Polaris Ranger XP 1000 EPS

82 - 82 KM

Polaris RANGER XP 1000 EPS - doskonały pojazd typu UTV przeznaczony do bardzo ciężkiej pracy, potrafi zapewnić także sporo frajdy podczas jazdy rekreacyjnej. Jego modułowe opcjonalne wyposażenie trafi w gust nawet najbardziej wymagającym klientom. Doskonałe właściwości trakcyjne gwarantują możliwośc pracy w najtrudniejszym terenie. 

Ranger Polaris 1000 Xp ADC kontrola zjazdu wersja dla trzech osób siatki boczne ochronne paka załadunkowa uchylna kolor zielony przedni zderzak metalowy felgi stalowe zagłówki foteli pasy bezpieczeństwa kierownica samochodowa napęd 2x4 4x4 Turf rozpiecie tylnej osi
napęd 4x4  w Polaris Ranger XP 1000Polaris Ranger XP 1000 system lock & ride  VERSATRAC w Polaris Ranger XP 1000Polaris Ranger XP 1000 system EPS Polaris Ranger XP 1000 system EBS
 Homologacja-T1b
 
Cena : 89 999 zł

 

Sprawdź pojazdy demo w wyjątkowo atrakcyjnych cenach ! 

Nowoczesny silnik ProStar o pojemności 999 cm3  zapewnia maszynie najlepszy stosunek mocy do masy w swojej klasie. Autorski System Lock & Ride  oferuje możliwośc pełnej zabudowy kabiny, a wszystkie jej elementy takie jak szyby, drzwi, dach moga byc demontowane i montowane w ciągu kilku miniut bez konieczności korzystaniiaz jakichkolwiek narzedzi. Duża skrzynia ładunowa z tyłu  może przewozić towary o masie podnad 450 kg, dodatkowo hak holowniczy z tyłu umozliwia ciągnięcie przyczep o masie do 680 kg.  System VERSATRAC umozliwia rozłączenie mechanizmu róznicowego tylej osi, dzieki czemu pojazd nie niszczy podłoża po którym sie porusza. Ranger to maszyna przeznaczona dla gospodarstw, które szukają wieloosobowego pojazdu użytkowego. Doskonałe zawieszenie o dużym skoku i systemy wspomagające takie jak ADC (aktywna kontrola zjazdu) zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas pracy, oraz pewnośc poruszania się po bardzo trudnym terenie. Ranger to maszyna przeznaczona dla gospodarstw, które szukają wieloosobowego pojazdu użytkowego pozwalającego przetransportować zarówno ludzi jak i ładunek i dostarczyć go w trudno dostępne miejsce. Wygodny i bezpieczny w pracy. Dający mnóstwo frajdy z jazdy rekreacyjnej.

 

Ranger z przyczepa załadowaną z sianem
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 999 cm3
Napęd: 4×4/2×4/Versatrac (tryb Turf)
Moc: 82 HP
 

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz A-Arm
Skok zawieszenia 27,9 cm
Tylne zawieszenie: Podwójny wahacz A-Arm, stabilizator poprzeczny
Skok zawieszenia 27,9 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 27 x 9-12
Tylne Koła: 27 x 9-12
Felgi Stalowe

WYMIARY

Bagażnik Tył: 454 kg
Zbiornik paliwa: 43.9 L
Prześwit: 33 cm
Wymiary: (D x S x W) 305 x 158 x 196 cm
Ładowność: 680 kg
Rozstaw osi: 206 cm
Masa na sucho: 666 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

Zobacz Rangera XP 1000 EPS w pracy

 

O marce Polaris

Autoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek logo duże Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna