Zbiornik ziarna i silnik

Zbiornik ziarna i silnik w kombajnie Fendt Seria C

Silnik

 

Ekonomia przede wszystkim

Oszczędny i przyjazny dla środowiska nowoczesny silnik AGCO POWER spełnia najnowsze normy dotyczące emisji zanieczyszczeń Tier IV final dzięki technologii Selektywnej Redukcji Katalitycznej (SCR) .

Kombajny zbożowe fendt na utwardzonym placu w tle sklep części korbanek.pl

Dane techniczne silnika

Optymalne chłodzenie, inteligentne rozmieszczenie, szybka konserwacja.

Model Pojemność skokowa l Moc kW/KM*
5275 C 7,4 225/306
5275 C PL 7,4 225/306
5275 C PLI 7,4 225/306
6335 C 8,4 265/360
6335 C PL 8,4 265/360

* Moc max. z Power Boost

Przemyślana budowa silnika Ułatwia pracę

Optymalne chłodzenie, inteligentne rozmieszczenie, szybka konserwacja.

 

Optymalne chłodzenie. Szybka konserwacja.

Chłodnica zapewnia niezawodne chłodzenie silnika, instalacji hydraulicznej i klimatyzacji. Obrotowy kosz unosi się, dzięki czemu jego czyszczenie jest ułatwione, to bardzo ważne w warunkach pracy o wysokim zapyleniu. Pomost zapewnia bezpieczny dostęp do obrotowego kosza i chłodnicy.  

Inteligentne rozmieszczenie.

Zcentralizowane punkty są łatwa dostępne przez co konserwacja jest prosta. Silnik, filtr powietrza i otwory wlewowe są optymalnie rozmieszczone. Duże boczne osłony zapewniają łatwy dostęp do podzespołów kombajnu aby usprawnić przeprowadzenie codziennych czynności obsługowych oraz szybkiej kontroli.

 

Profesjonalny serwis maszyn Massey Ferguson

Do ostatniego Ziarna

Zbiornik ziarna o dużej pojemności

 

Prasa Fendt w okazyjnej cenie zdjęcie na utwardzonym placu

Zbiornik na ziarno o dużej pojemności.

W celu zapewnienia wysokiej wydajności, kombajny zbożowe zostały wyposażone w zbiornik na ziarno o pojemności 9000 litrów, natomiast w wersji ParaLevel 8600 litrów. 

 

Zbiornik o szybkim wyładunku.

Prędkość wyładunku jest bardzo wysoka i wynosi 105 l/sek. Dostęp do próbek ziarna jest bardzo łatwy. Dodatkową kontrolą jakości jest szerokie okno w kabinie Skyline ułatwiające bezpośredni kontakt wzrokowy ze zbiornikiem na ziarno.

O marce Fendt

Duże logo maszyn rolniczych Fendt - czerna litery na białym tle

Historia marki Fendt rozpoczęła się w 1930 roku, w małej kuźni na południu Niemiec. To własnie tam bracia Fendt zaczęli konstruowanie ciągników.  Ich celem było produkowanie ciągników niezawodnych, wyposażonych w nowoczesne rozwiązania. Pierwszym ich produktem był ciągnik Dieselross o mocy 6KM z zamontowaną kosiarką i pługiem. Fendt w 1939 roku wprowadza innowacyjny ciągnik wyposażony w dwucylindrowy silnik, chłodnice i 4 biegową skrzynie. W kolejnych latach Fendt stał się liderem na rynku ciągników wprowadzając nowe modele wyznaczające trendy na rynku maszyn. Jako pierwszy wyprodukował ciągniki wyposażone w przekładnie Turboshift i zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne kabiny i przedniego mostu, które mogły osiągać prędkość jazdy do 50 km/h. Kolejnym przełomem w dziejach firmy było wprowadzenie przekładni bezstopniowej o nazwie Vario, to dzięki niej Fendt przez lata zdobywa nagrodę najoszczędniejszego ciągnika roku. 

Obecnie firma Fendt produkuje: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, sieczkarnie polowe, prasy kostkujące, prasy zwijające, ładowacze czołowe, kosiarki bębnowe, kosiarki dyskowe, przetrząsacze i zgrabiarki. Wszystkie maszyny charakteryzują się doskonałą jakością, niezawodnością  i dbałością o każdy szczegół. Zgodnie z odwieczoną filozofią marki Fendt. 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna