Równomiernie uformowane kostki

 


Wstępna komora prasująca

 

Ogoromna wydajność, równomierna gęstość zgniotu, i wspaniały kształt wynikają z nagradzanej konstrukcji wstępnej komory prasującej. Tylko wtedy gdy komora jest całkowicie pełna palce zatrzymujące zostają odciągnięte i nagarniacz transportuje materiał w kształcie płatków do głównej komory prasującej. 

 

 


Formowanie kostki

 

Kierując ogromną siłę z przekładni, tłok połączony jest z nią za pomocą dwóch wzmocnionych korbowodów. Zawarte w nich czujniki mierzą obciążenie na powierzchni tłoka. Informacja z czujników nacisku jest używana do obsługi systemu automatycznego sterowania gęstością a także zapewnia operatorowi informację w postaci strzałek prowadzących w przypadku nierównego pokosu .  

 

 


Automatyczna kontrola ciśnienia

 

Siłowniki podwójnego działąnia wywierają nacisk na obie górne i boczne klapy komory prasującej otrzymując spójną gęstość beli. Sterowanie odbywa się automatycznie za pomocą terminala C 1000. 

 

 

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna