Goweil Seria G50

-

Zaczepiane owijarki do bel okrągłych Goweil serii G50 zapewniają najlepszą konserwację pasz. Bele pakowane są szybko, czysto i przede wszystkim w sposób absolutnie nie przepuszczający powietrza. Owijarki te charakteryzują się praktyczną zasadą pracy, położenie robocze jest przesunięte w prawo dzięki czemu bele mogą być pobierane z przodu. Solidna i masywna budowa maszyny gwarantuje jej wyjątkowo długą trwałość.

Owijarka Göweil G5020 podczas pracy na polu
 

najważniejsze cechy Goweil G50

 

Owijarka Göweil G5010 w pracy


G 5010

 

Maszyna zaczepiana ze zbieraczem bel i sterowaniem programowym STANDARD z elektrycznym joystickiem umożliwia doskonałe wprowadzenie do klasy profesjonalnej. Atuty tej zaczepianej owijarki, to kompaktowa budowa i zwrotność. G5010 może być bez trudu holowana przez ciągniki o mniejszej mocy.

Owijarka G5012 w pracy na polu


G 5012

 

Zaczepiana owijarka do bel okrągłych G5012 jest w porównaniu z G5010 wyposażona w podwójne ramię owijające. W ten sposób czas owijania beli skraca się do połowy! Zaoszczędza się czas i pieniądze, szczególnie w długich dniach roboczych. Owijarka G5012 wyposażona jest w sterowanie programowe STANDARD.

Owijarka do balotów okrągłych Göweil G5020 załadunek balota


G 5020

 

Owijarka G5020 z podwójnym ramieniem owijającym jest w pełni profesjonalną maszyną do przemysłowego zastosowania. Posiadając zalety G5010 i G5012 owijarka ta wyposażona jest seryjnie w całkowicie automatyczne sterowanie programowe PROFI. Zaczepiana owijarka G5020 jest dedykowana dla każdego przedsiębiorcy świadczącego usługi.

Owijarka Göweil G5020 Inliner w połaczeniu z prasą


G 5020 INLINER

 

Owijarka G5020 Inliner z podwójnym ramieniem owijającym zaczepiana jest bezpośrednio za prasą. W ten sposób eliminuje się dodatkowy ciągnik i operatora. Przy pomocy sterowania programowego PROFI cały cykl roboczy wykonywany jest całkowicie automatycznie..

VIDEO

Film przedstawiający owijarkę G5012 

 

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna