Wszystko pod Całkowitą kontrolą

 

 

Prasy wyposażone są standardowo w terminal obsługowy C 1000. Wyraźny, kolorowy ekran wyświetla dane, które są czytelne zarówno w dzień jak i w nocy. Prasa jest zgodna z wymaganiami norm ISO, więc może współpracować z każdym ciągnikiem wyposażonym w terminal ISO BUS.

 

wszystko pod całkowitą kontrolą terminal obsługowy C1000 Prasa Massey Ferguson

 Akcersoria

 

 

Na liście wyposażenia opcjonalnegop prasy znajdziemy system Agcommand. Agcommand to system telemetryczny do zarządzania flotą, który zbiera dane na odnoszące się do lokalizacji maszyny, ustawien i wydajności.

 

Agcommand system telemetryczny zbiera dane dotyczące lokalizacj ustawień i wydajności

 

pomiar wagi balotu w prasie wielkogabarytowej Massey Ferguson 2260

 

Pomiar wagi balotu

 

Zintegrowany system pomiaru wagi mierzy wagę kostki przy wyjściu z prasy na rolkach wyrzutnika bel.

 

 

możliwość zamontowania kamery z tyłu prasy Massey Ferguson przygotowana instalacja

 

Kamera

 

W prasie są przygotowane przewody do podłączenia kamery natomiast monitor terminala C1000 jest kolorowy i kompatybilny z kamerą  .

 

 

 

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna