Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

Wał uprawowy

Odkryj najlepsze wały uprawowe, w tym posiewne i pierścieniowe, idealne do przygotowania gleby. Znajdź na naszej stronie i na OLX idealny wał uprawowy, w tym siatkowy do glebogryzarki. Nasze produkty gwarantują wysoką efektywność i trwałość, spełniając potrzeby nowoczesnego rolnictwa.

ranges from 12 to 1,200

Filter by główny parametr » from value:

ranges from 4 to 900

Filtry zaawansowane

Szerokość robocza


O Wałach Uprawowych

Wał uprawowy

W sklepie Korbanek prowadzimy sprzedaż najlepszych maszyn rolniczych, w tym wałów uprawowych od takich marek jak Expom, Mandam czy Unia. Wały uprawowe to maszyny przeznaczone do równania oraz zagęszczania i ugniatania gleby. Prowadzą one do rozkruszenia brył i zmniejszenia stopnia jej porowatości. Kategoria obejmuje wały gładkie, wgłębne, strunowe i kruszące w wielu wariantach. W angielskiej nomenklaturze nazywane są CAMBRIDGE, CAMPBELL, CROSKILL. Oferowane produkty dostępne są w wersji zawieszanej i zaczepianej.

Wały Cambridge, Campbell i Croskill

W zależności od typu pierścienia, w jaki wyposażona jest konstrukcja opisywanych maszyn, można przypisać im zróżnicowaną funkcjonalność. Wał CAMBRIDGE przeznaczony jest do uprawy posiewnej, wał CAMPBELL sprawdza się przy typowym zagęszczaniu po orce, natomiast CROSKILL wykorzystuje się w sytuacjach wymagających kruszenia brył na polach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zawieszane (mające kontakt z podłożem jedynie w momencie wykonywania pracy) oraz zaczepiane (ciągnięte za ciągnikiem po glebie) wały wszystkich rodzajów dostępnych na rynku.

Wały rolnicze uprawowe

Jest wiele zalet, które decydują o niesłabnącej popularności łąkowych wałów uprawowych wśród rolników. Do bezpośrednich korzyści stosowania modeli gładkich, wgłębnych, strunowych oraz kruszących należy przede wszystkim optymalne wyrównanie pola i rozbicie brył, a tym samym polepszenie kontaktu nasion z glebą. Takie rozwiązanie poprawia kluczowe parametry każdej uprawy, pozytywnie wpływając na równomierność wschodów czy strukturę gleby. Warto wspomnieć także o redukcji zjawiska erozji i lepszym trzymaniu wilgoci. Wszystkie wały, które mamy w dystrybucji, cechują się także niezwykle solidnym wykonaniem. Wysokiej klasy materiały wykorzystane w czasie produkcji zapewniają bardzo duży komfort pracy, a sam sprzęt jest praktycznie bezawaryjny. Duża stabilność idzie w parze z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami dotyczącymi poprawy mobilności, efektywności oraz zwrotności w każdych warunkach glebowych.

W regularnie aktualizowanym katalogu produktowym sklepu Korbanek czekają na Państwa dziesiątki wałów, które można stosować ze wszystkimi ciągnikami. Jest tu także szeroka gama dedykowanych modeli kompatybilnych z traktorami od poszczególnych marek. Pozostajemy do Państwa dyspozycji na każdym etapie procesu zakupowego, służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą w wyborze sprzętu dopasowanego do potrzeb.

Jaki wał uprawowy?

Odkryj szeroką gamę wałów uprawowych dostępnych na rynku, w tym popularne wały uprawowe posiewne, które są kluczowym elementem wyposażenia rolniczego, zapewniającym optymalne przygotowanie gleby przed siewem.

Nasza oferta obejmuje różnorodne typy wałów, takie jak wał pierścieniowy i wał uprawowy wał siatkowy do glebogryzarki, spełniające najwyższe standardy jakości i efektywności. Dzięki zaawansowanej konstrukcji, nasze wały uprawowe zapewniają równomierne zagęszczenie gleby, co jest kluczowe dla poprawy warunków wzrostu roślin i zwiększenia plonów.

Ponadto, nasza oferta na olx pozwala na łatwe znalezienie odpowiedniego wału uprawowego, dopasowanego do specyficznych potrzeb i wymagań każdego gospodarstwa.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna