Najprzyjemniejsze Miejsce pracy

Prosty i praktyczny design ułatwiający obsługę

 

Od początku powstania marki, Massey Ferguson słynął ze znakomitego środowiska operatora, a seria MF 4700 nie jest od tej reguły wyjątkiem. To co jest ważne w ciągnikach o dużej mocy jak np.: MF serii 8700 (270-400 KM) jest także ważne w segmencie niższych mocy i skromniejszego wyposażenia ponieważ wiemy, że MF 4700 może być flagowym okrętem Twojego gospodarstwa. W DNA marki Massey Ferguson wpisany jest brak kompromisów jeśli chodzi o komfort operatora. Nasza dbałość o szczegóły przekształciła prowadzenie ciągnika w wyjątkowe przeżycie rolnicze. Ciągnik, który został zaprojektowany z myślą o jak najprostszej obsłudze nie musi mieć prostego wnętrza. Zaprojektowany od podstaw ze szczególnym naciskiem na komfort i wygodę obsługi, MF serii 4700 sprawi, że nawet najcięższa praca będzie przyjemnością. Uchwyty zamontowane na zewnątrz ciągnika (wersja platformowa) lub duże, szeroko otwierające się drzwi zapewniają łatwy dostęp do stopni przymocowanych bezpośrednio do maszyny. Dodatkowo niski tunel przekładni gwarantuje nam najbardziej przestronne miejsce pracy operatora na rynku. Po zajęciu miejsca na fotelu operatora wszystkie ręcznie obsługiwane funkcje są w możliwie najbardziej ergonomicznych miejscach, dzięki czemu są wygodne w obsłudze i niezawodne nawet przez wiele tysięcy godzin pracy ciągnika.

 

Ciągnik Massey Ferguson w rzucie z góry podczas pracy w polu
 • Przyjemne miejsce pracy

  Kabina ciągnika rolniczego Massey Ferguson 4709 widok na kierownicę oraz siedzenie operatora
  • More
   Close

   Wygodne dźwignie

   Opcjonalna dźwignia Power Control z funkcją Comfort Control. Mechaniczna dźwignia oferowana w standardzie idealnie sprawdza się podczas pracy z ładowaczem.

  • More
   Close

   Wszystko we właściwym miejscu

   Na umieszczonym po prawej stronie słupku znajdują się rzadziej używane przełączniki, które są wciąż integralną częścią dnia pracy. Znajdziesz tam włącznik świateł, wycieraczkę tylnej szyby, panel obsługi podnośnika EHR oraz stacyjkę.

  • More
   Close

   Zawory hydrauliczne

   Gaz ręczny

   Blokada mechanizmu różnicowego oraz włącznik napędu 4WD

   Regulacja głębokości pracy podnośnika

   Elektroniczna regulacja podnośnika

   Zmiana biegów i zakresów

  • More
   Close

   Dźwignia zmiany biegów

 • Dlaczego wybrać ciągnik Massey Ferguson ?

   

  • niskie zużycie paliwa
  • znakomita widoczność
  • uniwersalne gabaryty
  • duża masa i rozstaw osi
  • niskie koszty eksploatacji
  • DynamicznA jednostkA napędowA
  • prosta i mechaniczna konstrukcja

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna