Profesjonalny serwis Fendt biały napis na tle traktora Fendt

Połączenie prasy i owijarki dla większej wydajności. Nowe prasy Fendt 7000V FlexiWrap doskonale łączą formowanie balotu o wysokim stopniu zgniotu z jego owijaniem przez co zwiększa się wydajność maszyny. To idelane rozwiązanie dla przeprowadzenia dwóch czynności w czasie jednego przejazdu przez jednego operatora i z wykorzystaniem tylko jednego ciągnika. Prasa Fendt 7000 V i owijarka są idealnie rozmieszczone na silnym podwoziu na osi tandemowej. Taka budowa umozliwia wykorzystanie nawet bardzo w trudnych warunkach roboczych. Podzespół przesuwający balot zapewnia prawidłową pracę nawet na stromych zboczach. 

Szybkie i niezawdone przesuwanie balotu. Gdy tylko rozpocznie się wiązanie siatką, stół owijarki wysuwa się pod komorę prasującą i oczekuje na balot. Po otwarciu klapy, balot dostaje się bezpośrednio na stół. Nie ma tutaj żadnego innego pośredniego etapu, aby ochronić materiał przed niepotrzebną manipulacją. Układ zapewnia niezawodne przesunięcie balotu nawet na stromych zboczach, bez ryzyka obrotu czy zsunięcia się balotu. Po powrocie stołu owijarki do pozycji natychmiast rozpocznie się owijanie balotu. 

 
 

Poznaj zalety prasoowijarki Fendt 7000 FlexiWrap

 

Zalety prasoowijarki Fendt 7000 FlexiWrap:

  • Połączenie prasowania i owijania w jednym przejeździe
  • Stół owijarki przestawia się pod tylną klapę prasy, aby zapewnić szybkie i bezpieczne przesunięcie balotu
  • Duża prędkość owijania folią dzięki 2 ramionom owijającym - cykl owijania jest szybszy niż cykl prasowania
  • Niska wysokość stołu owijarki dla łatwego i łagodnego rozładunku
  • Zapas rolek z folią jest obsługiwany hydraulicznie dla większej wygody

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna