6 999 cena EURO netto
  • Nowy
  • Okazja

Siewnik do warzyw Monosem MS punktowy pneumatyczny

Siewniki punktowe do warzyw MONOSEM MS

Szukasz siewnika do warzyw? Do wysiewu cebuli, marchwi, pietruszki, buraczka lub innych nasion? Jeśli tak, to jesteś na dobrej stronie.

W naszej ofercie dostępne są siewniki znanego, francuskiego producenta MONOSEM. Są to siewniki o specjalnej konstrukcji, przygotowanej do pracy na płaskim gruncie, redlinach lub zagonach.

Dostępne siewniki mogą być: 2-, 3-, 4-, 5- 6-, 8-, 12-, 18-, 24-rzędowe. W zależności od modelu na ramie sztywnej lub składanej hydraulicznie. Siewniki mogą być wyposażone w sekcje wysiewające do warzyw:

- z jedną linią siewu na każdym rzędzie (sekcje MS A, B, B2)

- z dwoma liniami siewu na każdym rzędzie (sekcje C z rozstawem na stałe między liniami siewu co 7 lub co 5 cm, lub sekcje D, D2 z rozstawem regulowanym między liniami wysiewu w zakresie 8 do 11 cm ).

Siewniki już w standardzie posiadają bardzo bogate wyposażenie, dla przykładu są to:

- podciśnieniowy system wysiewu,
- opatentowany, szczelny aparat rozdzielający ziarno, którego korpus jest wykonany z mosiądzu a pokrywa ze stopu aluminium,
- tarcza wysiewająca z pełnym mieszadłem, wykonanym z mosiądzu, chroniącym nasiona przed elektryzowaniem się,

- pneumatyczny układ do czyszczenia otworów tarczy wysiewającej,
- pneumatyczny układ zbierania nasion pozostałych w zbiornikach (tzw. "odkurzacz").

Opcjonalnie, siewniki mogą być wyposażone w aplikator do mikrogranulatów oraz podsiewacz nawozów granulowanych. Niektóre wersje mogą być także wyposażone w kontroler wysiewu. Dostępne są różne rodzaje przednich i tylnych kół ugniatających: koła ogumione, gładkie z opasaniem ze stali nierdzewnej, ażurowe, ażurowe z opcjonalną opończą, itd.

Szczegółową informację o sekcjach wysiewających i siewnikach do warzyw można zobaczyć tutaj:

WIĘCEJ INFORMACJI O SIEWNIKACH DO WARZYW MONOSEM MS >

W galerii zdjęć zamieszczonej obok można obejrzeć przykładowe siewniki do warzyw. Proponujemy kontakt telefoniczny celem ustalenia szczegółowej specyfikacji maszyny lub mailowy: Tomasz Jakubiak (specjalista ds. maszyn MONOSEM) adres e-mail: jakubiakt@korbanek.pl . Podana w ogłoszeniu cena siewnika 6.999 euro netto dotyczy siewnika Monosem MS w wersji A, z 2 sekcjami wysiewającymi na ramie 2,0 m, bez tarcz wysiewających. Inne wersje, konfiguracje i wyposażenia są możliwe. Zdjęcia przedstawiają różne dostępne wersje siewników. Proszę dzwonić w sprawie uzyskania dokładnej specyfikacji i ceny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Oferta jest dedykowana przez firmę Korbanek (polskiego Generalnego Importera), dla polskiego rynku.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 §1. Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawa , nie stanowi też odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych . 
Sprzedawca nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Aby sprawdzić aktualność ceny i zgodność oferty z rzeczywistością Nabywca powinien skontaktować się ze Sprzedawcą.

Tomasz Jakubiak
61 8 961 114

Firma Korbanek sp. z o.o.

61 8 950 300

Okazja