czarny mały napis Massey Ferguson

Massey Ferguson

Massey Ferguon to marka od samego początku cechująca się autorskimi, rewolucyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Jest to producent, który wyprodukował najwięcej ciągników rolniczych na świecie a jego sprzedaż stanowi 40 % sprzedaży maszyn koncernu AGCO. Firma Korbanek jako były autoryzowany sprzedawca a obecnie niezależny - może Ci sprzedać nową maszynę z placu firmy w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. Weź telefon do ręki i dzwoń - ostatnie sztuki w super wyprzedażowych warunkach.

O MARCE Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna