Narodziny  Świetnie sprasowanej kostki

 

 

prasa zwijająca Massey Ferguson okazja wyprzedaż na placu firmy Korbanek

Jedną z najbardziej imponujących cech w każdej prasie serii 2200 jest podbieracz. Ta strefa pracy uległa wielu modyfikcajom, których celem jest zwiększenie strumienia zbieranego materiału bez zapychania. Zintegrowana konstrukcja sprężyn amortyzacji podbieracza jest kluczem do dopasowania się do ukształtowania terenu. Łagodny przepływ materiału jest zapewniony przez osłony ograniczające oraz rolkę dociskową. Dzięki nowej konstrukcji został powiększony prześwit pomiędzy dyszlem zaczepu a podbieraczem co jułatwia prasowanie szerokich pokosów. W prasach bez docinacza cztery podajniki ślimakowe zapewniają regularne zasilanie aby w pełni wykorzystać potencjał maszyny. Prasy z docinaczem wyposażone są podajnik ślimakowy na całej szerokości podbieracza. Z podbieracza materiał prowadzony jest do wstępnej komory prasowania, gody komora jest pełna materiał w kształcie plastrów transportowany jest do głównej komory.

 

 

Cztery podajniki ślimakowe regularne zasilanie w prasach z nagarniaczem zasilającym Paker.

 

 

Sprężynowy system amortyzacji podbieracza zaprojektowany do pracy z dużymi prędkościami.

 

 

Nagarniacz Paker równomiernie zasila wstępną komorę prasowania.

 

 

 

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna