• ZAPYTANIE OFERTOWE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia MWL w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który ustali szczegóły prezentacji.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach swojego gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

  Zdjęcie pola zbóż pszenicy

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Mandam MWL

275 - 290 CM

MWL niezbędne są do kompleksowej uprawy łąk. Jest to integralny zestaw z bronami łąkowymi zapewniający wyższy plon.

Nr produktu

Typ

Szer. robocza

m

Średnica

mm

Min. zapotrze-
bowanie mocy

KM

Waga

kg

0335

MWL I 2,75 ⌀

2,75

1200

40

2100

0365

MWL II 2,75 ⌀

2,75

1200

40

2410

 
0

O marce Mandam

Czerwony napis Mandam na białym tle
Firma MANDAM mająca swoją siedzibę w Gliwicach powstała w roku 1991 i jest jednym z czołowych producentów uprawowych maszyn rolniczych w Polsce. Roczna produkcja maszyn to ponad 3000 szt. Ponad połowa z Gliwicach trafia poza granice naszego kraju. Flagowymi produktami tej fabryki są maszyny uprawowe takie jak: brony talerzowe GAL i TAL, agregaty podorywkowe KUS, agregaty do uprawy uproszczonej TOP i SPEC oraz brony i wały łąkowe. Nowością w ofercie tej gliwickiej firmy są pługi obracalne do orki tradycyjnej oraz pługi dłutowe. Należy zwrócić uwagę, iż maszyny wyprodukowane przez firmę MANDAM objęte są 24 miesięczną gwarancją !!!

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna