Siezkarnia samojezdna RSM F2650 slajd na korbanek.pl

ROSTSELMASH RSM SERII F

Nowoczesna sieczkarnia o wysokiej wydajności

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Ciagnik Arbos skutecznie pracujacy w polu

NIE POZWÓL BY OKAZJA ODJECHAŁA

pROMOCYJNE FINSOWANIE 0% - JUŻ DOSTĘPNE

 

oFERTA PROMOCYJNA DOTYCZY

WSZYSTKICH MASZYN MARKI ARBOS

NIE CZEKAJ ZADZWÓŃ    513 600 630

 

Slajeder 2 lata gwarancji Faresin na stronie korbanek.pl

2 LATA GWARANCJI FARESIN 

- GWARANCJA FABRYCZNA

- 2 lata lub 2000 mth 

 SPRAWDŹ MODELE FARESIN 

Dwa Ciagniki Arbos Serii 5000 z informacja o wydluzonej gwarancji
zdjęcie kłosa zboża obejmowanego dłońmi rolnika na tle zachodzącego słońca Agrotech Kielce 2019

AGROTECH KIELCE 2019

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ

EDYCJĘ TARGÓW TECHNIKI ROLNICZEJ

AGROTECH W KIELCACH W DNIACH 15-17.03.2019

Dowiedz się więcej

darmowe ogłoszenia maszyn rolniczych używanych  strona Korbanek

MASZYNY KOMUNALNE

Zimowe prace związane z odśnieżaniem a także letnie prace związane z wykaszanie traw i utrzymywanie wysokiej kultury trawników, skwerów, parków i ulic staje się dla naszego społeczeństwa coraz bardziej istotne. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę maszyn komunalnych przeznaczonych do prac letnich jak i do usług świadczonych porą zimową.

KOSIARKI

Kosiarki bijakowe - mulczery - idealnie sprawdzają się podczas koszenia trawy, zarośli, krzaków i ścinania chwastów na terenach niezagospodarowanych z zamiarem pozostawienia mulczu. Szczególnie przydatne są do koszenia poboczy dróg, rowów przydrożnych, oraz skarp i przeciwskarp. Mulczery mają za zadanie skosić trawę i odpowiednio rozdrobnioną rozrzucić równo po całej skoszonej powierzchni. 

CIĄGNIKI       CENY

Ciągniki przystosowane do prac komunalnych. Mają odpowiednie wymiary oraz funkcje, które pozwolą łatwo poruszać się w aglomeracjach miejskich i sprawnie wykonywać prace porządkowe, takie jak: czyszczenie nawierzchni za pomocą zamiatarki czy odśnieżanie z zamontowanym pługiem. Szeroki wahlarz gamy maszynowej z pewnością ułatwi dobór ciągnika pod konkretne prace komunalne.

POSYPYWARKI

Posypywarki przeznaczone są do wysiewu piasku sypkiego lub mieszanki piasku z solą lub też samej soli na ulicach, alejach, chodnikach. itp. Posypywarki są maszynami zawieszanymi lub zaczepianymi przystosowanymi do współpracy z ciągnikami. Maszyny wyposażone w napęd hydrauliczny mogą współpracować również w ładowaczami oraz ładowarkami.

ZAMIATARKI

Zamiatarki to nieodzowne maszyny w procesie pielęgnacji dróg, placów i chodników pokrytych asfaltem, betonem lub kostką brukową. Zamiatarkę można użyć do zamiatania na jedną stronę, po uprzednim zdemontowaniu zbiornika na śmieci, np. do zimowego utrzymania dróg osiedlowych, placów, chodników i ścieżek rowerowych.

PŁUGI I SPYCHACZE

Pługi i spychacze stosuje się do odśnieżania parkingów, dróg i placów oraz wszystkich innych utwardzonych i nieutwardzonych powierzchni jak również do spychania, równania piasku lub ziemi. Maszyny te są przystosowane do współpracy z ciągnikami, ładowaczami lub ładowarkami.

ŁADOWARKI WIELOFUNKCYJNE

OSPRZĘT      CENY MASZYN

Jedna wszechstronna maszyna i ponad 170 przystawek do koszenia i przycinania, zamiatania i czyszczenia, usuwania śniegu i liści. Dzięki szerokiej gamie osprzętu oraz luksusowej kabinie (z ogrzewaniem i klimatyzacją) MultiOne jest doskonałym rozwiązaniem do całorocznej pracy. Kompaktowe wymiary i przegubowa konstrukcja ramy zapewniają dużą zwrotność w wąskich przestrzeniach i pełną widoczność 360 °. Wyżej wymienione zalety dają nam pewność, że maszyna zostanie wykorzystana we wszystkich pracach komunalnych, Począwszy od utrzymania zieleni a skończywszy na odśnieżaniu czy też myciu chodników lub ulic.