Kabina Fendt Skyline

Kabina Fendt Skyline w kombajnach Fendt serii C

 

Miejsce pracy profesjonalistów

Przestronność, komfort i szerokie pole widzenia są fundamentalnymi elementami kabiny dla operatora kombajnu. Znakomite pole widzenia i optymalnie rozmieszczone przyrządy obsługowe w przestronnej kabinie Skyline ułatwiają warunki pracy i wpływają na zwiększenie wydajności.

Intuicyjne menu w terminalu Vario wyświetla najważniejsze parametry kombajnu. Układy ostrzegawcze zabezpieczają Państwa inwestycję.

Wasze miejsce pracy

 

Przestronna kabina Skyline z szerokim polem widzenia.

Kabina jest bardzo przestronna. Dużo wolnej przestrzeni wpływa na dobre samopoczucie. Wszystko jest w zasięgu wzroku – począwszy od przyrządu żniwnego aż po rurę wyładowczą. Dzięki dużym, regulowanym elektrycznie lusterkom lub standardowej funkcji kamery video z obrazem wyświetlanym na terminalu Vario dostępne jest również pole widzenia do tyłu.

Komfortowy fotel operatora

Kombajn jest wyposażony w fotel operatora najnowszej generacji, który jest amortyzowany pneumatycznie. Fotel został również wyposażony w liczne ustawienia dla optymalnego dopasowania go do potrzeb operatora. Dzięki regulowanej w 3 płaszczyznach kolumnie kierowniczej, operator odnajdzie relaksującą pozycję pracy. Przewidziano również wygodne siedzenie dla pasażera.

Praca w ciszy i spokoju

Kabina Skyline chroni słuch przed hałasem. Dzięki wytłumieniu kabiny operator może lepiej skoncentrować się na pracy. Opcjonalnie dostępne jest dla Państwa dodatkowe oświetlenie ścierniska.

Traktory Fendt na utwardzonym placu z oferty korbanek.pl

Widoczność na przyrząd żniwny i ściernisko

Dobre ploe widzenia na przyrząd żniwny i ściernisko pozwala na uzyskanie najlepszej wydajności w polu.

Doskonale widoczna rura rozładunkowa

Znakomite pole widzenia na rurę rozładunkową, dzięki której zbiornik na ziarno jest opróżniany z prędkością 105 l/sek.

Widoczność na otoczenie z boku kombajnu

Szerokie, zewnętrzne regulowane elektrycznie lusterka są łatwe w ustawieniu i oferują pole widzenia do tyłu i na boki kombajnu.

Układ oświetlenia

Kompleksowa budowa układu ośiwetlenia zapewnia dobre warunki pracy nawet w nocy.

insterfejs obsługowy kombajnu
Fendt Variotronic

 

Profesjonalny serwis biały napis na tle ciągnika Massey Ferguson

Fendt Variotronic

Całkowitą nowością jest wyposażenie komajnów zbożowy serii L w sprawdzony interfejs operacyjny Fendt Variotronic. Jest on przystosowany do pracy kombajnu, zintegrowany z prawym podłokietnikiem staje się najważniejszym elementem w obsłudze maszyny, podobnie jak ma to miejsce w naszych ciągnikach. Za jego pomocą można przeprowadzić wszystkie niezbędne ustawienia maszyny.

Inteligentna kontrola

Centralny element sterujący kombajnem Fendt leży pewnie w dłoni. Wielofunkcyjny joystkick jest umieszczony w przedniej części podłokietnika Variotronic i zawiera wszystkie niezbędne elementy do sterowania pracą kombajnu i jego najważniejszych podzespołów podczas zbioru.

Terminal Vario 7''

Menu nawigacyjne w terminalu Vario 7" z kolorowym wyświetlaczem jest intuicyjne w obsłudze. Menu jest jasno skonstruowane, zapewnia dostęp do wszystkich istotnych informacji dotyczących wydajności i ustawień kombajnu. Obsługa wszystkich ustawień może być wygodnie przeprowadzona za pomocą ekranu dotykowego lub za pomocą przycisków nawigacyjnych umieszczonych na uchwycie


Wielofunkcyjny joystick

Poprzez wielofunkcyjny joystick obsługujemy takie funkcje jak:

 • ustawienie przyrządu żniwnego,
 • ustawienia nagarniacza,
 • zatrzymanie przyrządu żniwnego,
 • otwieranie i zamykanie rury rozładunkowej,
 • zał/wył rozładunku ziarna,
 • prędkość nagarniacza,
 • aktywacja automatyki przyrządu żniwnego,
 • sterowanie kierunkiem jazdy.

Funkcje przełączników

Przełączniki umieszczone na środku terminala Vario odpowiedzialne są za:

 • załączanie układu omłotowego, 
 • załączanie przyrządu żniwnego,
 • uruchamianie opcjonalnego napędu tylnej osi
 • aktywacja hamulca postojowego.

Funkcje przycisków membranowych

Przy użyciu przycisków membranowych możemy regulować:

 • prędkość obrotową bębna młócącego,
 • szczelina klepiska przód/tył,
 • prędkość obortową dmuchawy,
 • ustawienia sit,
 • elektryczne sterowanie łopatkami rozdrabniacza słomy (opcja),
 • otwieranie i zamykanie zbiornika  na ziarno,
 • włączanie i wyłaczanie kos bocznych,
 • tryb transportowy.

Główne menu

Główne menu informacyjne, na górze, po lewej stronie, powyżej lewo, pokazuje prędkość obrotową silnika i prędkość jazdy.

Obok niej są wyświetlane poziomy paliwa i AdBlue oraz temperatura oleju i silnika.

Grafika przedstawia aktualny stan napełnienia zbiornika na ziarno oraz stan rury wyładowczej. 

Inteligentna Praca

 

VarioGuide – zawsze dobry przejazd.

Opcjonalny układ automatycznego prowadzenia VarioGuide wykorzystuje najnowsze technologie do precyzyjnego prowadzenia maszyny. Dzięki temu zmniejsza się ilość nakładających się przejazdów na polu. Obsługa nawigacji odbywa się za pomocą terminalu Vario. Różne poziomy dokładności są dostępne: “Standard” = dokładność+/- 20 cm, “Precision” = dokładność +/- 5 cm lub “RTK” = dokładność +/- 2 cm

AgCommandTM

Kombajny zbożowe serii C są wstępnie wyposażone do zamontowania systemu telemetrycznego AgCommandTM monitującego całą flotę maszyn. Mogą Państwo ten system zamontować w dowolnym momencie i korzystać z dostępnych informacji o maszynie

Profesjonalny serwis Fendt biały napis na tle ciągnika Fendt

Fendt Seria C

276 - 360 KM

Kombajn zbożowy Fendt 6335C
 

Dane techniczne

 

Model Moc KM Liczba wytrząsaczy Zbiornik ziarna  Hedery FreeFlow Hedery PowerFlow
5275 C 276 5 9000 l 4,8 / 5,4 / 6,0 / 7, 0 / 7,6 m 5,5 / 6,2 / 6,8 m
5255 C PL 276 5 8600 l 4,8 / 5,4 / 6,0 / 7, 0 / 7,6 m 5,5 / 6,2 / 6,8 m
6335 C 360* 6 9000 l 4,8 / 5,4 / 6,0 / 7, 0 / 7,6 m 5,5 / 6,2 / 6,8 / 7,7 m
6335 C PL 360* 6 8600 l 4,8 / 5,4 / 6,0 / 7, 0 / 7,6 m 5,5 / 6,2 / 6,8 m
  *Moc maksymalna z Power Boost    
 

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

wysoka wydajność w inteligentny sposób

Najlepsze wykorzystanie dzięki dobrze przemyślanej
budowie podzespołów – każdego dnia.

 

Kombajny zbożowe serii C oznaczają najlepszą ekonomię, nowoczesną technologię i uniwersalność. Dzięki licznym nowym funkcjom na nowo został zdefiniowany segment kombajnów średniej mocy. Automatyczny układ prowadzenia VarioGuide, nowy wygląd, 6 wytrząsaczy słomy – to niektóre z najważniejszych silnych punktów.

Nasze kombajny są doskonale przemyślane, począwszy od przyrządu żniwnego aż po rozdrabniacz słomy. Zawsze bierzemy pod uwagę jakość działania i pracy kombajnu.Naturalnie, również wyposażyliśmy kombajny serii C w wielokrotnie
nagradzany Fendt Variotronic – to jeden z wielu przykładów wprowadzania innowacji marki Fendt również w maszynach żniwnych.

Naszym celem jest Państwa sukces, dlatego oferujemy wysoko wydajne i ekonomiczne maszyny. Decydującym czynnikiem jest utrzymanie niskiego zużycia paliwa, a nasze kombajny w tym zakresie są bardzo przekonujące.

Biały napis SERWIS FENDT na tle ciągnika Fendt i Massey Ferguson

Multimedia

 

 

0

O marce Fendt

Duże logo maszyn rolniczych Fendt - czerna litery na białym tle

Historia marki Fendt rozpoczęła się w 1930 roku, w małej kuźni na południu Niemiec. To własnie tam bracia Fendt zaczęli konstruowanie ciągników.  Ich celem było produkowanie ciągników niezawodnych, wyposażonych w nowoczesne rozwiązania. Pierwszym ich produktem był ciągnik Dieselross o mocy 6KM z zamontowaną kosiarką i pługiem. Fendt w 1939 roku wprowadza innowacyjny ciągnik wyposażony w dwucylindrowy silnik, chłodnice i 4 biegową skrzynie. W kolejnych latach Fendt stał się liderem na rynku ciągników wprowadzając nowe modele wyznaczające trendy na rynku maszyn. Jako pierwszy wyprodukował ciągniki wyposażone w przekładnie Turboshift i zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne kabiny i przedniego mostu, które mogły osiągać prędkość jazdy do 50 km/h. Kolejnym przełomem w dziejach firmy było wprowadzenie przekładni bezstopniowej o nazwie Vario, to dzięki niej Fendt przez lata zdobywa nagrodę najoszczędniejszego ciągnika roku. 

Obecnie firma Fendt produkuje: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, sieczkarnie polowe, prasy kostkujące, prasy zwijające, ładowacze czołowe, kosiarki bębnowe, kosiarki dyskowe, przetrząsacze i zgrabiarki. Wszystkie maszyny charakteryzują się doskonałą jakością, niezawodnością  i dbałością o każdy szczegół. Zgodnie z odwieczoną filozofią marki Fendt. 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna