• ZAPYTANIE OFERTOWE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek masz możliwość skontaktowania się i zadania pytań dotyczących Octopus . Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa. 

  Budynek firmy Korbanek Sp. z o.o.

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  Brak ocen, bądź pierwszy.
 

 

 OPRYSKIWACZE SADOWNICZE OCTOPUS

DLA UPRAW KRZEWIASTYCH - MODELE ZAWIESZANE

 

Opryskiwacze sadownicze Krukowiak serii OCTOPUS są dostępne w wersji zawieszanej oraz w wersji przyczepianej. W zależności od wersji opryskiwacze te są przeznaczone do przeprowadzania zabiegów w uprawach krzewiastych  - np. porzeczkach oraz w uprawach rzędowych – np. truskawek, w których konieczne jest wspomaganie strumienia oprysku odpowiednim strumieniem powietrza.

Opryskiwacze OCTOPUS mogą być wyposażone w dwa rodzaje przystawek typu SAD/P i SAD/T. Każda z tych przystawek składa się z wentylatora promieniowego o średnicy 470 mm i maksymalnej wydajności sięgającej 16.000 m3/h, ze strumienicy ślimakowej, która rozdziela strumień powietrza równomiernie do 10 rur zakończonych specjalnie zaprojektowanymi dyfuzorami, w których zostały zamontowane rozpylacze. Przystawki do opryskiwaczy różnią się od siebie konstrukcją nośną dostosowaną do konkretnych zastosowań w oprysku. Przystawki dyfuzorowe są nazywane również wielogardzielowymi z powodu ich konstrukcji.

Opryskiwacze zawieszane OCTOPUS są dostępne ze zbiornikami głównymi o pojemności 600 litrów.

Opryskiwacze zawieszane sadownicze Krukowiak Octopus

 

PRZYCZEPIANE OCTOPUSY

WIĘKSZE ZBIORNIKI, WYŻSZE WYDAJNOŚCI - MODELE PRZYCZEPIANE

 

W przypadku opryskwiaczy OCTOPUS w wersji przyczepianej, dostępne są modele ze zbiornikiem głównym na ciecz o pojemności 1000, 1500 lub 2000 litrów. Przykładowo model OCTOPUS z przystawką SAD/P jest przystosowany do wykonywania zabiegów na krzewach owocowych, na przykład na porzeczkach, na malinach, itp. Natomiast opryskiwacze wyposażone w przystawkę dyfuzorową SAD/T są gotowe do przeprowadzania zabiegów oprysków na plantacjach rzędowych takich jak na przykład truskawki, poziomki, ogórki, itp.

 

Opryskiwacze przyczepiane sadownicze Krukowiak Octopus

Opryskiwacze przyczepiane posiadają bogate wyposażenie seryjnie, wymieńmy tutaj główne z nich: wentylator o średnicy 470 mm, zbiornik wykonany z polietylenu "3 w 1", w którym mieści się zbiornik na czystą wodę do płukania i zbiornik na czystą wodę do płukania rąk, 10 (lub 14 głowic na rozpylacze w modelu SAD/T), dyszel zaczepowy prosty (w modelu SAD/P) lub skrętny (w modelu SAD/T), instalacja oświetleniowa drogowa, zawór sterujący, rozpylacze wirowe Lechler, mechaniczny napęd turbiny z WOM ciągnika, przekładnia mechaniczna dwubiegowa, pompa o wydajności 115 l/min.

Jeśli chodzi o wyposażenie opcjonalne, mają Państwo do wyboru: zaczep obrotowy z wałkiem homokinetycznym (dla modelu SAD/P), sterowanie elektryczne ciśnieniem i sekcjami, komputer sterujący BRAVO 180 S, myjka zewnętrzna opryskiwacza, płuczka wewnętrzna zbiornika, ocynk ramy opryskiwacza, ocynk ramy i belki opryskiwacz (SAD/P), równoległy obieg cieczy do zabiegów polowych (SAD/T), sterowanie elektryczne hydrauliką olejową (SAD/T).

PRZYSTAWKI SADOWNICZE  DYFUZOROWE

PRECYZYJNY OPRYSK

Opryskiwacz sadowniczy OCTOPUS z przystawką SAD/P

 

Opryskiwacz zawieszany OCTOPUS z przystawką SAD/P

Opryskiwacz sadowniczy zawieszany OCTOPUS charakteryzuje się głównym zbiornikiem o pojemności 600 litrów. Może być wyposażony w przystawkę SAD/P. Jest to przystawka rurowa, z 10 przewodami zakończonymi dyfuzorami z regulacją rozstawu. Model "P" jest zamocowany na specjalnej kratownicy. Średnica wentylatora wynosi 480 mm. Maksymalna wydajność przystawki wynosi 16.000 m3/h. Napęd turbiny odbywa się za pomocą WOM ciągnika. Zasięg oprysku (szerokość x wysokość) to: 8,0 x 2,5 m. Głowice dwurozpylaczowe są wyposażone w rozpylacze wirowe Lechler.

 

Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany OCTOPUS z przystawką SAD/P

 

Opryskiwacz przyczepiany OCTOPUS z przystawką SAD/P

Modele przyczepiane OCTOPUS o pojemnościach głównego zbiornika 1000, 1500 i 2000 litrów mogą być wyposażone w przystawkę SAD/P. Przystawka ta charakteryzuje się maksymalną wydajnością sięgającą 16.000 m3/h oraz zasięgiem oprysku (szerokość x wysokość) 7,0 x 2,5 m. Jest to przystawka rurowa, wyposażona w 10 przewodów z regulowanymi dyfuzorami. Całość konstrukcji jest rozprowadzona na kratownicy. Układem cieczowym steruje zawór regulacyjny COMET, dający możliwość wyłączania oprysku na jednej stronie lub obu stronach przystawki.

Opryskiwacz sadowniczy OCTOPUS z przystawką SAD/T

 

Opryskiwacz zawieszany OCTOPUS z przystawką SAD/T

Opryskiwacze zawieszane OCTOPUS mogą być wyposażone w przystawkę SAD/T. Jest to przystawka zamontowana na belce. Podobnie jak w przystawce w wersji P, przystawka "T" jest wyposażona w 10 przewodów z dyfuzorami o regulowanym rozstawie. Wydajność maksymalna przystawki sięga 16.000 m3/h a średnica wentylatora 480 mm. Przystawka oprócz rozpylaczy wirowych Lechler jest również wyposażona w zawór ARAG z kompensacją ciśnienia. Zasięg oprysku (szerokość x wysokość) wynosi: 8,0 x 2,5 m.

 

Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany OCTOPUS z przystawką SAD/T

 

Opryskiwacz przyczepiany OCTOPUS z przystawką SAD/T

Model przyczepiany na zdjęciu powyżej to opryskiwacz przyczepiany OCTOPUS wyposażony w przystawkę SAD/T. Przystawka ta o maksymalnej wydajności 16.000 m3/h i regulowanym zasięgu oprysku w zakresie (szerokość x wysokość): 7,0 - 12 x 1,5 m została osadzona na składanej / rozkładanej hydraulicznie belce ze stabilizacją hydrauliczną. Zawór sterujący układem cieczowym marki ARAG z kompensacją ciśnienia jest obsługiwany manualnie. 

Dodajmy do tego, że wszystkie przystawki są wyposażone w wirowe rozpylacze Lechler.

 

jaki opryskiwacz Krukowiak wybrać

FILM O PARAMETRACH DOBORU OPRYSKIWACZY KRUKOWIAK

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna