Siezkarnia samojezdna RSM F2650 slajd na korbanek.pl

ROSTSELMASH RSM SERII F

Nowoczesna sieczkarnia o wysokiej wydajności

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Kombajn zbożowy Rostselmash RSM 161 podczas pracy żniwnej

OFERTA NA KOMBAJNY ROSTSELMASH

Z ROCZNIKA 2019 

OBEJMUJĄCA NASTĘPUJĄCE MASZYNY: 

Nova ( 175 KM)

   404 900 PLN netto

Vector ( 228 KM)

  442 900 PLN netto

Acros 595 Plus ( 333 KM)

  639 900 PLN netto

RSM 161 ( 380 KM)

  849 900 PLN netto

Dowiedz się więCEJ

Ciagnik Arbos skutecznie pracujacy w polu

NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWÓŃ    513 600 630

 

Slajeder 2 lata gwarancji Faresin na stronie korbanek.pl

2 LATA GWARANCJI FARESIN 

- GWARANCJA FABRYCZNA

- 2 lata lub 2000 mth 

 SPRAWDŹ MODELE FARESIN 

Dwa Ciagniki Arbos Serii 5000 z informacja o wydluzonej gwarancji
darmowe ogłoszenia maszyn rolniczych używanych  strona Korbanek

OpenFarm Przasnysz 2018

 

Już 19 – 20 maja 2018 roku na terenie lotniska w Przasnyszu odbędzie się II Edycja Targów Rolniczych „Open Farm” – największej wystawy rolnej województwa mazowieckiego. Organizatorzy przewidują obecność ponad 400 wystawców z całej Polski oraz około 40 tys. zwiedzających! To bez wątpienia doskonała okazja, aby zaprezentować setkom firm i indywidualnym rolnikom swoją ofertę, najlepsze produkty i usługi.  Podczas I Edycji dopisała nie tylko piękna pogoda, ale i goście – Targi Open Farm odwiedziło około 20 tys. zwiedzających oraz 235 wystawców. To z całą pewnością sukces nie tylko organizatorów, ale i całego powiatu przasnyskiego oraz bodziec do dalszej, wytężonej pracy.

 

Jakie atrakcje przewidzieliście dla zwiedzających?

Równocześnie celem będzie, jak najlepsze przywitanie zwiedzających, którzy odwiedzą stanowiska poszczególnych wystawców, skorzystają z możliwości przetestowania sprzętu, uczestnictwa w pokazach oraz możliwości zakupu różnorodnych produktów. Ważną częścią targów będzie również możliwość połączenia czasu na zwiedzanie z uczestnictwem w mszy świętej i liturgii Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki), która dla wielu osób podkreśla istotę misji rolniczej. W chwilach przerwy można odpocząć na przygotowanych miejscach rekreacyjnych i skorzystać z oferty stoisk grillowych. Warto przypomnieć, że na zakończenie imprezy odbędzie się losowanie nagrody specjalnej – agregatu podorywkowego GRUBER S. Organizatorzy zapewniają także bezpłatny wstęp oraz parkingi.

 

Nowości

Organizatorzy Targów Open Farm przygotowali szereg nowości, które uatrakcyjnią przebieg imprezy oraz wyznaczą nowe standardy w przygotowaniu ogólnopolskich wydarzeń rolniczych. Warto wymienić specjalną strefy dla dzieci, która urozmaici czas najmłodszych. Ponadto uczestnicy o zdolnościach artystycznych skorzystają z konkursów na najlepszą relację video z Targów Open Farm. Oprócz tego targi będą świetną okazją do spotkania z YouTuberami zajmującymi się tematyką rolniczą, którzy skorzystają ze specjalnej Strefy VIP, a w przygotowanym ogródku YouTube odbędą się spotkania z fanami. Ponadto ze względu na olbrzymie zainteresowanie graczy  w trakcie I Edycji Targów Open Farm, odbędą się mistrzostwa w Farming Simulator 2017 z jeszcze większą ilością stanowisk komputerowych i atrakcyjnymi nagrodami!

 

Targi Open Farm to świetne miejsce dla wystawców, którzy odnajdą komfortowe miejsce do prezentacji swoich produktów i usług przed szerokim odbiorcą. Z kolei z perspektywy zwiedzających uczestnictwo w imprezie to doskonała okazja na zapoznanie się z nowinkami rolniczymi oraz spędzenie wspaniałego czasu z rodziną!

 

 

 

Poniżej film z relacją naszego dealera firmy Garbowski sp. z o.o. z zeszłorocznej edycji OpenFarm.