Silnik agco power - 3 cyl.

Słynny z niezawodności, wytrzymałości oraz niskiego zużycia paliwa, trzycylindrowy silnik AGCO Power o pojemności 3,3 litra stanowi serce ciągników Massey Ferguson serii 4700,  dostarczając od 85 do 95 KM. 

 

 

Massey Ferguson 4700 pokaz pracy w polu z góry

 

 

 

OSZCZĘDNY W PALIWIE, ZRODZONY Z SZEŚCIU CYLINDRÓW


Skonstruowane przede wszystkim dla branży rolniczej, rewolucyjne silniki o pojemności 3,3 litra zapewniają niezwykłą moc uzyskaną z trzech cylindrów. Silniki te powstały w wyniku konstrukcyjnego "przecięcia na pół" jednostek 6 cylindrowych o pojemności skokowej 6,6 litra znanych z serii 7600 wykorzystując tę samą średnicę tłoka i jego skok. Oprócz generowania większej mocy z cylindra, ich konstrukcja cechuje się znakomitym poziomem mocy i momentu obrotowego, osiąganym juz przy niskich obrotach silnika, co wpływa na znacznie niższe koszty eksploatacji.

Niezwykle innowacyjna konstrukcja elektronicznego systemu sterowania układem wtryskowym Common Rail oraz unikalnego przepływu powietrza poprzez cztery zawory na cylinder, zapewnia znakomite osiągi, niskie zużycie paliwa oraz spełnienie norm emicji spalin bez stosowania rozbudowanych układów.  

3-cylindrowe silniki z układem Common Rail specjalnie przygotowane dla ciągników MF serii 5600 posiadają wyjątkowo zwartą konstrukcję, dzięki czemu konstruktorzy mogli zastosować ściętą maskę. Zapewnia ona niezrównaną widoczność do przodu maszyny oraz niezwykle łatwy dostęp serwisowy np. w celu oczyszczenia chłodnic.

 • Kluczowe cechy silnika

  silnik kluczowe cechy
  • More
   Close

   Technologia SCR*
   Bezobsługowy system III generacji redukuje koszty i czas związany z jego obsługą. Pełna moc ciągnika jest dostępna cały czas niezależnie od warunków pracy.

  • More
   Close

   Zbiornik Adblue®*
   Zbiornik na płyn Adblue® może być
   z łatwością napełniany nawet w tym
   samym czasie kiedy tankujemy ON.

  • More
   Close

   System wtrysku paliwa Common Rail
   Najnowocześniejszy system Common
   Rail oferuje zoptymalizowane ciśnienie
   wtrysku nawet podczas niskich
   prędkości obrotowych silnika.

 • Dlaczego wybrać ciągnik Massey Ferguson ?

   

  • niskie zużycie paliwa
  • znakomita widoczność
  • uniwersalne gabaryty
  • duża masa i rozstaw osi
  • niskie koszty eksploatacji
  • DynamicznA jednostkA napędowA
  • prosta i mechaniczna konstrukcja

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna