Zbiornik i silnik w Fendt Seria E

Zbiornik na ziarno w kombajnie Fendt 5225 E ma pojemność 6500 litrów i jest jednym z największych na rynku. Kombajny Fendt serii E są wyposażone w nowoczesne silniki AGCO Power.

Zbiornik na ziarno o dużej pojemności

 

 

Duża pojemność to mniej przerw

Zbiornik na ziarno w kombajnie Fendt 5225 E ma pojemność 6500 litrów i jest jednym z największych na rynku.  Takie rozwiązanie przynosi wiele korzyści. Im niej przerw podczas zbiorów tym wieksza pewność, że cenne ziarno dostarczone na miejsce rozładunku będzie suche.

85 litrów na sekundę

A kiedy po długiej pracy zajdzie konieczność rozładowania ziarna z zbiornika, kombajn będzie gotowy do pracy w około 80 sekund, ponieważ duży podajnik rozładowuje ziarno z wydajnością 85 litrów na sekundę.

Niezależny serwis Fendt biały napis na tle ciągnika Fendt

 

Widok na zbiornik z ziarnem z fotela operatora.

Górny system rozładunku w kombajnach serii E umożliwia ładowanie ziarna na przyczepy o wysokości nawet 4, 20 m. Dużych rozmiarów okno z tyłu kabiny umożliwia ciagłą obserwację rozładunku i na kontrolowanie jakości ziarna w zbiorniku.

 

Pobranie próby ziarna

Przez specjalny otwór znajdujący na zbiorniku ziarna przed drzwiami wejściowymi do kabiny można szybko pobrać próbki ziarna. (opcja w 5185 E)

Silniki - AGCO POWER

Kombajny Fendt Serii E wyposażone są w silniki o mocy 176KM oraz 218KM

 

AGCO Power

Kombajny Fendt serii E są wyposażone w nowoczesne silniki AGCO Power. Model 5185 E posiada czterocylindrowy silnik o pojemności 4.9 l generujący moc 176 KM , natomiast w model 5225 E wyposażono w sześciocylindrowy silnik o pojemności 7,4 litra oferujący moc 218 KM. Oba silnika gwarantują niezawodny napęd i niskie zuzycie paliwa nawet pod pełnym obciążeniem

Technologia SCR - oszczędna i ekologiczna

W kombajnach Fendt serii E polegamy na wpływajacej na obnizenie zużycia paliwa technologii SCR (selektywnej redukcji katalitycznej), która zapewnia zgodność z najnowszymi normami dotyczącymi emisji spalin  (Tier4final/poziom4).

Technologia ta polega na przepuszczaniu  spalin przez roztwór mocznika. Pozwala to znacznie ograniczyć emisję cząstek stałych, w tym dwutlenku węgla a przy tym zmniejsza  zużycie paliwa i podnosi żywotność całego silnika.

 


 

 

AGCO Power 4.9 l

 

 • Fendt 5185 E
 • Silnik AGCO Power
 • 4-ro cylindrowy
 • Pojemność: 4,9 l
 • Moc: 129 kW/175KM

 

 

AGCO Power 7,4 l

 

 • Fendt 5225 E
 • Silnik AGCO Power
 • 6-cio cylindrowy
 • Pojmeność: 7,4 l
 • Moc: 16kW/218KM

 

 

Konserwacja

 

Dostęp do silnika i chłodnic jest bardzo łatwy, dlatego codzienna konserwacja nie sprawia żadnego kłopotu, jest prosta i krótka.

Fendt Seria E

176 - 218 KM

Kombajn zbożowy Fendt 5225 E

Kombajn Fendt nowe i używane z oferty korbanek.pl
Model Moc KM* Liczba bębnów Liczba wytrząsaczy Zbiornik ziarna
5185 E 176 2 5 5200 l
5225 E 218 2 5 6500 l

*moc wg ISO TR 14396

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

moja rodzina - Moje pole - MÓJ FENDT

 

Kombajny Fendt serii E to maszyny na nowo zaprojektowane, wyposażone w podzespoły montowane w większych modelach, a przez to przystosowane do wytężonej pracy.

W kampanii żniwnej, gdy są najbardziej potrzebne dowiodą swojej wytrzymałości, niezawodności i wydajności. Każdy z tych kombajnów to nieoceniony asystent, nieodzowny szczególnie w rodzinnych gospodarstwach rolnych. Kombajny Fendt seria E to dwa modele 5185 i 5225

Profesjonalny serwis maszyn marki Fendt w ofercie korbanek.pl

Multimedia

 

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna