Równomiernie uformowane kostki

 


Wstępna komora prasująca

 

Ogoromna wydajność, równomierna gęstość zgniotu, i wspaniały kształt wynikają z nagradzanej konstrukcji wstępnej komory prasującej. Tylko wtedy gdy komora jest całkowicie pełna palce zatrzymujące zostają odciągnięte i nagarniacz transportuje materiał w kształcie płatków do głównej komory prasującej. 

 

 


Formowanie kostki

 

Kierując ogromną siłę z przekładni, tłok połączony jest z nią za pomocą dwóch wzmocnionych korbowodów. Zawarte w nich czujniki mierzą obciążenie na powierzchni tłoka. Informacja z czujników nacisku jest używana do obsługi systemu automatycznego sterowania gęstością a także zapewnia operatorowi informację w postaci strzałek prowadzących w przypadku nierównego pokosu .  

 

 


Automatyczna kontrola ciśnienia

 

Siłowniki podwójnego działąnia wywierają nacisk na obie górne i boczne klapy komory prasującej otrzymując spójną gęstość beli. Sterowanie odbywa się automatycznie za pomocą terminala C 1000. 

 

 

Massey Ferguson MF 2250-2290

150 - 250 KM

Zaawansowanie technologiczne, które zdobyło uznanie na rynku pras.

 

zdjęcie dwóch pras belujących Massey ferguson z wyróżnikiem okazja i numerem telefonu

Model Wymiary kostki (szer. x wys.)
2250 80 cm x 90 cm
2260 120 cm x 70 cm
2270 120 cm x 90 cm
2270 XD 120 cm x 90 cm
2290 120 cm x 130 cm

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

Najnowsza generacja pras  wysokiego zgniotu

 

 

Fabryka Massey Ferguson znajdująca się w Hesston w Stanach Zjednoczonych, od wielu lat jest uważana jako znakomite centrum w którym powstają prasy rolnicze. Fabryka jest referencją w zakresie jakości, innowacji i profesjonalizmu.

W serii pras wysokiego zgniotu Massey Ferguson znajdą Państwo model najbardziej dopasowany do wielkości precyzyjnie sprawsowanej kostki, którą chcą Państwo osiągnąć.

Reputacja pras kostkujących Massey Ferguson w zakresie gęstości zgniotu, kształtu i masy przygotowanych kostek jest powszechnie znana. Prasy serii MF 2200 przygotowują baloty niezależnie czy zbierają Państwo zielonkę, siano czy słomę.

-zdjęcie dwóch pras belujących Massey ferguson z wyróżnikiem okazja i numerem telefonu
0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna