Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

Wytrzymałe agregaty uprawowo-siewne: nowości, opinie

Odkryj nowoczesne agregaty uprawowo-siewne: efektywność, precyzja siewu i najlepsze technologie. Porównaj modele i znajdź idealne dla swojego gospodarstwa

ranges from 4 to 1,200

Filter by główny parametr » from value:

ranges from 2 to 730

Filtry zaawansowane

Szerokość Robocza


Agregaty rolnicze

Wytrzymałe agregaty uprawowo-siewne

Mamy zróżnicowany asortyment agregatów uprawowych i uprawowo siewnych, przez co klienci mogą odpowiednio dostosować zakup do swoich potrzeb i specyfiki posiadanego gospodarstwa. W naszym sklepie można zakupić agregat uprawowy, ścierniskowy i talerzowy. Za ich sprawą cały proces siania jest bardzo prosty i efektywny. Ich budowa umożliwia pracować na polu z siewnikiem. Szerokość robocza dostępnych produktów wynosi od 100 do 12000 cm. Całość jest wykonana z wytrzymałego i odpornego na korozję materiału.

Prawidłowe przygotowanie gleby oraz starannie przeprowadzony siew owocuje wysokiej jakości plonem. Uprawowo siewny agregat rolniczy z naszego sklepu jest dobrym wyborem i z pewnością będą Państwo zadowoleni z tego zakupu. Z nim praca przy spulchnianiu i rozdrabnianiu ziemi jest szybka, łatwa i przyjemna. Tego typu maszyny wręcz nie może zabraknąć na każdym gospodarstwie rolniczym! Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi opisami poszczególnych modeli, nasi pracownicy chętnie pomogą przy dokonaniu najlepszej decyzji!

Agregaty uprawowo siewne

To prawdziwy niezbędnik każdego rolnika. Agregaty uprawowo-siewne są doskonałym połączeniem bron talerzowych, kultywatorów i siewników. Schemat budowy tego typu maszyn jest powszechnie znany, mimo wszystko przed zakupem powinno się przeanalizować każdy rozważany model nieco bardziej wnikliwie. Z pewnością nie warto kierować się decyzjami innych osób, gospodarstwa się od siebie różnią i mają swoje własne potrzeby.

Mamy różne typy (zawieszane, pół zawieszane, zaczepiane, stopkowe, uproszczone), jak i rodzaje (uprawowe, brony talerzowe, podorywkowe, spulchniacze, uprawno-siewne, pługi dłutowe) agregatorów rolniczych. Większość naszych produktów pochodzi od marki Unia, jednak Klienci mogą sprawdzić propozycje uprawowo siewne takich producentów jak Gregoire-Besson, Mandam, Expom, Rabe, Agrisem, Lemken, Sulky i Arbos.

Tak bogaty wybór pozwala precyzyjnie dopasować sprzęt do indywidualnych potrzeb. Służymy pomocą i wsparciem na każdym etapie zakupu. Nasi specjaliści chętnie doradzą przy wyborze najlepszego modelu, można się z nimi skontaktować zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! W sklepie Korbanek.pl kupisz agregat uprawowo siewny w atrakcyjnej cenie. Mamy modele nowe i używane w dobrym stanie. Sprawdź!

Agregat uprawowo siewny z wałem strunowym

Oferowane maszyny uprawowo siewne z wałem strunowym przeznaczone są do pracy na wszystkich typach gleby (lekkiej, zwartej, piaszczystej, glinianej itp.), dokładnie ją spulchniając, ugniatając i mieszając. Ten specjalistyczny agregat to wielozadaniowe urządzenie znajdujące zastosowanie w małych i dużych w gospodarstwa rolniczych o profilu produkcji roślinnej. Sprzęt w jednym przejściu wykonuje równocześnie wiele zabiegów agrotechnicznych, pełniąc funkcję wyrównującą – powierzchnię pola, mieszającą – warstwy ziemi, wysiewającą – nawozy mineralne i nasiona oraz ugniatającą – glebę po dokonanym siewie.

Agregat uprawny z mechanicznym i pneumatycznym typem siewnika

Rolniczy agregat uprawowo siewny – biorąc pod uwagę metodę transportu nasion ze zbiornika do redlicy – może być w wersji mechanicznej i pneumatycznej. Pierwszy typ stosowany jest najczęściej w mniejszych urządzeniach stosunkowo niewielkich szerokościach roboczych. W maszynie tego typu ziarna są transferowane za pomocą siły grawitacji, w drugich za pomocą strumienia powietrza, który jest wytwarzany przez specjalny wentylator.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi maszynami i składania zamówień. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i współpraca z zaufanymi dostawcami pozwalają nam na zaoferowanie atrakcyjnej oferty. W sklepie Korbanek.pl kupisz agregat uprawowo siewny w konkurencyjnej cenie.

Poznaj zaawansowane agregaty bezorkowe

W dzisiejszym rolnictwie, agregat bezorkowy stanowi kluczowe rozwiązanie dla efektywnego i ekologicznego uprawiania gleby. Agregaty bezorkowe są specjalistycznie zaprojektowanymi maszynami, które umożliwiają uprawę bez konieczności orki, co znacząco redukuje erozję gleby, zachowuje jej naturalną strukturę oraz zwiększa retencję wody. Dzięki innowacyjnej technologii, agregaty te zapewniają optymalne warunki dla wzrostu roślin, jednocześnie minimalizując negatywny wpływ na środowisko. W ofercie znajdziesz różnorodne modele agregatów bezorkowych, dostosowane do różnych typów gleb i wymagań specyficznych upraw. Każdy agregat bezorkowy z naszej oferty charakteryzuje się wysoką wydajnością, trwałością oraz łatwością obsługi, co czyni go nieocenionym narzędziem w nowoczesnym rolnictwie. Odkryj, jak agregaty bezorkowe mogą zmienić Twoje podejście do uprawy i przyczynić się do zwiększenia plonów przy jednoczesnym zachowaniu zrównoważonego rozwoju i ochrony ekosystemu.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna