Wszystko pod Całkowitą kontrolą

 

 

Prasy wyposażone są standardowo w terminal obsługowy C 1000. Wyraźny, kolorowy ekran wyświetla dane, które są czytelne zarówno w dzień jak i w nocy. Prasa jest zgodna z wymaganiami norm ISO, więc może współpracować z każdym ciągnikiem wyposażonym w terminal ISO BUS.

 

-

 Akcersoria

 

 

Na liście wyposażenia opcjonalnegop prasy znajdziemy system Agcommand. Agcommand to system telemetryczny do zarządzania flotą, który zbiera dane na odnoszące się do lokalizacji maszyny, ustawien i wydajności.

 

-

 

-

 

Pomiar wagi balotu

 

Zintegrowany system pomiaru wagi mierzy wagę kostki przy wyjściu z prasy na rolkach wyrzutnika bel.

 

 

-

 

Kamera

 

W prasie są przygotowane przewody do podłączenia kamery natomiast monitor terminala C1000 jest kolorowy i kompatybilny z kamerą  .

 

 

 

O marce Massey Ferguson

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna