Przystawka Kemper podczas pracy w polu

Uniwersalne przystawki KEmper

 

 

 

 

Kompatybilne z wszystkimi sieczkarniami - Przystosowane do każdego rodzaju zbioru

 

do 9 m innowacji

 

 

Przystawka Kemper serii 300 z szybko tnącymi rotorami ścinającymi okazja od korbanek.pl

Uniwerslane przystawki Kemper wyróżniają się niską masą oraz krótką i zwartą budową. Szybko tnące rotory ścinają czysto zbierany materiał. Niewymagające większego serwisu bębny transportowe zbierają materiał w wiązki i optymalnie doprowadzają do bębna tnącego sieczkarni. Wszystkie skrzynie biegów są zabezpieczone bezobsługowymi sprzęgłami bezpieczeństwa.


 

Budowa Przystawki

 

Dzielniki zewnętrzne pozwalające na lepsze pobieranie leżącej kukurydzy


Dzielniki zewnętrzne

 

Specjalne dzielniki zewnętrzne pozwalają na lepssze pobieranie leżącej kukurydzy.

 

 

Małe bębny przenośnikowe pochylone przed rolkami


Bębny przenoszące

 

Małe bębny przenośnikowe pochylone przed rolkami podającymi aby zapewnić aktywny transport w dolnej części strumienia.

 

 

Mechaniczna rama wahliwa przystawek marki Kemper


Rama wahliwa

 

Mechaniczna rama wahliwa jest dostępna jako wyposażenie seryjne.

 

 

Główna przekładnia 1 stopniowa skrzyia biegów przystawka kemper


Główna przekładnia

 

2 - stopniowa skrzynia biegów zapewnia optymalną prędkość obrotową, by móc elastycznie reagować na wszystkie warunki oraz zmieniające się długości koszenia podczas zbiorów.

 

 

 

 

 Chłodzone sprzęgło zapewniające optymalne przenoszenie mocy w przystawkach Kemper


Chłodzone sprzęgło

 

Sprzęgło chłodzone cieczą dla optymalnego przenoszenia mocy zapewnia przegrzaniu, zapewnia dłuższą żywotność niż standardowe sprzęgło - dostępne jako zestaw montażowy.

 

 

Otwarta od dołu przystawka Kemper zapewnia to samoczyszczenie


Efekt samoczyszczenia

 

Przystawka jest od dołu otwarta, dzięki czemu uzyskuje się efekt samoczyszcenia.

 

 

Przykręcane zgarniaki które zapewniają optymalne działanie przystawki Kemper


Przykręcane zgarniaki

 

Przykręcane zgarniaki zapewniają optymalne działanie przystawki - proste do wymiany przez użytkownika.

 

 

Łopatki do rozstrzępienia ścierniska strzępią je i chronią opony


Rozstrzępianie ścierniska

 

Rozstrzępianie ostrego ścierniska kukurydzy zapewnia ochronę opon sieczkarni polowej i przyspiesza postępowanie procesów gnilnych.

 

 

Kemper Seria 300 plus

600 - 900 CM

Adaptery serii 300 plus mogą być wyposażone nawet w 12 rotorów koszących co pozwala zastosować ten adapter do zbioru róznych upraw bez względu na rozstaw rzędów. Dzięki tej bezrzędowej technice zbioru można wjeżdżać w pole z każdej strony, co jest wielkim plusem w przypadku leżącej kukurydzy 

Kemper przystawka serii 300 plus bezrzędowa technika zbioru w maszynie z oferty firmy Korbanek

Profesjonalnie - w KAżdej Dziedzinie

Dla każdej sieczkarni odpowiednia szerokość robocza

 

Uniwersalne przystawki serii 300 plus charakteryzują się niską masą dzięki czemu nacisk na podłoże jest zmniejszony oraz zwartą budową dzięki której uzyskujemy dosknałą zwrotność. 

Plusy nie tylko w polu. Mała szerokość transportowa i inteligentne składanie przystawki zapewniają doskonałą widoczność a wysoka zwrotność zoptymalizowana masa dodatkowo ułatwiają transport. Dla przystawek 360 plus, 375 plus, 390 plus w połączeniu z sieczkarnią Claas Jaguar serii 900 dostępne jest dodatkowe podwozie transportowe stosowane w celu zmniejszenia obciążenia osi. 

Wysoka rentownośći szerokie możliwośći zastosowań to cechy wyróżnijące przystyawki firmy Kemper. Przystawkami firmy Kemper można zbierać oprócz kukurydzy wiele rośłin cienkołodygowych przeznaczonych na paszę i na biogaz. Bezrzędowy system zbioru z szybko pracującymi rotorami pozwala na pracę na całej szerokości roboczej nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych. 

Kemper przystawka serii 300 plus składana okazja od korbanek.pl

Bezzrzędowy system  Zbioru 

 

 

Ścinanie kukurydzy przez przystawkę Kemper maszyne z oferty firmy korbanek pracującą z sieczkarnią marki Claas

Dzięki tej bezrzędowej technice zbierania można wjeżdżać na  pole z każdej strony, co jest wielkim plusemw przypadku leżącej kukurydzy. Jednolite doprowadzenie zbieranego materiału zbieranego materiału w kierunku wzdłużnym do sieczkarni oraz czyste łączenie w wiązki za pomocą stopniowych bębnów pozwala na pełne wykorzystanie sieczkarni. Seria 300 plus oferuje najwyższą produktywność przy maksymalnej jakości sieczki na każdej szrokości bębna sieczkarni.

 

Gotowy do użycia o każdej porze roku

 

 

Wysoka rentowność i szerokie możliwości zastosowań to cechy wyróżniające przystawki firmy Kemper. Przy pomocy przystawek firmy Kemper można zbierać wiele roślin cienkołodygowych przeznaczonych do produkcji pasz i biogazu. Nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych ten bezrzędowy system zbierania z szybko pracującymi rotorami pozwala na bezproblemowe koszenie na całej szerokości roboczej. Rotory koszące z wymiennymi segmentami i specjalnymi zgarniakami spełaniają wszystkie warunki do osiągnięcia najlepszych wyników zbiorów. 

Przystawki firmy Kemper seria 300 plus mają szeroki zakres zastosowania. Można nimi zbierać: kukurydzę, sorgo, słonecznik, całe rośliny zielone (GPS), rzepak, trawa Pampas.

 

Czerwona przystawka Kemper dostępna od firmy korbanek na zielonym polu zaczepiona do sieczkarni samojezdnej
 

Wyposażenie  dodatkowe

 

Rostselmash Vector 425 spręzyny odpowiedzialne za mechaniczne kopiowanie terenu

Przekładnia Multi Speed oferuje więcej prędkości dla różnych długości cięcia. Przekładnia z 4 przełożeniami zapewnia optymalny przepływ materiału do walców zasilających sieczkarni. Płynny transport materiału stanowi podstawę idealnego wykorzystania sieczkarni i daje doskonałą jakość sieczki. Zintegrowane szybkozłącze ułatwia podczepianie i odczepianie przystawki. Szybkozłącze umożliwia automatyczne podczepienie napędu przystawki z sieczkarnią. Złącze jest częścią przekładni która zawiera również system szybkiego blokowania przystawki. Przystawkę można łatwo i bezpiecznie zabezpieczyć przy pomocy jednej dźwigni. Przekładnia Multi Speed z szybkozłączem dedykowana jest do sieczkarni Claas typ 494, 496, 497, 498 i 502.

Komfortowa jazda dzięki automatyczne prowadzeniu w rzędzie z nowym czzujnikiem Kemper. Czujnik znajdujący się w środkowym dzielniku służy jako pomoc w kierowaniu. W plastiku umieszczony jest magnes. Czarny czujnik mierzy odległość i przekazuje informacje do sieczkarni samojezdnej w celu utrzymania idealnego prowadzenia w rzędzie.

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

Dane techniczne Kemper seria 300 plus

 

Model 345 plus 360 plus 375 plus 390 plus
Długość (m) 1,6 1,6 1,6 1,6
Szerokość całkowita (m) 4,55 6,07 7,57 9,07
Wysokość (m) 1,85 1,36 (2,26) 1,40 (2,30) 1,40 (2,50)
Szerokość robocza (m) 4,5 6 7,5 9
Szerokość transportowa (m) 3 3 3,3 0,3
Masa (kg) 2050 2535 3350 4000

 

VIDEO

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna