Hydramet H-500 i H-800

500 - 800 kg

 

Ładowarko-koparka HYDRAMET to urządzenie niezastąpione nie tylko przy załadunku i rozładunku ale i w pracach budowlanych, robotach ziemnych.

Funkcjonalność maszyny poszerza duży wybór narzędzi roboczych - począwszy od łyżek różnego typu, poprzez chwytak do drewna po szeroką łyżkę melioracyjną.

Idealnym wyborem jest połączenie z ładowaczem czołowym. Wyśrubowane parametry - duży wysięg i głębokość kopania oraz przystępna cena powodują,

iż zainteresowanie maszyną wykracza poza rolnictwo.  Ładowacz jest przystosowany do pracy z ciągnikami klasy minimum 14kN ( np. 5312, MTZ 82).

Wymaga wydatku pompy ciągnika min 40l/min. W przeciwnym razie koniecznej jest zastosowanie dodatkowej pompy hydraulicznej napędzanej poprzez WOM.

 

Ładowarko-koparka HYDRAMET

Parametry techniczne ładowarko-koparek firmy HYDRAMET

 

Wymiary [mm]

H-500

H-500T

H-800

H-800T

max udźwig [kg] 500 500 800 800

max wyskość

5622

6163

6746

7395

max głębokość

1928

2624

2313

3149

max szerokość

3417

3417

4101

4101

max wysuw

4399

5068

5279

6081

Waga [kg]

590

635

965

1040

wyposażenie Ładowarko-koparek hydramet

 

Standardowe wyposażenie obejmuje:

 • Wysięgnik
 • Hydraulicznie opuszczane podpory
 • Rozdzielacz wraz z instalacją hydrauliczną
 • Przesuwne siedzisko operatora
 • Łyżkę podsiębierną o szerokości 0,5 m. 

 

Wyposażenie dodatkowe ( za dopłatą ):

 • Łyżka podsiębierna szerokości 0,25m. (0,063) 
 • Łyżka podsiębierna szerokości 0,4m. (0,1m3)
 • Łyżka podsiębierna szerokości 0,5m. (0,12 m3)
 • Łyżka podsiębierna szerokości 0,8m. (0,2 m3)
 • Łyżka melioracyjna szerokości 1,4m
 • Chwytak do materiałów sypkich (0,3 m3)
 • Chwytak do obornika (0,35 m3)
 • Chwytak do drewna z głowicą obrotową
 • Pompa hydrauliczna
 • Sterowanie z kabiny
Hydramet Koparka H-800T
 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna