Challenger Rogator RG 600D

3800 - 6300 L

 

Opryskiwacz samojezdny Challenger RoGator to nowoczesna, precyzyjna maszyna, która wesprze Cię tam, gdzie ponoszone są dzisiaj największe koszty związane z produkcją rolną - przy zabiegach polagających na stosowaniu środków chemicznych. Doskonała zwrotność, 2 wysokości robocze jak i bezstopniowy rozstaw kół gwarantują pełne dopasowanie do każdego profilu gospodarstwa rolnego.

 

Serwis Fendt niezależny i profesjonalny napis biały na tle ciągnika Fendt z oferty www.korbane.pl

Model Moc nominalna Moc maksymalna Silnik
RG 635D 170KM 175KM AGCO POWER AP 4.9l - 4 cyl
RG 645D 208KM 224KM AGCO POWER AP 7.4l - 6 cyl
RG 655D 227KM 242KM AGCO POWER AP 7.4l - 6 cyl

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

 

Opryskiwacz samojezdny Rogator 655D

 3 główne cechy

 

Doskonała zwrotność i prowadzenie

Opryskiwacz samojezdny RoGator dzięki swojej kompaktowej budowie charakteryzuje się doskonałą zwrotnością. Promień zawracania po zewnętrznej wynosi tylko 9,5m. Inżynierownie Challenger również zwrócili uwagę na doskonałe rozłożenie masy opryskiwacza. (z rozłożoną belką opryskującą 50/50).

W trybie polowym skrętne są wszyskie 4 koła, natomiast przy wybraniu trybu transportowego sterowanie zostaje przekazane tylko na przednią oś. Takie ustawienia oferują maksymalną zwrotność na polu jak i brak nadsterowności w przypadku jazdy pod drogach publicznych. 

 

 

 

2 wysokości robocze i bezstopniowo regulowany rozstaw

RoGator 600D potrafi pracować na 2 wysokościach roboczych: 75 i 120cm, wysokości te umożiwiają oprysk roślin niskich oraz wysokich zachowując przy tym pełne własciwości jezdne maszyny. Bezstopniowa regulacja rozstawu kół oferuje za to pełne dopasowanie do szerokości ścieżek technologicznych. Bezstopniowa regulacja obejmuje zakres od 180 do 225cm, jest to niezmiernie ważne w przypadku firm usługowych, które świadczą usługi na wielu gospodarstwach rolnych o różnych profilach produkcji.


Najlepszy system stabilizacji i zawieszenia belki polowej

System zawieszenia i stabilizacji belki to jednak z najważniejszych rzeczy, na którą każdy klient zwraca uwagę. Jest to bardzo ważny element w przypadku opryskiwaczy samojezdnych, które wykonują zabiegi z większymi prędkościami niż opryskiwacze ciągane. Belka opryskująca opryskiwacza samojezdnego Challenger RoGator RG600D zamocowana jest w taki sposób aby zapewniać nie tylko pionową amortyzację belki ale również poziomą (zapobiega to ponownemu opryskaniu rolślin) - tylko taki pakiet amortyzacji i tłumienia ruchów wychylnych gwarantują doskonałe prowadzenie belki przy dużych prędkościach roboczych.

 

Challenger RoGator 600D to:

 

Różne szerokości belek roboczych i pojemności zbiornika głównego

 

 • Szerokości belek opryskujących od 24 - 36m.
 • Liczna sekcji roboczych od 6 do 36.
 • podawanie cieczy w 8 miejscach na belce opryskującej.
 • Szeroki zakres pojemności zbiornika od 4000 do 6300l.
 • Zbiornik na czystą wodę - 500l
 • Cała instalacja przystosowana do stosowania RSM.
 • Główna pompa opryskująca wykonana ze stali nierdzewnej o wydajności 800l/min.

 

 

Różne modele opryskiwaczy w zakresie mocy od 175 do 245KM

 • Najmniejszy model 175KM - napędzany jest silnikiem 4 cylindrowym AGCOPOWER pojemności 4.9l. 
 • Największy model RG655D posiada 245KM i 6-cio cylindrowy silnik AGCOPOWER o pojemności 7.4l. 
 • Strategia only SCR - do oczyszczania spalin uzywane jest tylko AdBlue.
 • Wentylator sterowany hydraulicznie pozwala na optymalne chłodzenie w każdych warunkach.
 • W pełni automatyczne zarządzanie obrotami silnika pozwalające osiągnąć zdumiawające niskie spalanie.
 • automatyczna kontrola trakcji opryskiwacza.

 

 

Komfortowe zawieszenie oraz kabina z certyfikatem szczelności 4

 • Doskonałe warunki dla operatora gwarantuje certyfikowana kabina kat.4. Dzięki zastosowaniu najszczelniejszej kabiny na rynku operator może czuć się w pełni bezpieczny.
 • Klimatyzacja automatyczna, sterowane elektrycznie lusterka oraz lodówka z funkcją grzania to standard.
 • 2 duże terminale sterujące 10.4" znane z maszyn Fendt gwarantujące doskonałą obsługę całego opryskiwacza.
 • Szereg podręcznych schowków na chemikalia oraz ubrania robocze.
 • System kamer nadzorujących pracę opryskiwacza.
 • Oświetlenie robocze LED w 2 pakietach.

 

 

Szereg technologii dostępnych na wyciągnięcie ręki

 • Szeroka gama systemów prowadzenia równoległego. Maksymalna dokładność wynosi +/-2cm.
 • Automatyczna kontrola sekcji opryskujących.
 • Gotowość do pracy z systemami takimi jak AGCOMMAND, VariableControl (kontrola poziomu dawki na podstawie map zasobności gleby).
 • W pełni autmatyczny system kontroli wysokości belki (3 lub 5 sensorów) z 3 trybami pracy.
 • Możliwość mapowania pól.
 • Możliwość wydzielania uwroci na polu. 

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna