Kabina w kombajnie Fendt serii E

Komfort i przyjemność zamiast ciężkiej pracy

 

Sprawna praca w przyjemnym otoczeniu

 

Model 5225 E

 

Kabina w 5225 E

W żniwa od operatorów wymaga się pełnej koncentracji i harmonijnej współpracy z maszyną. Ułatwia to przestronna i komfortowo zaprojektowana kabina z ergonomicznie rozmieszczonymi elementami sterującymi.

Znacznych rozmiarów szyby w kabinie i duże lusterka boczne gwarantują doskonałą widoczność na przyrząd zniwny, pole oraz otoczenie kombajnu. A dźwignia wielofunkcyjna sprawia że sterowanie kombajnem jest równie w dzień jak i w nocy.

Kabina w kombajnie Fendt 5225 E

 

Elementy kontrolno sterujące w 5225 e

 

 


Agritronic Plus

 

Terminal AgritronicPlus jest standardowym wyposażeniem maszyny w modelu 5225 E.  Wspomaga w ustawieniach i w monitorowaniu ilości skoszonych hektarów, strat ziarna, oraz automatyczna kontrola wysokości cięcia przyrządu żniwnego.

 


Dźwignia wielofunkcyjna

 

Ergonomicznie ukształtowana dźwignia wielofunkcyjna umożliwia bardzo precyzyjne sterowanie napędem hydrostatycznym. Wszystkie funkcje przyrządu żniwnego i wychyleniem rury wysypowej ubsługiwane są jedną ręką. 

 


Konsola boczna

 

Za pomocą wygodnie rozmieszczonych elementów na bocznej konsoli można elektrohydraulicznie uruchamiać przyrząd żniwny i zespół młócący oraz rozładunek zbiornika ziarna.

Model 5185 E

Komfortowa kabina umożliwiająca odprężenie nawet w czasie długiego dnia pracy

 

Miejsce na długi dzień w pracy

W komfortowej kabinie kombajnu Fendt 5185 E rozpoczniecie i zakończycie Państwo dzień zadowoleni i zrelaksowani. Duże, wypukłe powierzchnie okien w połączeniu z wąskimi słupkami daje pełny widok na zewnątrz przedniej części kombajnu. Wewnątrz przestronna kabina oferuje dużo miejsca, aby wygodnie i przyjemnie wykonać wszystkie czynności z pozycji fotela operatora.

Komfortowa kabina w kombajnie zbożowym Fendt 5225 E

 

Elementy kontrolno sterujące w 5185 e

 

Dźwignia wielofunkcyjna

 

Dzięki niej sterują Państwo kierunkiem jazdy, pozycją wysokości przyrządu żniwnego, nagarniacza, prędkoscią obrotową nagarniacza, oraz wysunięciem rury wysypowej zbiornika ziarna.

Praktyczna konsola boczna

 

Za pomocą bocznej konsoli sterującie Państwo pracą kombajnem Fendt 5185 E. Cyfrowy komputer pokładowy wskazuje aktulne wskazania maszyny.

Obok dźwigni zmiany biegów znajduje się włącznik dla oświetlenia zbiornika ziarna, oraz przełączniki dla zmiany prędkości obrotowej silnika, bębna młócącego i wentylatora.

Fendt Seria E

176 - 218 KM

Kombajn zbożowy Fendt 5225 E

Kombajn Fendt  nowe i używane z oferty korbanek.pl
Model Moc KM* Liczba bębnów Liczba wytrząsaczy Zbiornik ziarna
5185 E 176 2 5 5200 l
5225 E 218 2 5 6500 l

*moc wg ISO TR 14396

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

moja rodzina - Moje pole - MÓJ FENDT

 

Kombajny Fendt serii E to maszyny na nowo zaprojektowane, wyposażone w podzespoły montowane w większych modelach, a przez to przystosowane do wytężonej pracy.

W kampanii żniwnej, gdy są najbardziej potrzebne dowiodą swojej wytrzymałości, niezawodności i wydajności. Każdy z tych kombajnów to nieoceniony asystent, nieodzowny szczególnie w rodzinnych gospodarstwach rolnych. Kombajny Fendt seria E to dwa modele 5185 i 5225

Profesjonalny serwis maszyn marki Fendt w ofercie korbanek.pl

Multimedia

 

0

O marce Fendt

Duże logo maszyn rolniczych Fendt - czerna litery na białym tle

Historia marki Fendt rozpoczęła się w 1930 roku, w małej kuźni na południu Niemiec. To własnie tam bracia Fendt zaczęli konstruowanie ciągników.  Ich celem było produkowanie ciągników niezawodnych, wyposażonych w nowoczesne rozwiązania. Pierwszym ich produktem był ciągnik Dieselross o mocy 6KM z zamontowaną kosiarką i pługiem. Fendt w 1939 roku wprowadza innowacyjny ciągnik wyposażony w dwucylindrowy silnik, chłodnice i 4 biegową skrzynie. W kolejnych latach Fendt stał się liderem na rynku ciągników wprowadzając nowe modele wyznaczające trendy na rynku maszyn. Jako pierwszy wyprodukował ciągniki wyposażone w przekładnie Turboshift i zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne kabiny i przedniego mostu, które mogły osiągać prędkość jazdy do 50 km/h. Kolejnym przełomem w dziejach firmy było wprowadzenie przekładni bezstopniowej o nazwie Vario, to dzięki niej Fendt przez lata zdobywa nagrodę najoszczędniejszego ciągnika roku. 

Obecnie firma Fendt produkuje: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, sieczkarnie polowe, prasy kostkujące, prasy zwijające, ładowacze czołowe, kosiarki bębnowe, kosiarki dyskowe, przetrząsacze i zgrabiarki. Wszystkie maszyny charakteryzują się doskonałą jakością, niezawodnością  i dbałością o każdy szczegół. Zgodnie z odwieczoną filozofią marki Fendt. 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna