Najlepsza jakość ziarna osiagalna w każdych warunkach

Jednym z najważniejszym zadań podczas zbioru zbóż jest uzyskanie jednorodnej, dobrej partii ziarna.

 

długi podsiewacz

Podsiewacz pracujący przeciwbieżnie podrzuca materiał przechodzący z klepiska i tworzy dwie odrębne warstwy ziarna i plew aby były one w łatwy sposób oddzielone przez potężny wentylator.

Sito HC

Specjalna konstrukcja sita HC zapewnia optymalny przepływ powietrza co jest waże w suchych warunkach, kiedy słoma jest krucha i krótka, sita pracują wydajnie, aby zapewnić najlepszą jakość czystego ziarna. Podłużne przegrody sit zabezpieczają przed przemieszczaniem się materiału podczas pracy na pochyłym terenie.

Prawidłowo rozdrobniona słoma
zmniejsza koszty związane
z pracami na ściernisku

Komabajny MF ACTIVA standardowo wyposażone sa w rozdrabniacz slomy, zaprojektowany, aby dać niezrównane możliwości rozdrobnienia i rozrzucenia słomy. Kombajny sa w ten sposób bardziej uniwersalne i bardziej przydatne w przypadku stosowania uproszczonych metod uprawy i siewu.

 

Rozdrobniona słowa w kombajnach Massey Ferguson

Niezawodne rozdrobnienie

Rozdrabniacz słomy jest specjalnie przygotowany do osiągnięcia wysokich rezultatów w rozdrobnieniu i rozrzuceniu słomy, zwłaszcza w gospodarstwach przktykujących uproszczone technologie uprawy.

Noże sa ząbkowane, aby zapewnić nienaganne cięcie i zmniejszyc zapotrzebowanie mocy. W pełni bezstopniowo regulowane przeciwnoże wraz z regulowana płytą z profilem ciernym gwarantują całkowita kontrolę nad jakością rozdrobnienia i rozrzucenia pociętej słomy.

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna