Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Kemper Przystawki Seria 400

455 - 750 CM

Przystawki serii 400 z "dużymi" bębnami zostały specjalnie opracowane dla upraw kukurydzy o wysokiej wydajności i wysokości roślin ponad 4 m oraz wszystkich rozstawów międzyrzędzi. Rotory koszące pracują wydajnie, niezależnie od  zbieranego materiału. Nawet w ekstremalnych warunkach zbiorów przystawki pokazują swoje prawdziwe umiejętności.  

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Przystawka Kemper seria 400 dla upraw kukurydzy i roślin ponad 4 metry maszyna z oferty korbanek.pl

Dane techniczne Kemper seria 400

 

Model 445 460 plus 475
Długość (m) 2,2 2,61 2,78
Szerokość całkowita (m) 4,6 6 7,55
Wysokość (m) 1,15 (1,50) 1,52 (2,14) 1,52 (3,65)
Szerokość robocza (m) 4,55 6 7,5
Szerokość transportowa (m) 2,47 3 3,3
Masa (kg) 1795 2820 3300

 

PROFESJONALNIE  W KAŻDEJ DZIEDZINIE

Dla każdej sieczkarni odpowiednia szerokość robocza

 

Przystawki serii 400 koszą z dużą prędkością obrotową szybko i bez kompromisów. Duże rotory koszące pracują wydajnie, niezależnie od odległości między rzędami oraz od koszonego materiału. Nawet w ekstremalnych warunkach zbiorów przystawki pokazują swoje prawdziwe umiejętności. Oba ukośnie umieszczone bębny transportowe zapewniają na całej szerokości kanału dokładne łączenie w wiązki. Wraz z równomiernym podawaniem zebranych plonów w kierunku wzdłużnym umożliwiane jest pełne wykorzystanie wydajności silnika. Przystawki serii 400 zapewniają najwyższą wydajność przy zachowaniu maksymalnej jakości sieczki. 

 

 

Przystawka Kemper seria 400 wszechstronna wydajna uniwersalna

KEMPER  Numer 1 

W dziedzinie bezrzędowych przystawek koszących

 

 

Bezrzędowa przystawka Kemper podczas zbioru plonów całą swoją szerokością roboczą

Know-how i doświadczenie są podstawą dla innowacyjnych rozwiązań i najwyższej jakości. Od ponad 100 lat firma Kemper zajmuje się rozwojem, produkcją i dystrybucją najwyższej klasy technologii dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie. „Made in Germany” to dla niej więcej niż tylko znak jakości. Na 100 000 m2 terenie zakładu firma Kemper zatrudnia około 250 pracowników. Rozwój, opieka nad klientem i produkcja w firmie Kemper są ze sobą bardzo ściśle powiązane. Jest to gwarancją ciągłego postępu ich produktów.

Wysoka rentowność i szerokie możliwości zastosowań to cechy wyróżniające przystawki firmy KEMPER. Przy pomocy przystawek firmy KEMPER można zbierać wiele cienkołodygowych roślin przeznaczonych do produkcji pasz i biogazu. Nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych ten bezrzędowy system zbierania plonów z szybko pracującymi rotorami koszącymi pozwala na bezproblemowe koszenie na całej szerokości roboczej. Rotory koszące z wymiennymi segmentami i specjalnymi zgarniakami spełniają wszystkie warunki do osiągnięcia najlepszych wyników zbiorów.

 

Szeroka wszechstronność

Do każdego rodzaju upraw

 

Przystawki serii 400 mają szeroki zakres zastosowań. Można nimi zbierać: kukurydzę, sorgo, słonecznik, rośliny zielone (GPS), rzepak, trawy Pampas. Model 445 wyposażony jest w dwa mechanicznie napędzane rozdzielacze ślimakowe. Podczas zbioru kukurydzy powyżej 4 metrów wysokości lub gdy rozstaw międzyrzędzi jest nieparzysty np. 96 cm albo uprawa jest wylegnięta wtedy przystawki 460 plus i 475 plus pokazują swoje możliwości. Do zbioru całych roślin zielonych są dostępne opcjonalnie krótkie rozdzielacze dla poprawienia transportu materiału.  

 

Przystawka Kemper serii 400 z dwoma mechanicznymi rozdzielaczami ślimakowymi maszyna z oferty korbanek.pl

Na drodze Do sukcesu

 

Przystawka Kemper 445 z zewnętrznymi rotorami tnącymi składanymi hydraulicznie okazja od firmy Korbanek


445

 

Zewnętrzne rotory tnące są składane hydraulicznie i po złożeniu szerokość transportowa wynosi 2,47m. Osłona transportowa jest wyposażona w światła pozycyjne i kierunkowskazy.

 

 

Kemper 460 plus czerwona przystawka z oferty korbanek.pl


460 plus

 

Szerokość transportowa po złożeniu przystawki wynosi 3 m. Osłona transportowa jest wyposażona w światła pozycyjne i kierunkowskazy. 

 

 

Przystawka Kemper 475 plus składana hydraulicznie z osłoną transportową dostępna w promocji na korbanek.pl


475 plus

 

Przystawka składana jest hydraulicznie do szerokości transportowej 3,3 m. Osłona transportowa jest wyposażona w światła pozycyjne i kierunkowskazy. 

 

Prezentacja  video

Informacje o produktach KemperAKCESORIA DO Kemper

Serii 400

  • Kemper prowadzenie w rzędzie
    Komfortowa jazda dzięki automatyczne prowadzeniu w rzędzie z nowym czujnikiem Kemper. Czujnik znajdujący się w środkowym dzielniku służy jako pomoc w kierowaniu. W plastiku umieszczony jest magnes. Czarny czujnik mierzy odległość i przekazuje informacje do sieczkarni samojezdnej w celu utrzymania idealnego prowadzenia w rzędzie.

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna