Prawdziwa wielkość w praktycznych zadaniach

Fendt 200 Vario przekonuje do siebie w stu procentach w segmencie standardowych ciągników kompaktowych. Doświadczcie Państwo niepokonanej technologii Fendt Vario i zakresie mocy od 70 do 110 KM mocy maksymalnej i uddajcie się Państwo bezstopniowości oraz genialnie prostej obsłudze. Fendt konsekwentnie rozwinął tą technlogię. Fendt jest w 100% Vario. 

 

  kW KM
Fendt 207  Vario 60KM 70KM
Fendt 208  Vario 70KM 80KM
Fendt 209  Vario 80KM 90KM
Fendt 210  Vario 90KM 100KM
Fendt 211 Vario 100KM 110KM

moc maksymalna wg. normy ECE R24

 

 

Więcej wielostronności

Ciągniki Fendt 200 Vario zdjęcie w hali warsztatowej

Kompaktowy Fendt 200 Vario umożliwia korzystanie z bardzo mocnego udźwigu oraz wysokowydajnej hydrauliki dla licznych zadań. Jego przejrzysta komfortowa obsługa ułatwia pracę. Dzięki swojej cieńkiej linii jest nie tylko maksymalnie zwrotny, jego niewielka wysokość umożliwia największą uniwersalność przy dużym prześwicie. Przedni ładowacz czołowy Fendt Cargo współpracuje z ciągnikiem Fendt 200 Vario idealnie.  

 

 

 

Kompakt zawsze jest wielki

W zakresie mocy pomiędzy 70 a 110KM otrzymują Pańswo wraz z ciągnikiem Fendt 200 Vario kompletny pakiet zalet przy każdym zadaniu. 

Nowe i uzywane ciagniki Fendt z oferty www.korbane.pl

Więcej wydajności:
 

 • Pełny mocy oraz dynamiczny napęd od 70 do 110 KM wraz z przekładnią bezstopniową
 • Bardzo niskie zużycie paliwa
 • Wysokowydajny system chłodzenia dla wymagających prac

 

Więcej komfortu i bezpieczeństwa:

 • Optymalna amortyzacja wstrząsów dzięki amortyzacji przedniej osi oraz rolkom stabilizującym oraz amortyzowanej kabinie
 • Kompensacja drgań zapobiega efektowy kołysania ciągnika i maszyn współpracujących
 • Niżej położony środek ciężkości dla jeszcze lepszej stabilności ciągnika 
Traktor Fendt podczas pracy w polu

 

 

                                 Efektywnie od ciągnika do floty

Ciągnik Fendt zdjęcie z prawej strony w tle budynek

Najwyższa technologia - to jest to, co otrzymują Państwo z każdym zakupionym ciągnikiem Fendt. Dla ogólnej wydajności całkowitej należą również takie wartości jak kompetentna obsługa, niezawodny i wydajny serwis gwarantujący wysoką wartość ciągnika Fendt. 

 

                                                                              

 • Co mnie wyróżnia?

  Traktor Fendt 200 Vario zdjęcie z przodu
  • More
   Close

   Wysokość całkowita od 2,48m - Fendt 200 Vario doskonale spisze się podczas prac pod zadaszeniami.

  • More
   Close

   Szeroki wachlarz ogumienia - możliwość pracy w każdym międzyrzędziu. Najwęższe dostępne ogumienie to: 270/95R44 (ogumienie tylne).

  • More
   Close

   Pełen pakiet oświetlenia roboczego w standardzie.

  • More
   Close

   Kabina amortyzowana mechanicznie z płaską podłogą, klimatyzacją automatyczną oraz komfortowym fotelem operatora na długie dni pracy. Dach posiada dodatkowo okno, które ułatwia pracę z ładowaczem czołowym.

  • More
   Close

   Promień zawracania to tylko 3,98m (zależny od rozstawu kół). Gwarantuje on doskonałą zwrotność ciągnika Fendt 200 Vario

  • More
   Close

   Przedni TUZ dwustronnego działania o udźwigu 2490kg

  • More
   Close

   Przekładnia bezstopniowa Vario

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna