzozowskig@korbanek.pl

Dealer
Gołdap

Rogowski Robert

rogowskir@korbanek.pl

Dealer
Łomża

Grabowski Jerzy

grabowskij@korbanek.pl

Dealer
Karniewo (k. Makowa Mazowieckiego)

MAKROREGION Dariusz MAj

maj Dariusz

majd@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

błoch Kazimierz

blochk@korbanek.pl

Kordynator
Makro-Regionalny

Jarych Dariusz

jarychd@korbanek.pl

Dealer

Mroczeń (k. Kępna)

MAKROREGION FeLlmann MArcin

Fellmann MarCin

fellmannm@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

Łagodzki Łukasz

lagodzkil@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Nowak Dariusz

nowakd@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Gościniak Sebastian

gosciniaks@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Szymczak Dariusz

szymczakd@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

MAKROREGION STĘPLEWSKI GRZEGORZ

Stęplewski Grzegorz

steplewskig@korbanek.pl

Dyrektor
Makroregionu

Szczepanik Adam

szczepanika@korbanek.pl

Koordynator
Tarnowo Podgórne

Olszówka Zdzisław

olszowkaz@korbanek.pl

Koordynator
Święte

Wójcik Nel

wojcikn@korbanek.pl

Dealer
Podgaje