Przyrządy żniwne do Fendt 5225 E

Przyrządy żniwne w kombajnach Fendt 5225 E

 

Wysoka wydajność dwóch typów przyrządu żniwnego

 

Wybierz idelny przyrząd do zbioru zboża

Oba oferowane przyrządy żniwne - FreeFlow i PowerFlow - odznaczają się doskonałym koszeniem zboża, równomiernym zasilaniem i wysoką wydajnością. Sprawdzą się doskonale nawet w trudnych warunkach, na przykład przy zbiorze wyległego zboża.

Przyrząd żniwny FreeFlow

 

Kombajn Fendt Seria E na utwardzonym placu pokrytym śniegiem

FreeFlow

Przyrządy zniwne FreeFlow dostępne są w szerokościąch od 4,8 m do 6,0 m. Jego konstrukcja jest solidna i ułatwia konserwację. Szybkośc cięcia wynoszącA 1254 cięć/min, zapewnia czyste cięcie materiału przy jednocześnie niskim zapotrzebowaniu mocy.

Podajnik ślimakowy o średnicy 610 mm prowadzi materiał równomiernie w kierunku przenośnika pochyłego. Równomierność zasilania wpływa na uzyskanie wysokiej jakości ziarna.

Przyrząd żniwny PowerFlow

 

PowerFlow

Wszechstronny, sprawdzony przyrząd żniwny PowerFlow od ponad 35 lat zapewnia najwyższą wydajność zbioru zbóż, rzepaku i soi. Szerokość robocza przyrządu wynosząca 5,50 m, oraz duży odstęp między listwą tnącą a ślimakiem podającym ułatwiają zbiory. Płynny transport zapewnia równomierne obciążenie młocarni zbożem podawanymi kłosami do przodu niezależnie od typu uprawy.

Kombajn Fendt Seria E na placu pokrytym śniegiem  w tle magazyn części korbanek.pl

Wyposażenie

 

Wielozłącze

Wielozłącze umożliwia jednoczesne podłączenie wszystkich przewodów do przyrządu żniwnego

Listwa tnąca

Rozmieszczone na przemiennie nożyki o wysokiej trwałości wykonują 1254 skoki na minutę i zapewniają doskonale, czyste cięcie. Taśmy podające w hederze PowerFlow równomiernie podają materiał do podajnika ślimakowego i dalej kłosami do przodu.

Podajnik ślimakowy

W przyrządzie żniwnym FreeFlow palce rozmieszczone są na całej szerokości podajnika ślimakowego zapewniają bezpieczne i delikatne pobieranie.

 

Pionowe kosy boczne do zbioru rzepaku

Do przyrządu zniwnego PowerFlow można łatwo i szybko zamontować pionowe kosy boczne o napędzie elektrycznym do zbioru rzepaku. Montaż i demontaż kos zajmuje tylko krótka chwilę.

Fendt Seria E

176 - 218 KM

Kombajn zbożowy Fendt 5225 E

Kombajn Fendt  nowe i używane z oferty korbanek.pl
Model Moc KM* Liczba bębnów Liczba wytrząsaczy Zbiornik ziarna
5185 E 176 2 5 5200 l
5225 E 218 2 5 6500 l

*moc wg ISO TR 14396

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

moja rodzina - Moje pole - MÓJ FENDT

 

Kombajny Fendt serii E to maszyny na nowo zaprojektowane, wyposażone w podzespoły montowane w większych modelach, a przez to przystosowane do wytężonej pracy.

W kampanii żniwnej, gdy są najbardziej potrzebne dowiodą swojej wytrzymałości, niezawodności i wydajności. Każdy z tych kombajnów to nieoceniony asystent, nieodzowny szczególnie w rodzinnych gospodarstwach rolnych. Kombajny Fendt seria E to dwa modele 5185 i 5225

Profesjonalny serwis maszyn marki Fendt w ofercie korbanek.pl

Multimedia

 

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna