Fella TH - zawieszane

450 - 1750 CM

Podstawową funkcją przetrząsaczy jest równomierne rozścielenie skoszonego materiału w celu uzyskania właściwego przeschnięcia.

 

Szybko i dokładnie

FELLA oferuje przetrząsacze pokosu o szer. roboczej od 4,50 m do 17,5 m. Podczas procesu suszenia skoszonego siana, przetrząsacz bardzo istotną rolę. Jego dokładność przetrząsania oraz szybkość w istotny sposób wpływa na sianokosy.

Przetrząsacze FELLA pracują wyłącznie z technologią opartą na wirnikach. Zalety z tego płynące są następujące:

 • Wysoka prędkość pracy.
 • Duża szerokość robocza.
 • Dobre dopasowanie się do nierównomierności terenu.
 • Wysoka jakość przetrząsania

Dane techniczne

Dane techniczne przetrząsaczy zawieszanych Fella TH

Model Szerokość robocza w [m]

Liczba wirnikó w

[szt.]

 Liczba palcy na wirnik w [szt.] Obroty WOM w [obr/min.] 
TH 4504 DN 4,50 4 6 540
TH 5204 DN 5,20 4 6 540
TH 6606 DN 6,60 6 6 540
TH 7706 DH 7,70 6 6 540
TH 8608 DN 8,60 8 6 540
TH 1550 HYDRO 15,00 12 6 540
TH 1800 HYDRO 17,50 14 6 540

Zalety PRZETRZĄSACZY
ZAWIESZANYCH fella

 

 

Zalety przetrząsaczy zawieszanych Fella TH

 • Czysty przejazd i równomierne rozłożenie skoszonego materiału dzięki zachodzeniu na siebie stref pracy karuzel wirnikowych.
 • Wysoka trwałość i duża wydajność w przetrząsaniu dzięki sprężystym palcom „Super C”, zapewniającym wysoką wydajność.
 • Bezpieczeństwo i wysoki komfort obsługi dzięki instalacji hydraulicznej, w którą są wyposażone wszystkie przetrząsacze FELLA. Dzięki temu ramiona zewnętrzne z wirnikami są składane hydraulicznie (z wyjątkiem modeli TH 790/1100/1300/1550/1800).
 • Silna podstawa wirnika od dużej średnicy; duży rozstaw między otworami mocującymi zwiększa sztywność ramion nośnych.
 • Doskonałe przetrząsanie, kąt rozrzutu może być ustawiony na 15o, 180o lub 20,50.
 • Łatwe przeprowadzanie manewrów dzięki możliwości uniesienia przetrząsacza do górny, w pozycję pośrednią, która jest automatycznie zachowana. (TH Trans).
Fella SM 320 kosiarka z ciągnikiem Arbos  na utwardzonym placu
 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna