Kabina w ciągnikach Massey Ferguson serii 6600

Nowy wymiar komfortu.

 Dołożyliśmy wszelkich starań, aby operator ciągnika MF serii 6600 otrzymał kabinę wyciszoną i możliwie najbardziej komfortową, która łączy znakomitą widoczność z ergonomicznym rozmieszczeniem przyrządów sterowniczych. W ten sposób operator mniej się meczy a czas spędzony w pracy jest przyjemnością gwarantując wysoką wydajność i spokój.

 

Witamy w najlepszym miejscu pracy

 

-


Informacja tam, gdzie jej potrzebujesz

 

Wskaźniki informacyjne umieszczone na wąskiej desce rozdielczej dostarczają operatorowi ciągnika bieżących i funkcjonalnych informacji.

 

-


Przełączniki obsługowe we właściwym miejscu

 

Rzadziej używane przełączniki obsługowe takich funkcji jak światła, wybór prędkości obrotowej WOM, kontrola tylnego podnośnika i nowy przełącznik sumowania wydatków hydraulicznych zostały umieszczone na prawym słupku kabiny.

-


Komfortowy fotel operatora

 

 

Fotel operatora amortyzowany pneumatycznie zapewnia komfort przez cały długi dzień pracy. Jest to bardzo ważny czynnik do osiągnięcia maksymalnej wydajności. 

 

-


Amortyzowana oś QuadLink

 

 

Amortyzacja przedniej osi "QuadLink" Massey Ferguson oferuje jeszcze wyższy komfort prowadzenia i kontroli. Jej zwarta i prosta budowa automatycznie utrzymuje stałą wysokość zawieszenia, jakiekolwiek będzie obciążenie przedniego mostu.

 

     

Co wyróżnia kabiny ciągników mf serii 6600

 

 • NISKI POZIOM HAŁASU UMOżLIWIAJĄCY DŁUGĄ PRACĘ W KOMFORTOWYCH WARUNKACH
 • bardzo duża liczba lamp roboczych
 • WĄSKA DESKA ROZDZIELCZA ZAPEWNIA MAKSYMALNĄ WIDOCZNOŚĆ DO PRZODU
 • ERGONOMICZNE ROZMIESZCZENIE PRZYRZĄDÓW
 • FOTEL OPERATORA AMORTYZOWANY PNEUMATYCZNIE
 • SIEDZENIE DLA OPERATRA I SCHOWEK
 • KONSTRUKCJA KABINY UMOŻLIWIA ZASTOSOWANIE DUŻYCH I SZEROKO OTWIERANYCH DRZWI
 • KLIMATYZACJA I OGRZEWANIE KABINY
 • BEZPIECZNE, WYGODNE, SAMOCZYSZCZĄCE W PEŁNI REGULOWANE STOPNIE KABINY
 • WYBÓR DACHÓW KABINY
 • najwyższy POZIOM komfortu dzięki MECHANICZnej lub elektrohydraulicznej AMORTYZACJi KABINY

O marce Massey Ferguson

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna