Przyrządy żniwne do kombajnów Fendt Seria C

Właściciele Fendta mają wybór.

Równomierne cięcie ma ogromne znaczenie dla uzyskania wysokiej wydajności i dobrych wyników omłocie. I to właśnie oferują przyrządy żniwne FreeFlow i PowerFlow 

 

Dobry początek i wszystko jest dobrze

FreeFlow

PowerFlow

Przyrząd żniwny FreeFlow

 

Przyrząd żniwny FreeFlow

FreeFlow

Przyrząd żniwny FreeFlow jest dostępny w szerokościach pracy od 4,80 do  7,60 m. Jego budowa jest solidna a konstrukcja ułatwia konserwację, gdyż podzespoły hederu są przykręcane. Szybkość cięcie wynosi 1.254 cięć/min, listwa tnąca o wysokiej prędkości pracy zapewnia czyste cięcie materiału przy jednocześnie niskim zapotrzebowaniu mocy. Podajnik ślimakowy, o średnicy 610 mm, prowadzi materiał równomiernie w kierunku przenośnika pochyłego.

Przyrząd żniwny PowerFlow

 

PowerFlow

Już od ponad 35 lat przyrząd żniwny PowerFlow jest znany dzięki swojej wysokiej wydajności. Duża odległość między listwą tnącą a podajnikiem ślimakowym umożliwia cięcie dłuższego materiału i przetransportowania go bezpośrednio pod podajnikiem ślimakowym dzięki przenośnikowi taśmowemu. Uzyskuje się w ten sposób równomierne zasilanie w materiał w każdym rodzaju zbóż, co przekłada się na lepszy omłot i uzyskanie wysokiej wydajności..

Kombajny Rostselmash podczas koszenia zboża

Wyposażenie


Listwa tnąca

 

Listwa tnąca jest najbardziej wydajna z dostępnych na rynku. Dzięki wysokiej prędkości cięcia 1254 cięć na minutę ten samoczyszczący system zapewnia ostre cięcie.


Walec zasilający

 

Walec zasilający PowerFeeder umieszczony przed podajnikiem pochyłym równomiernie prowadzi materiał z przyrządu żniwnego do podajnika pochyłego.


Auto Level

 

Automatyczna korekcja przechylenia AutoLevel w wyposażeniu seryjnym zapewna utrzymanie równej wysokości cięcia na całej szerokości przyrządu żniwnego.


Wielozłącze

 

Wielozłącze w wyposażeniu seryjnym umożliwia przyśpieszenie czynności związanych z przyczepianiem i odczepianiem przyrządu żniwnego podczas zmiany pól.

Fendt Seria C

276 - 360 KM

Kombajn zbożowy Fendt 6335C
 

Dane techniczne

 

Model Moc KM Liczba wytrząsaczy Zbiornik ziarna  Hedery FreeFlow Hedery PowerFlow
5275 C 276 5 9000 l 4,8 / 5,4 / 6,0 / 7, 0 / 7,6 m 5,5 / 6,2 / 6,8 m
5255 C PL 276 5 8600 l 4,8 / 5,4 / 6,0 / 7, 0 / 7,6 m 5,5 / 6,2 / 6,8 m
6335 C 360* 6 9000 l 4,8 / 5,4 / 6,0 / 7, 0 / 7,6 m 5,5 / 6,2 / 6,8 / 7,7 m
6335 C PL 360* 6 8600 l 4,8 / 5,4 / 6,0 / 7, 0 / 7,6 m 5,5 / 6,2 / 6,8 m
  *Moc maksymalna z Power Boost    
 

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

wysoka wydajność w inteligentny sposób

Najlepsze wykorzystanie dzięki dobrze przemyślanej
budowie podzespołów – każdego dnia.

 

Kombajny zbożowe serii C oznaczają najlepszą ekonomię, nowoczesną technologię i uniwersalność. Dzięki licznym nowym funkcjom na nowo został zdefiniowany segment kombajnów średniej mocy. Automatyczny układ prowadzenia VarioGuide, nowy wygląd, 6 wytrząsaczy słomy – to niektóre z najważniejszych silnych punktów.

Nasze kombajny są doskonale przemyślane, począwszy od przyrządu żniwnego aż po rozdrabniacz słomy. Zawsze bierzemy pod uwagę jakość działania i pracy kombajnu.Naturalnie, również wyposażyliśmy kombajny serii C w wielokrotnie
nagradzany Fendt Variotronic – to jeden z wielu przykładów wprowadzania innowacji marki Fendt również w maszynach żniwnych.

Naszym celem jest Państwa sukces, dlatego oferujemy wysoko wydajne i ekonomiczne maszyny. Decydującym czynnikiem jest utrzymanie niskiego zużycia paliwa, a nasze kombajny w tym zakresie są bardzo przekonujące.

Biały napis SERWIS FENDT na tle ciągnika Fendt i Massey Ferguson

Multimedia

 

 

0

O marce Fendt

Duże logo maszyn rolniczych Fendt - czerna litery na białym tle

Historia marki Fendt rozpoczęła się w 1930 roku, w małej kuźni na południu Niemiec. To własnie tam bracia Fendt zaczęli konstruowanie ciągników.  Ich celem było produkowanie ciągników niezawodnych, wyposażonych w nowoczesne rozwiązania. Pierwszym ich produktem był ciągnik Dieselross o mocy 6KM z zamontowaną kosiarką i pługiem. Fendt w 1939 roku wprowadza innowacyjny ciągnik wyposażony w dwucylindrowy silnik, chłodnice i 4 biegową skrzynie. W kolejnych latach Fendt stał się liderem na rynku ciągników wprowadzając nowe modele wyznaczające trendy na rynku maszyn. Jako pierwszy wyprodukował ciągniki wyposażone w przekładnie Turboshift i zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne kabiny i przedniego mostu, które mogły osiągać prędkość jazdy do 50 km/h. Kolejnym przełomem w dziejach firmy było wprowadzenie przekładni bezstopniowej o nazwie Vario, to dzięki niej Fendt przez lata zdobywa nagrodę najoszczędniejszego ciągnika roku. 

Obecnie firma Fendt produkuje: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, sieczkarnie polowe, prasy kostkujące, prasy zwijające, ładowacze czołowe, kosiarki bębnowe, kosiarki dyskowe, przetrząsacze i zgrabiarki. Wszystkie maszyny charakteryzują się doskonałą jakością, niezawodnością  i dbałością o każdy szczegół. Zgodnie z odwieczoną filozofią marki Fendt. 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna