W firmie Korbanek znajdziesz swój wymarzony ciągnik Fendt w okazyjnej cenie.
Dostępne od ręki nowe z gwarancją fabryczną  lub używane.
 
Plac maszynowy z ciągnikami Fendt z oferty www.korbanek.pl

W segmencie ciągników specjalistycznych Fendt wprowadza ciągniki serii 200 V/F/P wraz z przekładnią bezstopniową w standardzie w celu osiągnięcia obsolutnego szczytu technologicznego.  Doświadczcie Państwo wraz z ciągnikiem Fendt najwyższej wydajności i produktywności jak i niezrównanemu komfortowi jazdy podczas zabiegów sadowniczych. 

 

Model Moc nominalna (ECE R24) Moc maksymalna (ECE R24)
207 V/F Vario 60KM 70KM
208 V/F Vario 70KM 80KM
209 V/F/P Vario 80KM 90KM
210 V/F/P Vario 90KM 100KM
211 V/F/P Vario 100KM 110KM

moc maksymalna wg. normy ECE R24

Specjalista dla różnych upraw.

Najmniejszy Fendt jest silny w wielu dziedzinach. Każdy wariant posiada szczególne cechy. 

Fendt 200 Vario V

 • Dla najwęższych międzyrzędzi Fendt proponuje klasyczny ciągnik o wąskim rozstawie: 
 • Dla międzyrzędzi o szerokości od 1,50 m do 2,20 m
 • Alternatywa: V wraz z szerszą osią przednią dla optymalnej zwrotności
 • Fendt 200 Vario F

Idealny ciągnik dla nieco szerszych międzyrzędzi  

 • Dla szerszych międzyrzędzi o szerokości 1,90 m do 3,00 m
 • Szerokość zewnętrzna od 1,32 m
 • Idelany dla warzywnictwa oraz prac w szklarniach

Fendt 200 Vario P
Ciągnik specjalistyczny dedykowany uprawom warzywnym oraz chmielowym  

 • Dla międzyrzędzi o szerokośći od 2,20 m do 5 m
 • Szerokość zewnętrzna od 1,68 m
 • Komfortowa, szeroka kabina

Zwrotność, stabilność, bezpieczeństwo.

Fendt 200 Vario V/F/P obok stałego napędu na 4 koła udostępnia również funkcję automatycznego napędu 4x4. Obie funkcje mogą zostać aktywowane za pomocą przycisku. Automatyka napędu na 4 koła reguluje załączanie napędu w pełni automatycznie na podstawie aktualnego kąta skrętu oraz prędkości. Funkcja ta pozwala na pełną zwrotność maszyny, zredukowanie zużycia opon oraz odciąża fizycznie kierowcę ponieważ proces kontroli przebiega w pełni automatycznie. 

Bezkonkurencyjna zwrotność.

;Wysokowartościowa koncepcja przedniej osi łączy w sobie doskonałą zwrotność oraz wzorowe wykonanie wraz z doskonałymi właściwościami jezdnymi. Kąt skrętu wynoszący 58 stopni, talia osy kąt wychylenia główki ramy wynoszący 3 stopnie oraz wytrzymałe zwolnice planetarne z doskonałą zdolnością przenoszenia mocy stanowią podstawę wysokiej jakości.

Doskonała ergonomia.

Przy rozwoju Fendt 200 Vario V/F/P nałożono szczególny nacisk na wartości ergonomiczne w środkowisku pracy operatora. Kabina oferuje dużą przestrzeń dla nóg poprzez eliminację tunelu przekładniowego. Po prawej stronie znajduje się centralna jednostka sterująca dla ustawień ciągnika oraz przekładni. Regulacja wysokości oraz pochylenia kierownicy oferuje nadzwyczajny komfort obsługi.

 • 200 Vario V/F/P - co mnie wyróżnia?

  Ciągnik sadowniczy Fendt 200 Vario VFP
  • More
   Close

   Komfortowa kabina z płaską podłogą (brak tunelu przekładniowego), klimatyzacją manualną lub automatyczną zapewnia doskonałą ergonomię pracy niespotykaną jak dotąd w żadnym innym ciągniku tego segmentu.

  • More
   Close

   Ciągnik Fendt 200 Vario V/F/P jest jedynym ciągnikiem specjalistycznym na rynku posiadającym przekładnię bezstopniową. Przekładnia Vario to przekładnia bezstopniowa Fendta, która umożliwia jazdę z prędkością od 20m/h do 40km/h.

  • More
   Close

   Hydropneumatyczna amortyzacja przedniej osi dostępna dla wszystkich wersji 200 Vario.

  • More
   Close

   Silnik AGCO Power. 3 cyl. poj. 3,3l wyposażony w system Common Rail oraz system AGRex gwarantuje rekordowo niskie zużycie paliwa. Dodatkowym pomocnikiem nadzorującym pracę silnika i przekładni jest system TMS. To właśnie ten system optymalizuje obroty silnika w taki sposób, aby spalanie w każdej pracy było możliwie jak najniższe.

  • More
   Close

   Tylny podnośnik o udźwigu 2700kg wraz z kontrolą ustawienia podnośnika.

  • More
   Close

   Przedni podnośnik o udźwigu 2400kg wraz z WOM

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna