Fendt 300 Vario

Następna kultowej serii 300, która już od wielu lat pracuje na gospodarstwach całej europy. Zawiera cały bagaż doświadczeń z poprzednich serii z naciskiem na najwyższą jakość oraz wydajność. Nie ważne czy pracujesz na użytkach zielonych, w polu czy podczas transportu - wyposażony w jeszcze więcej komfortu, zalet oraz wydajnej technologii ciągnik rolniczy Fendt 300 Vario S4 będzie idealnym kompanem dla codziennych wyzwań Twojej pracy. 

Pobierz prospekt

 
 
Model Moc nominalna (ECE R24) Moc maksymalna (ECE R24)
310 Vario 93KM 110KM
311 Vario 107KM 119KM
312 Vario 116KM 129KM
313 Vario 126KM 138KM

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

2 wersje ciągnika Fendt 300 Vario

 

 

 

Fendt 300 Vario Power - elastyczność i wydajność w jednym.

 

W wersji wyposażenia Power, nowe ciągniki Fendt 300 Vario oferują nowe liczne funkcje, dzięki kórym ciągniki te stają się jeszcze bardziej uniwersalne. Obsługa i wprowadzanie ustawień pracy ciągnika w komputerze pokładowym nawiązują do poprzedniej serii 300 Vario oferując tym samym prostotę obsługi i oczekwiane rezultaty. Ciągnik ten sterowany jest za pomocą joysticka. Oprócz regulacji prędkości jazdy joystick obejmuje wiele przydatnych funkcji jak np.: zmiana kierunku jazdy, automatyka tylnego podnośnika czy dwie prędkości jazdy ustawiane za pomocą tempomatu. 

 

 

 

Fendt 300 Vario Profi - zupełnie jak więksi bracia

 

Ciągnik 300 Vario w wersji Profi oferuje natomiast niezwykłe połączenie cech takich jak kompaktowość, wszechstronność z wiodącą technologią Fendt stosowaną w większych ciągnikach. Doświadcz komfortu obsługi Termianala Vario, dużego wielofunkcyjnego joysticka - identycznego jak w serii 900 Vario - który obsługuje między innymi system zarządzania na uwrociach TeachIn! oraz współpracy ciągnika z ISOBUS. Tego wszystkiego i jeszcze więcej dostarczy Ci właśnie ciągnik Fendt 300 Vario w wersji Profi. 

 

 

Nowy Fendt 300 Vario to:

 


Więcej mocy

 

 • Mocny silnik o pojemności skokowej 4,4l
 • Wysoki maksymalny moment obrotowy
 • Spełnia wymogi norm dotyczących emisji zanieczyszczeń EU Stage 4 / Tier 4 final
 • Pojemność zbiornika na plaiwo 209l
 • Pojemność zbiornika na AdBlue 25l
 • 110 l wydatku pompy hydraulicznej przy niskiej prędkości obrotowej silnika

 

 


Więcej możliwości

 

 • Przedni WOM z mokrym sprzęgłem dla większej trwałości
 • Przedni TUZ o większym udźwigu - teraz 3200kg
 • Nowe, podłużne zawieszenie przedniej osi oznacza lepszą amortyzację i umożliwia uzyskanie większego kąta skrętu
 • Możliwość zamontowania ładowacza czołowego FendtCargoProfi z funkcjami takimi jak ograniczenie wysokości podnoszenia, funkcja wagi, funkcja wytrząsania. 

 


Więcej komforu

 

 • Przestronna kabina VisioPlus zapewnia najlepsze pole widzenia, 6,2 metra kwadratowego powierzchni przeszklonej
 • Jednoczęściowa przednia szyba panoramiczna z kątem widzenia aż 77 stopni
 • W wersji Profi - wielofunkcyjny terminal Vario oraz obsługa sekwencji TeachIn
 • Oświetlenie robocze w technologii LED
 • Zewnętrzna obsługa tylnego WOM 

 

 


Więcej funkcji

 

 • VariotronicTI - obsługa sekwencji przeprowadzanych na uwrociach pola
 • elektrohydraulicznie sterowanie sterowanie i regulacja zaworów hydraulicznych
 • Terminal sterujący Vario 7"
 • Sterowanie obciążeniem granicznym
 • Wielofunkcyjny joystick Vario
 • Współpraca z ISOBUS

 

 

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna