Perfekcyjna jakość cięcia od pierwszej do ostatniej kukurydzy

 

 

Fendt Katana sieczkarnia podczas koszenia kukurydzy w tle zielone drzewa

 

Przystawki wysokiej klasy

 

Niezależnie od rodzaju upraw szeroki wybór podbieraczy, przystawek zbierających całe rośliny i kosiarek maksymalnie poszerza opcje pracy. Proste w konserwacji, szybko wymienne, przystawki wykonują pierwszorzędną pracę. Jendolite cięcie, zbieranie i podawanie materiału do walców zasilających przebiega bez najmniejszych zakłóceń. Bezstopniowy napęd przystawki umożliwia idealne dostosowanie do warunków zbioru.

 

 

Więcej przystawek, więcej opcji pracy

 

Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych przystawek Pańswto i Państwa sieczkarnia Fendt Katana jesteście doskonale wyposażeni na zbiory wszelkiego rodzaju upraw. Innowacyjna rama wahliwa i czujniki styku z podłożem na przystawkach automatycznie dostosowują się do zmiennych konturów terenu. Z uwagi na to że przystawki posiadają centralny punkt obrotu, przepływ plonu pozostaje równomierny nawet wtedy, gdy przystawka jest maksymalnie przechylona. Wszystkie przystawki są montowane bardzo blisko sieczkarni. Zmniejsza to obciążenie osi przedniej i chroni glebę. 

 

 

Podbieracz

Sieczkarnia Fendt Katna z podbieraczem podczas pracy wpolu


 

Bezstopniowy napęd przystawki precyzyjnie dostosowuje prędkość podbierania do warunków zbiorów i prędkości pracy do przodu sieczkarni Fendt Katana

 
Podbieracz P3002 z nowym napędem HD


 

Podbieracz P3002 posiada nowy napęd HD, zapewniający wysoką wydajność w ekstremalnych warunkach zbioru. Zintergrowana w środkowej części rolka kopiująca zapewnia lepsze dopasowanie do podłoża 

 

Przyrząd tnący

Sieczkarnia Fendt Katana z wytrzymałym przyrządem tnącym podczas zbioru plonów


 

Wytrzymały przyrząd tnący został zaprojektowany pod kątem niskiego i eleminującgo straty cięcia. Podczas zbiorów plonów na biomasę dostarcza on najlepszej, najmniej zanieczyszczonej kiszonki.


 

Przystawki do zbioru

 


 

Przystawki do zbioru kukurydzy może być ośmio, dzięsięcio lub dwunasto rzędowa. Przystawka jest szybko składana hydraulicznie do pozycji transportowej, dzięki czemu przejazdy drogowe są łatwiejsze

Hydraulicznie składana przystawka do zbioru kukurydzy w sieczkarni Katana marki FENDT

O marce Fendt

Duże logo maszyn rolniczych Fendt - czerna litery na białym tle

Historia marki Fendt rozpoczęła się w 1930 roku, w małej kuźni na południu Niemiec. To własnie tam bracia Fendt zaczęli konstruowanie ciągników.  Ich celem było produkowanie ciągników niezawodnych, wyposażonych w nowoczesne rozwiązania. Pierwszym ich produktem był ciągnik Dieselross o mocy 6KM z zamontowaną kosiarką i pługiem. Fendt w 1939 roku wprowadza innowacyjny ciągnik wyposażony w dwucylindrowy silnik, chłodnice i 4 biegową skrzynie. W kolejnych latach Fendt stał się liderem na rynku ciągników wprowadzając nowe modele wyznaczające trendy na rynku maszyn. Jako pierwszy wyprodukował ciągniki wyposażone w przekładnie Turboshift i zawieszenie hydrauliczno-pneumatyczne kabiny i przedniego mostu, które mogły osiągać prędkość jazdy do 50 km/h. Kolejnym przełomem w dziejach firmy było wprowadzenie przekładni bezstopniowej o nazwie Vario, to dzięki niej Fendt przez lata zdobywa nagrodę najoszczędniejszego ciągnika roku. 

Obecnie firma Fendt produkuje: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, sieczkarnie polowe, prasy kostkujące, prasy zwijające, ładowacze czołowe, kosiarki bębnowe, kosiarki dyskowe, przetrząsacze i zgrabiarki. Wszystkie maszyny charakteryzują się doskonałą jakością, niezawodnością  i dbałością o każdy szczegół. Zgodnie z odwieczoną filozofią marki Fendt. 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna