ciągniki rolnicza Arbos Seria 5000 - uniwersalne ciągniki na zdjęciu podczas prac polowych sześć ciągników każdy z inną maszyną
Ciagnik Arbos w zestawie z opryskiwczem podczas rozkladania ramion na polu

Nowy, unikalny styl

ARBOS 5130

 

 

 

 

ciągnik rolniczy ARBOS seria 5100 nowy lewy przód

   Boss jest tylko Jeden !!!  

  ARBOS 5000

    5100 - 110 KM 
    5115 - 122 KM
    5130 - 136 KM 

 

 

 

Arbos 3055 Black Edition Limited+

-

Komfortowa, 4-słupkowa kabina oraz dynamiczny i modny wygląd

Premierowy, limitowany ciągnik Arbos 3055 Black Edition Limited+ różni się od zwykłej wersji Black Beauty rozmiarem kół (280/70R20 i 380/70R28), obciążnikami na tylnych kół - 170kg/strona oraz końcówkami hakowymi w trzypunktowym układzie zawieszenia. Każda maszyna wyróżnia się unikalnym nr ID, po obu stronach pokrywy silnika. Gwarancja została przedłużona do 3 lat. Każdy klient otrzyma paczkę zawierającą dziesięc filtrów, który starczy na 1000h użytkowania. Producent dla swoich klientów zadbał również o gadżety zawierające między innymi szkieletowy, automatyczny zegarek na rękę marki CigaDesign – zwycięzca prestiżowych nagród Reddot Award 2017 i German Design Award Special 2019.

Ciągnik serii 3000, model 3055 do każdego gospodarstwa. Arbos Lovol Korbanek

Ciągnik Arbos 3055 Black Edition cechuje się wielozadaniowością oraz prostą, mechaniczną budową. Zwrotność i kompaktowość to zalety, których nie można odmówić temu zawodnikowi, co znaczy, że zarówno małe gospodarstwa jak i duże w formie uzupełnienia floty znajdą odpowiednie zadanie dla Arbosa 3055 przy pracach rolniczych, sadowniczych, a także komunalnych. Zestaw: ciągnik + posypywarka, pług, zamiatarka czy inna komunalna maszyna, to gwarancja dobrze wykonanej roboty.

 

SILNIK

 

Arbos 3055 zasilany jest 4-cylindrowym silnikiem Diesel'a z bespośrednim wtryskiem. Duża pojemność 3168cm3, Black Beuty osiąga moc 50KM (zgodnie z ECE R120) - w przeliczniku na kilowaty, silnik ma moc 36,8kW, a moment obrotowy 235 Nm przy 1600 rpm. Spalanie rzędu 245 g/kWh dowodzi ekonomii użytkowania ciągnika.Silnik ciągnika Arbos 3055

PRZEKŁADNIA

 

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

Skrzynia Arbosa 3055 jest prostą, mechaniczną, synchronizowaną konstrukcją z napędem na cztery koła. Cztery biegi do przodu i do tyłu, przy trzech zakresach prędkości daje na duże możliwości zastosowania w praktyce. Inżynierowie zadbali o niezawodność mechanicznego rewersu i blokady mechanizmu różnicowego , która skutkuje bezawaryjnym użytkowaniem na lata.

PRZEDNIA OŚ

 

Black Beauty siłę uciągu oraz zwiększony prześwit osiąga przy pomocy wytrzymałej portalowej przedniej osi typu "heavy duty". Standardem w trakotrze jest napęd 4x4 co ceni każdy użytkownik maszyny. 

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

WAŁEK WOM

 

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

Niezależny wałek WOM posiada dwa tryby pracy - 540/1000 obrotów na minutę, co znajdzie rozwiązanie w różnorodnych pracach. 

HYDRAULIKA 

 

Arbos 3055 zadbał o sprawność układu hydraulicznego, mianowice zamontowane ma dwie pompy hydrauliczne. Jedna o wydatku 15 l/min przeznaczona do układu sterowania oraz druga o wydajności 45 l/min dla tylnego TUZa oraz implementów, uzyskując udźwig 2,5 tony na końcówkach hakowych. W standardzie znajdziemy dwie pary wyjść hydraulicznych. 

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

KOMFORT I WYPOSAŻENIE

 

TUZ ciagnik 3055

Każdy ciągnik posiada takie elementy jak tylny zaczep, dolna belka polowa czy WOM o obrotach 540 oraz 1000. Hydrauliką oraz WOM sterowanie odbywa się z wnętrza kabiny, z prawej strony operatora. Panel sterowania umiejscowiony jest ergonomicznie, zapewniając dodatkowy komfort pracy. Operator latem nacieszy się chłodnym powietrzem dzięki klimatyzacji, a zimą ogrzewaniem. Dobrą widoczność zapewnia 4-słupkowa kabina z dużymi szybami.

SIEDZENIE GRAMMER'A

 

W trosce o komfort użytkowania ciągnika marka Arbos postawiła na siedziska marki Grammer na specjalnie zaprojektowanych, mocnych sprężynach. Dzięki tym prostym, a jednocześnie niezawodnym zabiegom operator nie odczuwa dyskomfortu na trudniejszych nawierzchniach. 

TUZ ciagnik 3055

ZBIORNIK PALiWA

 

TUZ ciagnik 3055

Zbiornik paliwa umiejscowiony jest zaraz przy stopniach dzięki czemu operator ma łatwy dostęp do zatankowania aż 60 litrów paliwa.

PREZENTACJA WIDEO

Arbos 3055 w akcji

 

Zestawienie Arbosa 3055 z legendą Polskich pól - czyli Ursusem C-360. Na filmiku przedstawiamy orkę ciągnikami, po pół hektara na maszynę z podczepionym pługiem dwu-skibowym.

Ciągniki pracują na głębokości orki - 20cm oraz szerokości roboczej - 30cm.

Sprawdź, który ciągnik ile spalił... 

 

 

Arbos 3055 oraz Maschio Gaspardo Entry 120 w zestawie.

Zobacz jak spisuje się ciągnik oraz prasa dostępna również w naszej ofercie!!!

Prasa Maschio Gaspardo Entry 120 - LINK

 

Dane  techniczne

Arbos 3055

 

SILNIK
moc 36,8 kW
KM 50 KM
cylindry 4
pojemność skokowa 3168 cm3
zbiornik paliwa 60 L
WOM
prędkość niezależny
sterowanie hydrauliczne
obroty 540/1000
PRZEKŁADNIA
typ mechaniczna, 4x4
sprzęgło podwójne, suche
prędkość max 30 km/h
rewers mechaniczny, zsynchronizowany
PODNOŚNIK
kategoria II
max udźwig 2200 kg
CIĘŻAR I WYMIARY
ciężar całkowity 2480 kg (z kabiną)
długość 4136 mm
szerokość 1743 mm
wysokość min 2731 mm - max 2809 mm
rozstaw osi 1990 mm
 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna