• ZAPYTANIE OFERTOWE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek masz możliwość skontaktowania się i zadania pytań dotyczących VariOpal . Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa. 

  Budynek firmy Korbanek Sp. z o.o.

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Lemken VariOpal

3 - 6

Dobra orka zasadniczo zależy od szerokości cięcia i głębokości robaczej poszczególnych korpusów. Dlatego tak ważne jest by każdy parametr pługa był w łatwy i przejrzysty sposób regulowany. Właśnie takie są pługi serii VariOpal.

VariOpal Lemken pług obrotowy ze zmienną szerokością orki

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 

 1. 1.  Aby zapewnić optymalną jakość orki bez sciągania bocznego niezależnie od ustawień szerokości roboczej, szerokość przedniej skiby oraz punkt trakcji dostosowują się automatycznie

2. Dla zapewnienia maksymalnej wytrzymałości przy niskim zużyciu wszystkie przeguby są tulejowane oraz wyposażone w punkty smarowania. Dodatkowo wszystkie szpilki zostały zahartowane.

3. Płyty ramy oraz wsporniki mechanizmu obrotowego są przykręcone do ramy. Zapewnią to zwiększoną wytrzymałość na zmęczenia oraz gwarantuję wysoką precyzje spasowania.

4. Duże odległości  miedzy korpusami oraz kształt nogi korpusu zapewniają bardzo duży prześwit i zapobiegają blokowaniu i zapychaniu się  pługa nawet przy małych szerokościach roboczych

5. Koło podporowe umiejscowione na środku ramy w pozycji wagi umożliwia orkę na prawą stronę blisko płotów, granic itp.

 

Zobacz Dane techniczne pługów :

0

O marce Lemken

Logo Lemken producenta pługów siewników agregatów niebieskie litery na białym tle korbanek.p
Specjalny zespół konstruktorów oraz doświadczonych w rolnictwie osób bada w szczegółowy sposób każdą nową konstrukcję firmy Lemken. Testowanie na wielu poziomach: jakości pracy i wytrzymałości materiału powłoki lakierniczej oraz działania oprogramowania daje pewność jakiej w obecnych czasach wymaga rolnik. Firma Lemken kojarzy się z solidnością wytrzymałością i jakością pracy.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna