Kabina w ciągnikach Massey Ferguson serii 6600

Witamy w miejscu pracy, którego nie będziecie chcieli opuścić.

Zdjęcie z góry kabiny Massey Ferguson seria 6600

Massey Ferguson od dawna znany jest z jakości swoich kabin. Ciągniki MF serii 6600 nie tylko kontynuują tą tradycję ale wznoszą się o stopień wyżej. Jest to specjalne miejsce pracy, które łączy komfort, ciszę, jakość  i esencję kabin ciągników Massey Ferguson widoczną również w innych seriach. Oferujemy trzy wersje wyposażenia kabin, w zależności od Państwa wymagań. W każdej z nich będziecie korzystać z funkcjonalnych zalet i znakomitego wyposażenia.

 

 Komfortjest dla nas najważniejszy

 

Massey Ferguson z obciążnikiem w trakcie jazdy

 

Amortyzowana kabina

 

Dwa typy amortyzacji kabiny są dostępne: układ mechaniczny lub aktywny układ elektro-hydrauliczny OptiRide Plus. Obie opcje oferują niespotykany poziom komfortu w kabinie. Układ mechaniczny wykorzystuje pierścienie przeciwwstrząsowe oraz kombinację sprężyna / amortyzator. Mechaniczna amortyzacja kabiny jest zawsze aktywna, aby zapewnić stałą wydajność i komfort. Układ amortyzacji OptiRide Plus jest w pełni regulowany, przez co umożliwia operatorowi dostosowanie poziomu amortyzacji w trakcie jazdy . Operator może w ten sposób kontrolować komfort prowadzenia w zależności od terenu i prędkości.

 

Oś amortyzowana przednia Quadlink w Massey Ferguson

 

Amortyzowana przednia oś QuadLink

 

Amortyzacja przedniej osi "QuadLink" Massey Ferguson oferuje jeszcze wyższy komfort prowadzenia i kontroli. Jej zwarta i prosta budowa automatycznie utrzymuje stałą wysokość zawieszenia, jakiekolwiek będzie obciążenie przedniego mostu.

 

 

 

Wnętrze Masseya Ferguson seria 6600

 

3 wersje wyposażenia do wyboru

 

Każda kabina w ciągnikach MF serii 6600 proponuje wyjątkowe funkcje, które umożliwią Państwu pracę w odpowiednim tempie. Dzięki temu dzień pracy stanie się krótszy. Dostęp do kabiny jest ułatwiony dzięki szerokim stopniom oraz szerokiemu wejściu. Kabina ma przestronne wnętrze, fotel operatora jest komfortowy i całkowicie regulowany z ulepszonym kątem obrotu. Nowa deska rozdzielcza wyświetla dane cyfrowe i analogowe, zawsze czytelne i widoczne przez operatora. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo wersję Essential czy najbardziej komfortową wersję Exclusive, wszystkie urządzenia obsługowe znajdują się w zasięgu ręki i są proste w użyciu.

Dobra widoczność z kabiny Massey Ferguson

 

Niezrównana widoczność

 

Kabina o nowoczesnych kształtach oferuje znakomite, panoramiczne pole widzenia. Połączenie nowej pozycji rury wydechowej, owalna budowa maski silnika oraz duże przeszklone powierzchnie gwarantują wyjątkową widoczność w zakresie 360o. Dobre pole widzenia z tyłu jest dodatkowym czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo, gdyż operator dysponuje odsłoniętym widokiem na współpracujące z ciągnikiem maszyny.

 

 

 

 

Co wyróżnia kabiny ciągników mf serii 6600

 

 • NISKI POZIOM HAŁASU UMOżLIWIAJĄCY DŁUGĄ PRACĘ W KOMFORTOWYCH WARUNKACH
 • WĄSKA DESKA ROZDZIELCZA ZAPEWNIA MAKSYMALNĄ WIDOCZNOŚĆ DO PRZODU
 • ERGONOMICZNE ROZMIESZCZENIE PRZYRZĄDÓW
 • 3 wersje kabiny do wyboru
 • FOTEL OPERATORA AMORTYZOWANY PNEUMATYCZNIE
 • SIEDZENIE DLA OPERATRA I SCHOWEK
 • KONSTRUKCJA KABINY UMOŻLIWIA ZASTOSOWANIE DUŻYCH I SZEROKO OTWIERANYCH DRZWI
 • KLIMATYZACJA I OGRZEWANIE KABINY
 • BEZPIECZNE, WYGODNE, SAMOCZYSZCZĄCE W PEŁNI REGULOWANE STOPNIE KABINY
 • WYBÓR DACHÓW KABINY
 • LEPSZY POZIOM KOMFORTU Z OPCJONALNĄ MECHANICZNĄ AMORTYZACJĄ KABINY

3 wersje kabiny - wybór należy do Ciebie

 

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna