Rębak HJ 500

Maszyna dla profejsjnalistów 

Junkkari jest jednym z czołowych producentów 

rębaków w Europie. Sprawdz rębaki serii HJ

i dowiedz się dlaczego cieszą sie tak dobrą

 opinią wsród użytkowników.

Dowiedz się wiecej

Junkkari Oy to fiński dostawca maszyn rolniczych oraz maszyn wykorzystywanych w leśnictwie. Junkkari Oy projektuje, produkuje i w prowadza na rynek maszyny do siewu, transportu oraz na potrzeby leśnictwa. Współpraca w branży maszyn rolniczych oraz z rolnikami objęła już trzy pokolenia. Wysłuchanie oczekiwań klienta - rolnika - to niezmiennie podstawowa zasada działalności spółki, która wypracowała sobie reputację odpowiedzialnego, dostarczającego wysokiej jakości produkty wytwórcy już w latach 50. ubiegłego wieku. Spółka jako pierwszy fiński projektant i producent maszyn rolniczych otrzymała certyfikat ISO 9001. Posiada również certyfikat środowiskowy ISO 14001. 

Junkkari posiada szeroki zakres siewników oraz siewników kombinowanych. Całkowicie nowa seria S-M-D jest dostępna w 3 i 4 m szerokości roboczej. Różnią się one między sobą konstrukcją ramy oraz redlic. Po pierwsze nasz klient może wybrać sobie pasujący jemu system redlic, potem wielkość zbiornika. Następnie może wybrać odpowiedni system kontroli pracy (komputer) oraz pozostałe dostępne opcje wyposażenia aby stworzyć odpowiednie narzędzie do swoich potrzeb. Serię siewników kombinowanych uzupełniają znakomite tradycyjne siewniki Simulta NL oraz model KH. Model zawieszany NL dostępny jest w wersji 2,5m oraz 3m oraz model zaczepiany KH w 2,5 m szerokości roboczej. Wszystkie modele siewników Junkkari łączy wspólna cecha, a mianowicie kontrola głębokości siewu jest w miejscu aplikacji nasion do gleby. Ani z przodu lub tyłu, jak ma to miejsce w przypadku kół kopiujących.

300-400 CM
300-400 CM
300-400 CM
250-300 CM

Wybór rębaków Junkkari obejmuje pięć różnych kategorii rozmiarowych, które podzielone są następnie na rębaki z pośrednim dostarczaniem materiału, z bezpośrednim dostarczaniem materiału oraz rębaki do realizacji prac kontraktowych. Rębaki z pośrednim dostarczaniem materiału to modele HJ 4, HJ 170 i HJ 250. Materiał podaje się do nich ukośnie-45 stopni. Noże przyciągają drewno do siebie, co czyni pracę lżejszą. Są to urządzenia bardzo wydajne np. w przypadku pracy w parku lub zastosowań ekologicznych. Rębaki HJ 260 to rębaki z bezpośrednim dostarczaniem materiału. Otwór podający ustawiony jest pod kątem 90 stopni do tarczy z nożami, dzięki czemu urządzenie tnie drewno w poprzek włókien. Zapewniają wydajną pracę np. z wykorzystaniem kotła rusztowego. Przyczepiany rębak HJ 500 do prac kontraktowych ma wystarczającą moc do skomplikowanych prac wymagających rozdrobnienia drzewa.

17 CM
25-26 CM
45 CM
10 CM

O MARCE Junkkari

Junkkari Oy zaawansowana automatyzacja, stosowanie robotów spawalniczych i skrawania laserowego oraz inne rozwiązania, przyczyniają się do elastyczności i zwiększają tempo produkcji. Niemniej w centrum tych nowoczesnych technologii pozostaje człowiek ze swoją praktyczną wiedzą. Cechy produktów Junkkari opracowano z myślą o potrzebach użytkowników. Podstawowe wersje serii naszych produktów spełniają potrzeby mniejszych gospodarstw rolnych; wysoko zautomatyzowane modele odpowiadają wymogom dużych gospodarstw. Funkcjami mechanicznymi naszych wszechstronnie wyposażonych modeli steruje się z kabiny, przy użyciu elektronicznych lub hydraulicznych układów sterowania. Wiele innowacyjnych produktów Junkkari w unikalny sposób poprawia wygodę użytkowania.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna