pro cut wyjątkowe możliwości cięcia

 

 

Dla wyskoiej jakości kiszonki lub rozdrobnienia słomy prasy MF od modelu 2250 do 2270 XD mogą być fabrycznie wyposażone w docinacz. Pro Cut rozdrabnia materiał na wymaganą długość a nagarniacz zapewnia wysoką wydajność przepływu materiału do wstępnej komory prasowania. System nagarniający zapewnia stałe formowanie plastrów z których składają bele doskonałęgo kształtu niezależnie od kształtu i gęstości pokosu.

W modelu 2250 docinacz wyposażony jest w 17 noży, natomiast w modele 2260, 2270 i 2270 XD wyposażone są w 26 noży. Noże są ustawione w dwóch rzędach, które można łatwo włączać i wyłączać z kabiny za pomocą monitora C 1000 oraz zaworu sterującego. Użycie wszytskich noży daje długość cięcia 43,5 mm, natomiast użycie jednego rzędu noży daje długość 87 mm.

Każdy rząd noży jest chroniony przez akumulatory hydrauliczne, które zapewniają reagujący system bezpieczeństwa, który powienien zabezpieczyć doicnacz przed dostaniem się ciała obcego do strefy cięcia.

okazja wyprzedaż prasa zwijająca Massey Ferguson na placu firmy Korbanek

Konstrukcja docinacza pro cut

 

 


Rotor

 

Wysoka prędkość, duża średnica, dostęp serwisowy rotora z wymiennymi sekcjami zębów.

 

 

 


Dostęp do noży

 

Prosty demontaż noży dzięki dobremu dostępowi.

 

 

 


Noże docinacza 

 

Precyzyjne cięcie w nowym docinaczu Pro Cut, wzmocnione noże. .

 

 

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna