Brak ocen, bądź pierwszy.

Goweil Seria G50

-

Zaczepiane owijarki do bel okrągłych Goweil serii G50 zapewniają najlepszą konserwację pasz. Bele pakowane są szybko, czysto i przede wszystkim w sposób absolutnie nie przepuszczający powietrza. Owijarki te charakteryzują się praktyczną zasadą pracy, położenie robocze jest przesunięte w prawo dzięki czemu bele mogą być pobierane z przodu. Solidna i masywna budowa maszyny gwarantuje jej wyjątkowo długą trwałość.

Owijarka Göweil G5020 podczas pracy na polu
 

najważniejsze cechy Goweil G50

 

Owijarka Göweil G5010 w pracy


G 5010

 

Maszyna zaczepiana ze zbieraczem bel i sterowaniem programowym STANDARD z elektrycznym joystickiem umożliwia doskonałe wprowadzenie do klasy profesjonalnej. Atuty tej zaczepianej owijarki, to kompaktowa budowa i zwrotność. G5010 może być bez trudu holowana przez ciągniki o mniejszej mocy.

Owijarka G5012 w pracy na polu


G 5012

 

Zaczepiana owijarka do bel okrągłych G5012 jest w porównaniu z G5010 wyposażona w podwójne ramię owijające. W ten sposób czas owijania beli skraca się do połowy! Zaoszczędza się czas i pieniądze, szczególnie w długich dniach roboczych. Owijarka G5012 wyposażona jest w sterowanie programowe STANDARD.

Owijarka do balotów okrągłych Göweil G5020 załadunek balota


G 5020

 

Owijarka G5020 z podwójnym ramieniem owijającym jest w pełni profesjonalną maszyną do przemysłowego zastosowania. Posiadając zalety G5010 i G5012 owijarka ta wyposażona jest seryjnie w całkowicie automatyczne sterowanie programowe PROFI. Zaczepiana owijarka G5020 jest dedykowana dla każdego przedsiębiorcy świadczącego usługi.

Owijarka Göweil G5020 Inliner w połaczeniu z prasą


G 5020 INLINER

 

Owijarka G5020 Inliner z podwójnym ramieniem owijającym zaczepiana jest bezpośrednio za prasą. W ten sposób eliminuje się dodatkowy ciągnik i operatora. Przy pomocy sterowania programowego PROFI cały cykl roboczy wykonywany jest całkowicie automatycznie..

VIDEO

Film przedstawiający owijarkę G5012 

 

 


Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna