Kabina w ciągnikach Massey Ferguson serii 7700

Massey Ferguson od dawna znany jest z jakości swoich kabin, ciągniki MF serii 7700 nie tylko kontynuują tę tradycję ale wznoszą się o stopień wyżej. Jest to miejsce pracy, nad którym specjalnie pracowaliśmy, łączące komfort, ciszę, jakość  i esencję kabin ciągników Massey Ferguson widoczną również w innych seriach. Ponieważ wiemy, że bardziej produktywne miejsce pracy operatora generuje zyski dla Twojego przedsiębiorstwa.      

Widok kabiny Massey Ferguson z góry

Lepiej wyposażony ciągnik może wydajniej i łatwiej wykonywać określone zadania. Jest to kolejny obszar gdzie MF 7700 naprawdę wyróżnia się z tłumu. Dzięki rozbudowanemu pakietowi wyposażenia standardowego, możliwości dostosowania wersji wyposażenia kabiny oraz szerokiej gamie urządzeń dodatkowych zyskujesz wszystko co potrzeba, aby Twój ciągnik był tak indywidualny jak Twoje gospodarstwo.     

 

Witamy w miejscu pracy, którego nie będziecie chcieli opuścić

 

Liczniki motogodzin w ciągniku Massey Ferguson 7700


Nowa deska rozdzielcza z wyświetlaczem kontrolno sterującym SIS

 Całkowicie nowa, smukła deska rozdzielcza zapewnia szybki, przejrzysty oraz intuicyjny dostęp do wszystkich danych o aktualnym stanie ciągnika, które wyświetlane są na kolorowym wyświetlaczu o rozmiarze 70 x 52 mm nazwanym przez nas SIS (Setup and Information Screen). Wyświetlacz jest większy od poprzedniego i posiada lepszą rozdzielczość co sprawia, że takie parametry jak osiągi ciągnika, przepracowany areał, przebyta odległość, zużycie paliwa i roztworu AdBlue, temperatura silnika i przekładni są łatwiejsze w odczytaniu.

 

 

Panel sterowania na słupku w ciągniku Massey Ferguson 7700

 


Przełączniki obsługowe we właściwym miejscu

Rzadziej używane przełączniki obsługowe takich funkcji jak światła, wybór prędkości obrotowej WOM, kontrola tylnego podnośnika i nowy przełącznik sumowania wydatków hydraulicznych zostały umieszczone na prawym słupku kabiny.

 

Traktor Massey Ferguson 7700 z beczkowozem


Amortyzacja kabiny zapewnia niezwykły komfort

Dostępne są dwa typy amortyzacji kabiny - mechaniczna i aktywna mechaniczna.

Oba systemy oferują bezprecedensowy poziom komfortu. Nowy system aktywnej amortyzacji wykorzystujący tuleje metalowo-gumowe oraz sprężyny wraz z amortyzatorami pozwala uzyskać w trybie automatycznym optymalną siłę tłumienia niezależnie od powierzchni po jakiej jedziesz oraz maszyny z jaką pracujesz. Aktywna mechaniczna amortyzacja kabiny pozwala operatorowi regulować stopień amortyzacji a tym samym odczucia z jazdy w zależności od rodzaju terenu i prędkości z jaką się porusza.      

 

 

Massey Ferguson 7700 oś amortyzowana Quadlink

 


Nowa amortyzowana oś QuadLink

Poprawiony komfort i bezpieczeństwo podczas prac transportowych. Niespotykana wygoda i polepszona trakcja zostały uzyskane dzięki nowej innowacyjnej amortyzacji przedniej osi dostępnej w opcji i zbudowanej przez Massey Ferguson. Prosta budowa zapewnia najwyższy komfort jazdy, doskonały promień skrętu i pełen zakres oscylacji przy zachowaniu maksymalnego prześwitu.

Dodatkowo system amortyzacji MF jest w pełni bezobsługowy.      

 

 

     

Co wyróżnia kabiny ciągników mf serii 7700

 

 • NISKI POZIOM HAŁASU UMOżLIWIAJĄCY DŁUGĄ PRACĘ W KOMFORTOWYCH WARUNKACH
 • bardzo duża liczba lamp roboczych
 • WĄSKA DESKA ROZDZIELCZA ZAPEWNIA MAKSYMALNĄ WIDOCZNOŚĆ DO PRZODU
 • ERGONOMICZNE ROZMIESZCZENIE PRZYRZĄDÓW
 • FOTEL OPERATORA AMORTYZOWANY PNEUMATYCZNIE
 • SIEDZENIE DLA OPERATRA I klimatyzowany SCHOWEK
 • KONSTRUKCJA KABINY UMOŻLIWIA ZASTOSOWANIE DUŻYCH I SZEROKO OTWIERANYCH DRZWI
 • KLIMATYZACJA I OGRZEWANIE KABINY
 • BEZPIECZNE, WYGODNE, SAMOCZYSZCZĄCE W PEŁNI REGULOWANE STOPNIE KABINY
 • najwyższy POZIOM komfortu dzięki MECHANICZnej lub aktywnej mechanicznej AMORTYZACJi KABINY 
 • zupełnie nowa przednia oś z oscylacją boczną i pionową oraz skokiem amortyzacji wynoszącym aż 140 mm

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna